Мюллерная• 25 февраля 2025
Цена маникюра в 2025 — это вообще нормально?
Просто в шоке от цен. Цены стартуют от 500 грн. Это везде так или мне «повезло»? Сколько у вас выходит за стандартный маникюр?
булоТАЙминуло• 25 февраля 2025
Ответ дляШвидкоруч
для манікюра нормальна будь-яка ціна. Це не послуга першої необхідності. Не маєте грошей на манікюр, навчіться робити самі.
А то я теж сьогодні про себе обурювалась, що в ресторані дорого)
У меня ногти короткие без покрытия всегда. Но дело не во мне , услуга пользуется популярностью, у медиков особенно , что для меня было странным.
Вишневий цвіт• 25 февраля 2025
Ответ дляPrervana
Это вы еще вот этого экспертного эксперта не слышали видимо
1500 должен стоить)
вона не стібеться? чи працює не на свою ЦА?
Пасхальний тролік• 25 февраля 2025
Ответ дляГейТуда
Я вазон пересаджувала, обично чисті, коли на роботу чи в люди йду, але сама форма така. Великі пальці ще гірші
Якраз форма і гарна, просто запиляйте пилочкою, шкірочки відріжте, купіть масло для нігтів, масло чайного дерева допомагає.
Швидкоруч• 25 февраля 2025
Ответ длябулоТАЙминуло
а что странного?
я не умею делать маникюр, поэтому плачу за него. Моя подруга делает сама, не с целью экономии, а ей так нравится.
Миллениалка• 25 февраля 2025
Ответ дляШвидкоруч
Зате в темах про няньку, яка має доглядати, годувати, прибирати, ще й взуття мити, масове виття, що 200 грн. за годину дорого і про зарплати лікарів і вчителів
Сама купляю квіти• 25 февраля 2025
Ответ дляГейТуда
В мене були такі нігті, поки не з´явився шеллак, він де гель лак. Тонкі, ламкі, вічно чіплялися за край і ламалися по пів нігтя одразу. Кутикула миттєво наростала та починала лохматитися на 4-5 день після класичного обрізного манікюру. Звичайний лак на правій руці тримався максимум 3 дня. Бігала на маникюр як на роботу, щоби руки не виглядали як в бомжихи.
З 2012 року в мене почалося нове життя. Апаратний манікюр та покриття, яке треба було сушити в лампі. І я це життя ні на що не поміняю. В мене навіть нігтьова пластина стала набагато ширше та довше за ці роки, набула ідеальної форми з можливої, при моїх даних. Три тижні, а інколи і 4, я не згадую про нігті, які з цим покриттям не ламаються.
Для мене гель лак - це єдина можливість мати нігті, взагалі.
Просто болталка• 25 февраля 2025
Я цен не знаю, не делаю в салоне, делаю сама. Но тут читаю, вижу что это +- норма теперь от 500 и выше.
Миллениалка• 25 февраля 2025
Ответ дляСама купляю квіти
Розумію вас, як ніхто. І всі ті поради - підпиляти, кутикулу підрізати, то мертвому припарка
ПодругаМужа• 25 февраля 2025
Ответ дляГарачий Чокалад
Ніхто не буде якісно і безпечно працювати безкоштовно. Гарні майстри знають собі ціну.
Ви на роботі теж не працюєте за «дякую»
А чому безкоштовно, за такими цінами в неї досить стабільний і далеко немалий додатковий дохід до зарплати, яку вона отримує на своїй основній роботі. І в неї не має проблем з клієнтами чи страху їх загубити через високі ціни, які не всім по кишені в наш час.
І не треба розповідати, що висока ціна в салоні гарантує якість. Я маю з чим порівнювати, тому не потрібно тут розповідати байки. По 1000-1500 хай самі собі роблять манікюр майстри, тому що дурних, навіть з грошима, з кожним їх підвищенням цін стає тільки менше.
Одяг та сумки• 25 февраля 2025
350 грн не на дому ( манік та гель лак) - роблю вже років 5ть у неї. Я собі роблю короткі без малюнка. Не люблю довгі нігіт мені не зручно.
Швидкоруч• 25 февраля 2025
Ответ дляМиллениалка
так на ціну впливає попит, а не індивідуальні уявлення про те, скільки це має коштувати.
