ПростоБелка• 25 февраля 2025
Раджу тим, хто любить оранізацію простору. Зберігання взуття
Можливо комусь буде цікаво. Вчора придбала за акцією. Коробочки для зберігання взуття. Дуже зручно. У кого дозволяє місце, щоби було видно що де. Прктичні, гарні і зручні. Мають отвори для вентиляції, щоби взуття не псувалось.
Не дешеві, але вони того вартують. Якщо є бажання звісно. Розміри різні, як і в одязі, від S до XL, в залежності від розміру взуття. Легко фіксуються одна на одній (там є щось типу бороздок).
Особисто мені дуже сподобались. Хто має бажання може подивитись. Нікому не нав´язую.
Я така бойова• 25 февраля 2025
Ответ дляЗ горіха зерня
А ті відразу накинулися((
І єто нє так і то нє етак
Людина написала, можливо комусь буде цікаво. Не цікаво, пройдіть повз.
І єто нє так і то нє етак
То ж як завжди)) кожен розписав всі свої проблеми з простором))
бювет_в_обед• 25 февраля 2025
Ответ дляТворческий типаж
Храню всю обувь в родных коробках
тоже так)
ПростоБелка
• 25 февраля 2025
Ответ дляПсихологічка
Подскажите цену, пожалуйста.
Для сапог, наверное дорого
И Вы только чистую обувь в них кладёте?
Это просто вместо картонных?
Для сапог, наверное дорого
И Вы только чистую обувь в них кладёте?
Это просто вместо картонных?
Купувала по 124 грн. Але я ще нічого тули не клала, бо лише вчора придбала. Є різні розміри і під сапоги також. Але так, вони дорожчі. Ну і звісно, незалежно від того, де і як зберігається взуття я його зберігаю виключно сухим і чистим.
Я така бойова• 25 февраля 2025
Ответ дляЗамурмишка
Такой вариант гораздо практичнее для меня
Взуття мнеться. Чи у вас воно в один рядочок?
ПростоБелка
• 25 февраля 2025
Ответ дляЗ горіха зерня
А ті відразу накинулися((
І єто нє так і то нє етак
Дякую за людяність і повагу до чужої думки
ПростоБелка
• 25 февраля 2025
Ответ дляЗамурмишка
кожному своє
Замурмишка• 25 февраля 2025
Ответ дляЯ така бойова
У меня ничего не мялось ни разу😁
Я така бойова• 25 февраля 2025
Ответ дляЗамурмишка
Тут большинство в хрущах живет с маленькими комнатушками. А тема значит не моя 😁
З чого ви взяли? Повно людей живуть в будинках і великих квартирах. Але прийшли з хрущів і розказують, що хм не має куди ці коробки ставити))(
ПростоБелка
• 25 февраля 2025
Ответ дляМороженная курица
Звідки зрання стільки лякаючим себе по мордяці 🤦♀️? Що воно їм у звичайній темі так не по душі
це до мене питання?
Замурмишка• 25 февраля 2025
Ответ дляЯ така бойова
Да тут все царицы из домов и огромных квартир на форуме 😁
З горіха зерня• 25 февраля 2025
Ответ дляМороженная курица
Дається в знаки життя в хрущовках.
Я така бойова• 25 февраля 2025
Ответ дляЗамурмишка
Не всі, це ж очевидно)
КонхфЭдкаТузик• 25 февраля 2025
Ответ дляПростоБелка
Вы же писали, чтт они не дешевые, я думала гривен по 500 минимум.
ПростоБелка
• 25 февраля 2025
Ответ дляЯ така бойова
Більше того. Судячи із тем тут лише мільонерши сидять, що їздять на лексусах і живуть у пентхаузах. А тут опа, і місця багато займають
З горіха зерня• 25 февраля 2025
Ответ дляЗамурмишка
То хто вам винен, що ви живете в хрущовці?
Я така бойова• 25 февраля 2025
Ответ дляЗ горіха зерня
Дається в знаки життя в хрущовках.
Ага, а тут автор зі своїми коробками. І так місця не має
Замурмишка• 25 февраля 2025
Ответ дляЗ горіха зерня
Дається в знаки життя в хрущовках.
Дамочка, у меня немаленькая квартира в новострое, но я не могу себе позволить всю свою обувь в коробах хранить. Может у вас там 2-3 пары. Справедливо. А когда обувь всей семьи, на несколько сезонов, ее объективно много. Так что отбросьте ваши фантазии.
Я така бойова• 25 февраля 2025
Ответ дляЗамурмишка
Вам треба організація простору)).
ПростоБелка
• 25 февраля 2025
Ответ дляКонхфЭдкаТузик
Я брала розмір М, вони по 124. S - здається до ста гривень, а ще є L і XL під сапоги і чоловіче взуття, вони дорожче гривень на 20-30 кожна. Але ж у кожного своє бачення дорого/дешево.
Я така бойова• 25 февраля 2025
Ответ дляЗамурмишка
У меня ничего не мялось ни разу😁
Мало взуття...
Замурмишка• 25 февраля 2025
Ответ дляЯ така бойова
Мало взуття...
Может обувь просто качественная? Не задумывались? 😁
З горіха зерня• 25 февраля 2025
Ответ дляЗамурмишка
Тоді звідки ж у вас скільки жовчі?
Ви не можете, а хтось можу в гардеробі чи інших приміщеннях.
Фантазії про ’немаленькая квартира в новострое’ тільки ваші
Я така бойова• 25 февраля 2025
Ответ дляЗамурмишка
Дубова? М´які якісні туфлі, кеди зберігаються в коробках
Замурмишка• 25 февраля 2025
Ответ дляЗ горіха зерня
Тоді звідки ж у вас скільки жовчі?
Желчь из вас какраз и исходит, я нормально отвечаю. А вы с чего-то решили что все у нас живут в огромном жилье.
Я така бойова• 25 февраля 2025
Ответ дляЗ горіха зерня
Тоді звідки ж у вас скільки жовчі?
То ж фішка середньостатичнлї порадниці - зайти в тему яка не її і їй не підходить апріорі і обсирати і чим побільше))
Замурмишка• 25 февраля 2025
Ответ дляЯ така бойова
Простите что зашла в тему для тех кто имеет гардеробные для обуви. Удаляюсь 😄
Я така бойова• 25 февраля 2025
Ответ дляЗамурмишка
Накінець то
З горіха зерня• 25 февраля 2025
Ответ дляЯ така бойова
Типова ’ бабка з хрущовки ’ . Нехай на лавочці сидить і повчає
Стопясят раз обсуждала• 25 февраля 2025
Ответ дляОдинРазНадетое
У меня всё в коробках отлично сберегается
+1 обувь в коробках от обуви. Сразу видно не открывая что там. Нафига ещё перекладывать и дополнительно что то покупать
Стопясят раз обсуждала• 25 февраля 2025
Ответ дляЗамурмишка
Очень практично, занимать место еще и коробками из пластика. Но у если есть гардеробная и та ми выделено место под обувь, то может и ок
И увеличивать количество пластика в мире, если есть бумага....