парИла я парИла• 25 февраля в 20:59
Щоб хотіли собі на подарунок
Підкиньте ідей, що замовити . Хочу щось для краси, але або нічого не треба, або я просто не знаю, що воно мені треба.
Поки надумала шовкову наволочку, розчіску круту. Все, ідей більше 0.
Може для волосся уходове порадите, волосся пористе, фарбоване в блонд, постійно лохмата.
Може щось з апарату для догляду за шкірою, хоча косметолог регулярно, а вдома займатися буде лінь.
Помрійте зі мною, чого б хотіли
Закуйовджена життям• 25 февраля в 21:01
для дома тренажер. Или хочу массажер себе електрический. есть пистолет массажный.
парИла я парИла
• 25 февраля в 21:02
Ответ дляМой завтрак
Дайсон купить собі
Щось почитала відгуки, не бачу від нього собі сенсу мати, шкіра гарна, плотна. Та й займатися регулярно навряд буду
Душка-свекрушка)))• 25 февраля в 21:02
Ответ дляМой завтрак
Дайсон купить собі
Ну, таке. В мене є і фен і стайлер, мені не зайшло, єдиний + волосся менше електризується. В іншому все як і у інш з фенів/ стайлер іа, навіть гірше через меншу потужність
парИла я парИла
• 25 февраля в 21:03
Ответ дляДушка-свекрушка)))
Взяла б сертифікат на курс масажів
До речі, ідея. Дякую
парИла я парИла
• 25 февраля в 21:04
Ответ дляВесняний Марафон
.
Були тут відгуки, що таке собі, ще й можна розтрясти хребет
Мой завтрак• 25 февраля в 21:05
Ответ дляпарИла я парИла
З феном?) чим займатись )
Весняний Марафон• 25 февраля в 21:06
Ответ дляпарИла я парИла
Тогда ничего вам, никаких подарков
парИла я парИла
• 25 февраля в 21:07
Ответ дляМой завтрак
З феном?) чим займатись )
Дайсоном
парИла я парИла
• 25 февраля в 21:07
Ответ дляВесняний Марафон
Тогда ничего вам, никаких подарков
Драсті. Я все записую. Мені все треба
парИла я парИла
• 25 февраля в 21:09
Ответ дляМой завтрак
З феном?) чим займатись )
Бл.. тільки читала про Дарсонвіль
про нього і пишу
Анонимба• 25 февраля в 21:22
Ответ дляпарИла я парИла
Цікавеньке, але мені раз в 10 дешевше б
А скільки вам років? Купіть якусь гарну одежу на весну- літо чи обув. Я бачу, що тей догляд вам поки не особливо то й треба.
ПС. Поколіть собі колагенстимулятори
Леплю из пластилина• 25 февраля в 21:28
автор, ща стоматологии продают подарочные сертификаты. берите - не пожалеете
Дама_из_рекламы• 25 февраля в 21:35
Мне попалось постельное из вареного хлопка с рюшами цвета сливочного, очень понравилось, заказала бы, но шото муж не спрашивает что дарить😁
К косметологу иду на ботокс, ну и там много чего можно сделать еще, биоревитализацию
парИла я парИла
• 25 февраля в 21:37
Ответ длядякую аж підскакую
Я заказала себе медикуб
Гуглю
парИла я парИла
• 25 февраля в 21:42
Ответ дляМой завтрак
О, еще лед маску можно, надел, включил- точно не лень
О, цікаво, а відгуки є у вас? Насправді діюча річ?