Майданщица• 25 февраля в 19:07
В дитини густе, ніби пластівцями мокротиння. Лікар виписав Бронхолітин
В дитини кашель хриплий, зранку відходило мокротиння, але тяжко. Лікар нічого не чує, виписав пульмікорт і Бронхолітин. У мене є сумніви щодо другого препарату. Він же протикашльовий, чи не нашкодить?
Новорічна пальма• 25 февраля в 19:09
В мене були в сумніви до гормону при простому кашлі.
У Вас, бачу, ні
Чудо в декрете• 25 февраля в 19:10
банальне питання - скільки води ваша дитина випиває?
густі соплі і густе мокротиння свідчать про зневоднення
Майданщица
• 25 февраля в 19:11
Ответ дляЧудо в декрете
Багато рідини п´є. Соплі рідкі, а от кашель такий ніби дере, важко відкашлюється
Чудо в декрете• 25 февраля в 19:14
Ответ дляМайданщица
тоді вам треба відхаркувальний сироп або таблетки
Санта Барбара• 25 февраля в 19:30
Мені не підійшов бронхолитин.Також суховатий кашель ,іноді з мокротою,але після бронхолітина ще гірше горло дерло і кашель сухий.Мукалтин в такому випадку краще допоміг
Розвідка Маші• 25 февраля в 22:40
Автор, моєму сину теж саме лікування назначили. Зайшла почитати відгуки про бронхолітин, бо я такі препарата боюсь. Комаровський про них писав у своїй книзі, до речі. У сина сухий ненав´язливий кашель. Доволі глибокий.
Пульмікорт мені подобається, він знімає спазм легенів, слиз відходить краще і дихання стає легшим.
А от бронхолітин, не знаю, відгуки взагалі жахливі, купа побочок..