Детские_Будут?• 25 февраля в 18:11

7кл дочка 13р, нічого не робить...

В школу сама не встане, їсти не нагріє, уроки не робить, посуд за собою не миє. Всі прохання, відповідь ’тобі треба ти й роби“. В школу те саме , буди мене інакше я не піду. Блок/обмеження телефону чи гульок не допомогає. Оцінки одні 1,2,3. Просто нічого не робить. Навіть коли я прошу зробити і кажу давай поможу, просто не відкриває підручник не бере ручку. З обличчям мені пофіг. Не била ніколи, а зараз таке бажання що жах.
Дітей в мене двоє з сином 15р жодних таких проблем немає, давно все сам, будильник сніданок до школи все сам. Навчання теж давно сам. Інколи може попросити допомогти. Репетитор теж сам, не контролюю завдання, чи вчасно пішов чи все взяв.
А тут ну просто руки опускаються. Ніякі розмови не допомагають. Обмеження теж. Намагалися домовитися гроші, покупки за гарне навчання, відповідь, тоді мені нічого не потрібно. Єдине що в принципі любить ліпити, клеїти. Все.
Намагалася взагалі не чіпати не робити зауважень, результат такий самий, а табелі за півріччя 3ки.
От що робити?
Счастье_же_вот_оно• 25 февраля в 18:13
Попробовать поговорить что если не будет учится то ее ждёт работа уборщицы или в магазине кассиром.
автор Детские_Будут? • 25 февраля в 18:14
Ответ дляСчастье_же_вот_оно
Вона відповідає, що буде фотографом , а для цього нічого не треба вчити. Або ну то буду касиром.
Міс Всесвіт• 25 февраля в 18:14
Я б повела до психолога по-перше. По-друге, якби не допомогло, сказала б якщо така ситуація, я пропоную розглянути інтернат. Якщо ми не можемо домовитися, і не можемо як батьки нічого зробить, тоді я вмиваю руки
БоХатая• 25 февраля в 18:15
Автор, таке саме вдома, також 13 років і 7й клас.
Уроки нецікаво, каже: ’навіщо я буду читати літератру якщо мені не цікаво’.

Обмеження на телефоні стоять, але вона смс переписується і болтає з подругами по телефону.

Правда професійно спортом займається, а все інше нецікаве..
Я також вже просто не можу.
Навіть зробити домашні справи/допомогти/ доводиться по 10 разів нагадувати
Теща дочки• 25 февраля в 18:15
Ответ дляСчастье_же_вот_оно
Навіть тих, хто добре вчився, і має дві вищих освіти, чекатиме така робота.
автор Детские_Будут? • 25 февраля в 18:16
Ответ дляМіс Всесвіт
Вона до психолога ходила в минулому році. Правда з іншої причини. Можу водити тільки до психолога при поліклініці, на приватного зараз грошей немає.
Счастье_же_вот_оно• 25 февраля в 18:16
Ответ дляДетские_Будут?
Как минимум английский язык пусть учит, Фотошоп на нем. Хотя есть и на русском . На счёт украинского не знаю к сожалению
Міс Всесвіт• 25 февраля в 18:19
Ответ дляДетские_Будут?
Можливо це період такий і треба лишити її в спокої, хоча я розумію, це дуже важко
автор Детские_Будут? • 25 февраля в 18:19
Ответ дляБоХатая

Я також вже просто не можу.
Мені у відповідь на будь-яке прохання, прилітає, що тобі треба ти й роби. А ще я незнаю що одягнути принеси мені одяг, де мої чоботи ( я винесла з квартири сохнуть, вона знає) то принеси,а ти мені печиво і воду поклала. До репетитора я маю слідкувати за часом , щоб вона вчасно вийшла ( ходить вже три роки). Я провтикала час, все. Типу поведінка, я прислуга, і це все мої обов´язки. Чашку і тарілку за собою помити то мамо собою ні, але навіть в мийку поставити, то ні. Зуби не чистить ( через це не можемо поставити брекети). Миється раз два в тиждень.
Міс Всесвіт• 25 февраля в 18:21
Ответ дляДетские_Будут?
Перестаньте це робить! Вона має відчувати відповідальність хоч трохи. Розмовляйте постійно як з дорослою. Можливо протест якийсь. Підлітки в більшості важкі, треба шукать підхід
УжеВотДа• 25 февраля в 18:22
Ну тоді не рвіть серце собі автор.
Так і кажіть - ну це твій вибір донечка комусь і касиром потрібно робити. Шкода звичайно що ти своє життя майбутнє бачиш так але то твій вибір.
В цю гру (постать батьків щоб не заважали) можна гратися і батькам (також слать доньку як і вона їх).
Якщо людина доросла то в неї є права а з правами є і обов´язки. Це дуже важливо донести до дитини. Не хоче не треба тільки потім не треба звинувачувати батьків в тому що дитина ніфіга не досягла бо то тільки її вибір. Батьки зобов´язані утримувати дитину але розмір утримання також залежить від батьків.
Якщо у доньки є право ніфіга не робить то у неї є обов´язки нести відповідальність за її вибір.
Може сумбурно написала але спробуйте так достукатися до дитини.
автор Детские_Будут? • 25 февраля в 18:22
Ответ дляСчастье_же_вот_оно
Так вона нічого що пов´язано з фото не хоче вивчити. Я їй казала, пропонувала курси. Ні їй не треба. Те саме було з макіяжем, типу хочу візажу, навіть в ютубі уроки дивитися не хоче ( її подруги дивляться, хто малює то про це, хто з макіяжем то вчаться по ютуб, а моя, сама все знає). Любить ліпити, жодного відео щоб навчитися ліпити не дивиться, але засмучується коли не виходить. Тобто бажання є тільки на словах.
автор Детские_Будут? • 25 февраля в 18:26
Ответ дляМіс Всесвіт
Та ні так було завжди просто з віком тільки гірше стає. Психолог каже, що до мене і рідних в неї претензій немає. Ніяких образ до мене, чи на порозуміння між нами. Поведінка просто не хочу. В спокої то можна, але тоді жодного дня в школі її не буде не встане, жодного уроку не буде зроблено. Тобто навіть те що хоч трохи нормально з оцінками ( алгебра, геометрія, алгебра) теж буде по 0. Ну як , просто сидітиме в телефоні весь день. Вона без дозволу бере мій телефон, змінює обмеження. І може по 10-12 годин сидіти, не їсти, а потім в обмороки падає.... Пробувала вже не чипати
Оксана -1f11• 25 февраля в 18:27
Моїй 14 років, таке саме. Уроки тільки якщо я з нею сідаю і за неї практично роблю. Намагаюся розмовляти, пояснювати, не кричу, все ладиком, але діла нема
автор Детские_Будут? • 25 февраля в 18:27
Ответ дляУжеВотДа
Ну тоді не рвіть серце собі автор.
Пробую періодично ніяк
Меломанка Маланка• 25 февраля в 18:27
Тепер до вас питания:
Інтернет хто оплачує?
Смаколики купуєте?
Одяг той, що просить?

