Просериарила молодость• 25 февраля 2025

Каких вкусов детства вам не хватает.

Я очень любила крем соду, не вижу её сейчас в магазинах. Мороженное 3 шарика с сиропом и пельмени "те" вот не могу нормальных пельменей найти сейчас в магазинах. А вы что в детстве любили?
Телячі ніжноСті• 25 февраля 2025
Ответ дляКофр для ноги
100 - 150 грн. Різна вартість
ну й шо тут недоступного
Кофр для ноги• 25 февраля 2025
Ответ дляТелячі ніжноСті
ну й шо тут недоступного
Я ж про це вам написала, що такий хліб зараз не проблема.
Телячі ніжноСті• 25 февраля 2025
Ответ дляКофр для ноги
в нас нема
а до Львова далеко
Чудо Ф_ф КеДаХ• 25 февраля 2025
Пломбір в ванільному стаканчику.
Вафельниці, в якій я робила хрусткі вафлі зі згущеним молоком, яке я варила годинами.
Смак такого згущеного інший.
Батон, який папа з міста привозив, я відразу кусала. Зараз не такі батони.
Хліб кірпічний змочений водою та посипаний сахаром.
Зараз немає такого смаку в хлібів.
Та багато чого..!_
Кофр для ноги• 25 февраля 2025
Ответ дляТелячі ніжноСті
в нас нема
а до Львова далеко
Впевнена, що і в вашому місті є такі пекарні
Телячі ніжноСті• 25 февраля 2025
Ответ дляКофр для ноги
пекарні є
смачного хліба - нема
Нульовий сантиметр• 25 февраля 2025
Ответ дляКрасавица писяная
Шоколадне морозиво, не приторне як зараз. Взагалі зараз смачного морозива немає. Все якесь занадто солодке і приторне
Підтримую.
Mede• 25 февраля 2025
Ответ дляКрасавица писяная
Так, морозиво таке було в брикетах без вафель, усього 2 види - пломбір і шоколадний пломбір. Смачнюще. Ще пам´ятаю пісочне печиво ’Сонечко’. Дуже його любила
энциклопУдия• 25 февраля 2025
Ответ дляТелячі ніжноСті
пекарні є
смачного хліба - нема
Есть такой хлеб.Чёрный,круглый из Черниговского хлебзавода,развозят по киоскам каждое утро,вгрызаюсь в горячую половинку как в детстве,вот что значит не утерянная технология
Фея_3уровень• 25 февраля 2025
Такую не пробовали? Вроде похоже
Мне нравилась мороженое в жёлтой глазури, не помню названия и торт птичье молоко.
Elena755• 25 февраля 2025
Ответ дляКрасота неземная
Я 1981 року народження, то з дитинства чогось нічого смачного не пригадується.
Юпи додай води))
автор Просериарила молодость • 25 февраля 2025
Ответ дляФея_3уровень
Такую не пробовали? Вроде похоже
Первую пробовала, правда давно, не понравилась. Вторую не пробовала, посмотрю завтра в Сильпо. Спасибо)
За ким я буду?• 25 февраля 2025
Крем-соду продают грузинскую в стеклянных бутылках, она максимально похожа на классику. Есть и в пластике, но ее не пробовала. а за чем скучаю... в детстве иногда домой попадали конфеты в коробках, с жидкой начинкой. Очень вкусные) Одну коробку даже помню — красная с желтыми нарцисами на коробке). Но я 78 года, т.е. это конфеты где-то 82-85 года
За ким я буду?• 25 февраля 2025
Ответ дляТелячі ніжноСті
Хліба
хліб зараз не смачний. весь. скільки не пробувала різних виробників і у різних містах.
Приїзжайте до нас, в нас місцевий хлібзавод пече хліб як колиссь) Білий цеглинкою, зі скоринкою, дуже смачний, а як ще теплий, це дуже смачно
Вилосипедниця• 26 февраля 2025
Ответ дляКрасота неземная
Я теж) коктейль молочний полуничний, жуйка пластинками з сонечком і полунична, морозиво на вагу, цукерки гулівер, крем сода і вишнева кола оболонь, і хліб гарячий
Ку ка ку ка ку• 26 февраля 2025
Ответ дляПросериарила молодость
Что это такое, что-то знакомое но не могу вспомнить
Такие печеньки продавали на каждом углу. Три на рубль😁. В шоколаде и прослойка была не помню с чего...типа маршмелоу
Маргарита и Мастер• 26 февраля 2025
Ответ дляЧудо Ф_ф КеДаХ
Пломбір в ванільному стаканчику.
Смак такого згущеного інший.
Зараз немає такого смаку в хлібів.
Та багато чого..!_
Смак згущівки не інший, якщо берете якісну. Уже й експериментами, і дослідженнями доведено, що з віком смакові рецептори інакше реагують + зараз доступне більше розмаїття смаків, тому тепер ті самі смаки не такими яскравими здаються
Маргарита и Мастер• 26 февраля 2025
Ответ дляКрасавица писяная
І без присмаку розмоклого папірця?
Маргарита и Мастер• 26 февраля 2025
Для мене таки смак дитинства - це бабусин борщ з грибами і її пиріжки з маком з печі, де 3 мм тіста і на кулак домашньої макової начинки. І млинці з топленим маслом іншої бабусі (тут і рецепт знаю, і вмію, а терпіння стільки запікати, не маю). А за срвлепввсткими продуктами якось не сумую, бо в сім´ї були і технологи харчового виробництва, тиу ілюзій, що то найкрвьасніга ковбаса не маю. Знаю, скільки до ДСТУ було корекцій і в реалі замінювали купу складників таким мотлохом, просто доступних товарів було раз-два, а та, що дехто ’діставав’ здавалося таким смачним
Чудо Ф_ф КеДаХ• 26 февраля 2025
Ответ дляМаргарита и Мастер
Не згодна, декілька років тому варила мама, смак інший)
Маргарита и Мастер• 26 февраля 2025
Ответ дляЧудо Ф_ф КеДаХ
Тобто дослідження про роботу смакових рецепторів і пам´ять ви заперечуєте? Ваще право, є суб´єктивні переконання, є наукові підходи, а хтось вірить у гороскопи і магію,