Ви можете назвати ціну за манікюр хоч і 10 тис грн, головне знайти бажаючих стільки заплатити. Якщо майстер може продати свої послуги за 1500-2000 грн, то молодець.
Але більшість все ж знаходить клієнтів за 500-800 грн. А за 1500 грн черга не стоїть (мабуть). Ось і весь секрет.
САМ_ТАКОЙ• 25 февраля 2025
Ответ дляLena_Lisska
Можно вас попросить поделиться ссылкой или скриншотом на него? Для меня эта тема - темный лес.
Некомильфо• 25 февраля 2025
Маникюр сама себе делаю
купила ножницы сталекс профессиональные, щипчики, ремувер, прозрачный укрепляющий лак и раз в 10 дней делаю, ногти выглядят натурально и ухоженно
а вот к психологу хожу, это дорого, да
Стебель березы• 25 февраля 2025
Ответ дляБіток чи ефір?
Порадьте звичайний хороший лак. У мене нігті якісь ребристі. Щоб приховував це.
Catrice 020
Маурита• 25 февраля 2025
Ответ дляУраганнаЯ
Как-то сидела в салоне на маникюре и от нечего делать считала кем выгоднее работать. так гораздо выгоднее парикмахером, чем мастером маникюра. Можете сами посчитать количество расходников, время и т д.
У кого рукалицо - понимаю) считать это не ваше))
Точно, краска 300 гривен, а покраска в салоне около двух на волосы средней длины.
Гидроусилитель руля• 25 февраля 2025
Ответ дляТримаю свічку
Взагалі то так, якщо майстер зареєстрований, як фоп і сплачує податки !
Пусть платит, кто не даёт?
Некомильфо• 25 февраля 2025
Ответ дляУраганнаЯ
оно то да, но их тоже понять можно
это здоровье, а сколько там химии, которую они вдыхают ежедневно, опасная и неблагоприятная работа как на меня
Гарачий Чокалад• 25 февраля 2025
Ответ дляПодругаМужа
Не треба розказувати, що ковбаса за 100грн/кг і ковбаса за 1500грн/кг - це однакова ковбаса.
Це сюр
Гарачий Чокалад• 25 февраля 2025
Ответ дляПодругаМужа
І це за 2 години праці отримати максимум 133грн
Але це без стерилізації, рукавичок, тощо
А якщо манікюр в нормальному місці і з умовами, то тільки його собівартість коштує 200грн.
І це не враховуючи меблі, лампи, тощо
Тому смішно читати про манікюри за 250грн, які не відрізняються на вашу думку від тих, які коштують 800-1000
І це не враховуючи меблі, лампи, тощо
Малая Налегке• 25 февраля 2025
Ответ дляУраганнаЯ
При мне было 3 стрижки по 300 грн мужчинам обычные под машинку. Это по 20 мин одна. Итого час. Маникюр мне делали 2 часа без остановок за 900. При этом при каждом таком маникюре используются расходники типа Геля, основ, закрепителя, лаков, одноразовых пилочек и т д. У парикмахера одна машинка и ножницы на года. (Вы сейчас будете писать про другое у парикмахера, но я считаю расходники только на те три стрижки).
Щось вам дуже довго робили цей манікюр. Я обожнюю свою майстриню. Вона встигає за 1,5 години зробити мені манікюр і педикюр з покриттям. Вартість - 1500 грн. От і порахуйте. Бо досвід і ’набита рука’ вносять свої корективи
Сама купляю квіти• 25 февраля 2025
Ответ дляАнти-анонім
200 гель. сусідка робить. стараюся дати хоч 300
Навіть боюсь спитати, на яких матеріалах вона працює і як між кієнтками чистить інструмент....Слово ’стерилізує’ тут буде явно зайвим...
Сама купляю квіти• 25 февраля 2025
Ответ дляП´яна вишня
35-40 евро у наших украинских девочек
При цьому, роблять і не жужжать. А на Батьківщині цифра в 15 євро вже викликає припадок. При тому, що закороном 75% сидять на соціалі.
Миллениалка• 25 февраля 2025
Ответ дляГарачий Чокалад
Це сюр
Ковбаса різна, але це неточно. А от манікюр однаковий. Або поясніть ціноутворення дорогого манікюру