Кокосиха• 25 февраля в 18:20
Ви робите професійну гігієну зубів, це потрібно?
Чи це просто метод заробітку в клініці, на вашу думку?
Топтунша• 25 февраля в 18:23
Раз на рік роблю, ефект бачу. Я сама каміння не відчищу так як в лікарні
Кокосиха
• 25 февраля в 18:27
Ответ дляМудробаба
это стоит 2000 грн
Без поняття скільки це коштує, але в кожного різні ціни, думаю
Пліткарка• 25 февраля в 18:28
Раджу купити щітку сонікеа. Це те що реально дає результат видимий. В перерві між чистками.
НетЕщеНаверное• 25 февраля в 18:29
Не роблю і камня не маю. Але людям які мають схильність до утворення каменів потрібно робити
Кокосиха
• 25 февраля в 18:31
Ответ дляНетЕщеНаверное
Це беззаперечно. Якщо є камінь, то його забирати треба, бо тоді за каменем буде карієс
Ручки-Крючки• 25 февраля в 18:31
Делаю. Ну только начала, раньше тоже думала,что нафиг. Чистят очень хорошо. Как выше писали камень уберут, и налет. Щётка сама не вычистит. Электрическую я не хочу,зубы очень чувствительные.
220В• 25 февраля в 18:32
Робила три рази в житті, зуби біліші, без каменю, нальоту, 800грн в нас коштує.
Любовь Калистратовна• 25 февраля в 18:34
Я ніколи не робила в Україні, а зараз закордоном, то тут це обов’язково якщо на обліці у стоматології стоїш. Ну таке, різниці особливої не помічаю, але добре що раз в півроку з важкодоступних місць виковирюють все зайве.
Думаю якби не обов’язково було то і далі б тільки на огляд ходила.
Кокосиха
• 25 февраля в 18:37
Ответ дляЛюбовь Калистратовна
Ой, в нас люди і на огляд ледве ходять... Зазвичай йдуть тільки коли біль.
Бегущаяпо• 25 февраля в 18:40
Раз в год делаю ультразвуком - мои зубы хорошо переносят эту процедуру. А модным Air flow не пробовала: опасаюсь воздействия чистящего порошка.
Кіма кепка• 25 февраля в 19:05
Ответ дляРучки-Крючки
чувствительным зубам звуковая щетка зашла отлично + паста для чувтствительных
Мамаша в бигудях• 25 февраля в 19:12
Ответ дляНетЕщеНаверное
Маєте, може менше ніж усі.
Особливо якщо є ще зуби мудрості
дякую аж підскакую• 25 февраля в 19:19
Делаю раз в полгода
Мне нужно, я столько денег угрохала в зубы, что теперь дешевле поддерживать гигиену, чем лечить
Ручки-Крючки• 25 февраля в 19:25
Ответ дляКіма кепка
Мой сосед купил, то говорит,что больно. Он уже привык,а сначала было слишком больно. Поэтому не хочу пробовать. И не нравится мне такая щётка,и деньги не хочу тратить.пастой для чувствительных пользуюсь
НетЕщеНаверное• 25 февраля в 20:04
Ответ дляМамаша в бигудях
Маєте, може менше ніж усі.
Особливо якщо є ще зуби мудрості
Вам мабуть краще з порадниці видно, ніж стоматологу
Зуби мудрості давно видалені