Ну не молодець?
Mrs.Ochmonek• 25 февраля в 21:09
Ответ дляБойоваПташкаКолібрі
зараз ЦПД розкаже, що все це російське іпсо, європа з нами.
ага, з нами, хочуть з України зробити щит живий. Чудова перспектива.
Але не для тих, кто в Украіні.
Україна уже три роки і є щитом,який захищає Європу. Ви тільки прокинулися?
З нами це зробила московія.
Ирина Веселуха• 25 февраля в 21:09
Я сьогодні прочитала про те, як Макрон закрив рота Трампу. Молодець, я навіть не очікувала такої позиції. Він наполягав на введенні в Україну міжнародних збройних сил.
Ответ дляСтрекоза любви
Не знаю вже що обговорювати. В мене тільки питання, як Зеля і путлєр дізналися, що Трамп рідкоземельний фетєшист?
Один напередодного пропонують копалини 🤣 Доречі, там вся раша і zвоєнкори в шоці від вчорашніх слів путі, що він і російські рідкоземельні метали Трампу запропонував.
Наші в соц мережі вже обговорюють,
хоча не знаю відки умови
Щодо руських мальчіков, що тут гинули, на чужій землі. заради американського бізнесу, вже теж начиталися
хоча не знаю відки умови
Soulsister• 25 февраля в 21:22
Ответ для_Annyshka____
А що там новини з ЦЕНТРу, автор не давалась знати чи події пішли не за сценарієм?)
Вона недавно відписувалася у своїй темі ’ новини з центру’
Ответ дляБойоваПташкаКолібрі
війна на території України йде 11 рік, Європа задоволена. Всі торгові, економічні, геополітичні питання вирішуються на нашій землі.
Європа бажає продожвення війни, я так розумію з тих новим, які читаю.
Перемовинам ні, трамп гівно.
А вони тут до чого? Бойня у нас. Не їх вбивають.
Особливо смішно за борців кордронів 91 з-за кордону. Цікаво дивитись за театром бойових дій у безпеці, ходити на мітинги та волати стояти до кінця.
Перемовинам ні, трамп гівно.
Як завжди
Ответ дляStar39
Мне понравилось, как Европа быстро перешла от идейно-пафосного подхода (’спасение демократии’) к торгово-закупочному. В ответ на соглашение Трампа европейцы тут же выкатили свой собственный договор о совместном использовании украинских ресурсов. Украина оказывается в интересной роли.
Вона завжди в цій ролі.
Тільки зараз вже не соромляться називати речі своїми іменами