Весёлая морковка• 25 февраля 2025
Кто болел гриппом?
Когда стало легче? На какой день снизилась температура? Были ли еще симптомы? Завтра закажу тест
40каградусная• 25 февраля 2025
Не знаю грипп или нет,но давно мне так плохо не было. Сегодня первый день( послушаю
Весёлая морковка
• 25 февраля 2025
Ответ дляКумедний ґудзик
Никто. Только вы.
Очень остроумно.
Шукаю трусики• 25 февраля 2025
На 5 день стало легше. Але залишилась субфебрільна температура і дуже велика слабкість. Прийшлось пити антібіотік і вже після цього слабкість і кашель пройшли. Якби повернути час, я б зразу прийняла озельтамивир.
Шукаю трусики• 25 февраля 2025
Грипп можна розпізнати і без тестів. Раніше ж ставили цей діагноз, коли тестів не було. Основний признак - резкий початок. Інші хвороби розвиваються поступово, спочатку горло, потім соплі, потім кашель. А тут - зразу головна біль и висока темп, яка погано і не надовго сбивається
Весёлая морковка
• 25 февраля 2025
Ответ дляШукаю трусики
Никаких симптомов нет. Только температура за 39, каждые 4 часа приходится сбивать. И сбить тяжело. Голова болит тоже
Кудесница_с_пургеном• 25 февраля 2025
Ответ дляШукаю трусики
О, я на 3 день зрозуміла що щось зовсім не те. І почала антибіотик. Бо у мене горло то жах був мені навіть дихати було боляче. Тести показали стрептокок та грип В
Шукаю трусики• 25 февраля 2025
Ответ дляВесёлая морковка
Я б випила озельтамавір і тоді може не прийдеться пити антібіотік.
Молода і нерозважлива• 25 февраля 2025
на 3 день - но я знаю как лечить без аб и озельтамивир - но писать тут не буду - все об...т!!!
Шукаю трусики• 25 февраля 2025
Ответ дляМолода і нерозважлива
та чого, напишіть, може комусь стане в нагоді
Молода і нерозважлива• 25 февраля 2025
Ответ дляВесёлая морковка
найдите по аптекам солпадеин с кодеином шипучки - они с красной надписью
Молода і нерозважлива• 25 февраля 2025
Просто звязда• 25 февраля 2025
5-тий день сьогодні і тільки стало краще. Всі 5 днів пролежала з високою температурою, яка майже не збивалась. Пила тільки таміфлю і від кашля/горла. Антибіотики мені не прописували, бо не було показань.