Love_Love_Love_• 25 февраля в 19:02

Чому ніхто не пише про Макрона?

Ну не молодець?
Mrs.Ochmonek• 25 февраля в 21:09
Ответ дляБойоваПташкаКолібрі
зараз ЦПД розкаже, що все це російське іпсо, європа з нами.
ага, з нами, хочуть з України зробити щит живий. Чудова перспектива.
Але не для тих, кто в Украіні.
Україна уже три роки і є щитом,який захищає Європу. Ви тільки прокинулися?
З нами це зробила московія.
Ирина Веселуха• 25 февраля в 21:09
Я сьогодні прочитала про те, як Макрон закрив рота Трампу. Молодець, я навіть не очікувала такої позиції. Він наполягав на введенні в Україну міжнародних збройних сил.
LudaSHS• 25 февраля в 21:17
Ответ дляСтрекоза любви
Не знаю вже що обговорювати. В мене тільки питання, як Зеля і путлєр дізналися, що Трамп рідкоземельний фетєшист?
Один напередодного пропонують копалини 🤣 Доречі, там вся раша і zвоєнкори в шоці від вчорашніх слів путі, що він і російські рідкоземельні метали Трампу запропонував.
Наші в соц мережі вже обговорюють,
хоча не знаю відки умови
Щодо руських мальчіков, що тут гинули, на чужій землі. заради американського бізнесу, вже теж начиталися
Манула• 25 февраля в 21:17
Десь почався робочий процес ...
LudaSHS• 25 февраля в 21:22
Ответ дляМанула
Десь почався робочий процес ...
Кароч як я зрозумів, ми зараз підписуємо Будапештський меморандум по корисним копалинам.
А галасу то було...
Фб СМарко
Soulsister• 25 февраля в 21:22
Ответ для_Annyshka____
А що там новини з ЦЕНТРу, автор не давалась знати чи події пішли не за сценарієм?)
Вона недавно відписувалася у своїй темі ’ новини з центру’
Манула• 25 февраля в 21:23
Ответ дляLudaSHS
А галасу то було...
Фб СМарко
Фурса це ще пообідні казав
LudaSHS• 25 февраля в 21:24
Ответ дляМанула
Фурса це ще пообідні казав
Я зараз тільки зайшла в фб
Dumky• 25 февраля в 21:33
😳Пентагон чекає потрясіння, — заявили у Білому домі

Цікаво… хоч бери не лягай спати. )))

Телеграмна служба новин | Підписатися
elenze66• 25 февраля в 21:34
Ответ дляLudaSHS
А галасу то було...
Фб СМарко
Договір про копалини з США можна підписати на зворотній стороні Будапештського меморандуму.
ФБ.
Манула• 25 февраля в 21:39
Ответ дляDumky

Цікаво… хоч бери не лягай спати. )))

Телеграмна служба новин | Підписатися
Думаю сьогодні можна лягати, бо все цікавіше буде попереду
Argesha• 25 февраля в 22:00
Ответ дляМанула
Так, красиво вчора трумпа опустив на землю
Опустив так опустив
Argesha• 25 февраля в 22:02
Ответ дляБойоваПташкаКолібрі
війна на території України йде 11 рік, Європа задоволена. Всі торгові, економічні, геополітичні питання вирішуються на нашій землі.
Європа бажає продожвення війни, я так розумію з тих новим, які читаю.
Перемовинам ні, трамп гівно.
А вони тут до чого? Бойня у нас. Не їх вбивають.
Особливо смішно за борців кордронів 91 з-за кордону. Цікаво дивитись за театром бойових дій у безпеці, ходити на мітинги та волати стояти до кінця.
Як завжди
Argesha• 25 февраля в 22:04
Ответ дляStar39
Мне понравилось, как Европа быстро перешла от идейно-пафосного подхода (’спасение демократии’) к торгово-закупочному. В ответ на соглашение Трампа европейцы тут же выкатили свой собственный договор о совместном использовании украинских ресурсов. Украина оказывается в интересной роли.
Вона завжди в цій ролі.
Тільки зараз вже не соромляться називати речі своїми іменами