Можете і її спитати. Чи хоче вона щоб і далі це все оплачувалося (і тоді потрібно домовлятись) чи лише базове по закону? Але туди не входить інтернет , смаколики, з одягу лише так, щоб не голою ходити і так далі.
Луноходик_Ик• 25 февраля в 18:28
Ничего не делать. Кот, например, тоже ничего не делает,а его все любят. Иметь терпение,не тыкать носом, просто иногда говорить,что непогано бы носки сложить, а чашку отнести в раковину или даже помыть. Ну и так далее. Можно конечно прижучить, но поможет ненадолго. Или чередовать. Смотря насколько оно вредное. Или делать вместе. Вместе пойти в магазин,вместе уборка.
Меломанка Маланка• 25 февраля в 18:28
Ответ дляТеща дочки
Велика різниця, коли є вибір, і коли його немає.
Міс Всесвіт• 25 февраля в 18:29
Ответ дляДетские_Будут?
Тобто домовитися ніяк не можна? Сумно це. Я мама не те щоб сувора, але не уявляю таке
Меломанка Маланка• 25 февраля в 18:30
Ответ дляДетские_Будут?
А чому ви так з собою дозволяєте?
автор Детские_Будут? • 25 февраля в 18:32
Ответ дляМеломанка Маланка
Тепер до вас питания:
Інтернет хто оплачує?
Смаколики купуєте?
Одяг той, що просить?

Інтернет батько. Але їй треба він для навчання, на уроках дають тести. Обмеження вдома,вони їх обходить. Телефон в неї фізично забрати важко.
Смаколики вона не їсть нормально, давно проблеми з харчуванням, з цим і ходили до психолога.
Одяг? В цьому році доношує все за братом, тільки штани купили, бо його їй його великі, худа. Худі лонги все від брата. Так що на одязі в цьому році дуже зекономили.
Прохання що вона щось з одягу просить я відповідаю як вона мені. Не хочу, не буду. В нас нажаль зараз з грошима дуже важка ситуація. Тож тільки необхідне і мінімум
Меломанка Маланка• 25 февраля в 18:32
Ответ дляДетские_Будут?
Тут знову ваша провина.
Свій телефон тримайте при собі.
Інтернет чудово можна обмежити..

У самої підліток.
Меломанка Маланка• 25 февраля в 18:33
Ответ дляЛуноходик_Ик
А мама рабиня?
Залишити в спокої то одне, а прислудувпти - зовсім інше.
автор Детские_Будут? • 25 февраля в 18:33
Ответ дляМіс Всесвіт
Так і я про це. Компроміси, погрози, покарання, домовленості. Нічого не допомагає (((
автор Детские_Будут? • 25 февраля в 18:34
Ответ дляМеломанка Маланка
А чому ви так з собою дозволяєте?
А що мені зробити? По губах дати? Я після таких заявок, кажу що я такого терпіти не буду, тобі треба бери сама. Але все одно все так
Міс Всесвіт• 25 февраля в 18:34
Ответ дляДетские_Будут?
Я б просто нічого не робила для неї мабуть. Мені це важко
Меломанка Маланка• 25 февраля в 18:34
Ответ дляДетские_Будут?
Можливо ви не знаєте - на роутер можна поставили обмеження на будь який гаджет на будь який час, тобто увімкнути/вимкнути
Потрібно тест зробити? - добре , є 30 хв.
автор Детские_Будут? • 25 февраля в 18:35
Ответ дляМеломанка Маланка
Тут знову ваша провина.
Свій телефон тримайте при собі.
Інтернет чудово можна обмежити..

У самої підліток.
Тримаю, але ж інколи буває залишаю. Як обмежити інтернет тільки їй?! Вона чудово обходиться і без інтернету, і телефону ( фізично). Але все одно нічого не змінюється
Меломанка Маланка• 25 февраля в 18:35
Ответ дляДетские_Будут?
Навіщо по губах?
Просить щось подати - не подаєте. Розігріти - ви зайняті.
автор Детские_Будут? • 25 февраля в 18:36
Ответ дляМеломанка Маланка
Незнаю, як?