Бойцовская• Изменено 25 февраля 2025

Капцова, хтось слухає чи прослухав її курси?

Чи правда така вона крута і навчає таким цінним знанням? Вона себе хвалить та нахвалює, а цікаво почути про справжні результати
Скокмоно - стокнуно• 25 февраля 2025
Капцова,что ли?
автор Бойцовская • 25 февраля 2025
Ответ дляСкокмоно - стокнуно
Капцова,что ли?
Ой, точно
Борода• 25 февраля 2025
О, сколько их, упавший в эту бездну....
Может пора уже жить свою жизнь без веры в ’волшебную капцову’, ’волшебную таблетку’ и ’волшебный пендель’?
Success2013• 25 февраля 2025
Ответ дляБойцовская
Ой, точно
Та ничего нового,будет восхвалять себя.На лохах намолотила хорошо.Но она ни разу не профи и не маркетолог,обычная базарная баба.
автор Бойцовская • 25 февраля 2025
Ответ дляSuccess2013
Схожа дуже
Success2013• 25 февраля 2025
Ответ дляБойцовская
Схожа дуже
Ага,где она сейчас тусит,в Дубае?
автор Бойцовская • 25 февраля 2025
Ответ дляБорода
О, сколько их, упавший в эту бездну....
Мені цікаво, хто ці люди. Її ж слухають
Борода• 25 февраля 2025
Трудно всерьёз относится к человеку, которая первой фразой о себе вещает: я долларовый миллионер
Чесне слово, як діти)))
автор Бойцовская • 25 февраля 2025
Ответ дляSuccess2013
Ага,где она сейчас тусит,в Дубае?
Не знаю
Success2013• 25 февраля 2025
Ответ дляБорода
Чесне слово, як діти)))
Это точно,правда в Дубае квартирку прикупила.
Вкаблучках• 25 февраля 2025
Знаю одну ’адептку’ Капцової...я була шокована, шо людина, син якої зараз боронить нашу державу, слухає оце кацапськє гімно.
Думала, що мене вже нічим не здивувати, але зараз ця ’мама ЗСУ-шніка’ в своїх соц.мережах піарить Ліліану Семенюту, це та сама мамаша горе-малюваки Соні Морозюк.
Ліліана просовує московитські наративи...
Світ дав #0бу!
автор Бойцовская • 25 февраля 2025
Ответ дляБорода
Чесне слово, як діти)))
І ще
- у меня учился арестович
Success2013• 25 февраля 2025
Ответ дляБойцовская
І ще
- у меня учился арестович
Та ладно Это как надо любить деньги,чтобы такое придумать.Не учла одно,что он уже не так актуален,как вначале войны.
Вкаблучках• 25 февраля 2025
Ответ дляБойцовская
І ще
- у меня учился арестович
Така собі рєклама! Чи це для залучення горе-самопровозглашонних-хероїв?!
Vita_Nikolaeva• 25 февраля 2025
А в якій сфері у неї компетенції?
Чому вона навчає?

перший раз про неї чую
Success2013• 25 февраля 2025
Ответ дляVita_Nikolaeva
А в якій сфері у неї компетенції?
Чому вона навчає?

перший раз про неї чую
Как-то пару раз скакала у меня в ТТ.Маркетолог всея руси из Одессы с дипломом пед.института.
автор Бойцовская • 25 февраля 2025
Ответ дляВкаблучках
Там довіз - Роби як я, будеш як ми ми з арестовичем
Vita_Nikolaeva• 25 февраля 2025
Ответ дляSuccess2013
Маркетолог это типа про продвижение себя и брендов?
автор Бойцовская • 25 февраля 2025
Ответ дляVita_Nikolaeva
А в якій сфері у неї компетенції?
Чому вона навчає?

перший раз про неї чую
Власний бренд, соцмережі, продажі

Вона з рієлтерів - риба прилипала, непотрібний прошарок в житті людей. Але своїм хамством пре вперед паровоза
Success2013• 25 февраля 2025
Ответ дляVita_Nikolaeva
Ага
Корсет_на_шурупах• 25 февраля 2025
Вона кончена! І слухати її це несмак і деградація.
Vita_Nikolaeva• 25 февраля 2025
Все подобные специалисты - как лабковский - обо всем и ни о чем.
самолюбования много, глубины знаний нет.
66сезон666серия• 25 февраля 2025
Ответ дляБойцовская
Мені цікаво, хто ці люди. Її ж слухають
успєшний успєх досі в тренді
автор Бойцовская • 25 февраля 2025
Ответ для66сезон666серия
успєшний успєх досі в тренді
Слухають за гроші і не малі (
66сезон666серия• 25 февраля 2025
Ответ дляБойцовская
Слухають за гроші і не малі (
звичайно
успєх неможливий без значних вкладень
це ж слоган всіх інфоциганів
Путающаяся• 25 февраля 2025
В мене є знайома, жіночка, так от вона просто в захваті від Капцової, строчить пости в инситі з подяками ’богом поцелованной Наталии Капцовой’ А коли проводе ефіри, (вона себе позіціонує психологом) то на задній план виставляє книжку Капцової і ікону 😂.
Для мене ця Капцова дуже неприємна, ті курси, що я бачила, орієнтовані на людей як моя знайома, що я вище описала
Забризкана водою• 25 февраля 2025
Ответ дляБойцовская
Власний бренд, соцмережі, продажі

Почему? Я тоже пользуюсь услугами риэлторов - у меня нет времени подбирать себе арендаторов и лично встречаться с каждым. Я озвучиваю свои требования, риэлтор отсеивает кандидатов, не вижу проблемы заплатить человеку, который сэкономил мне время, а я заработала деньги. Но у нас народ жлобье - они и на чай официанту жмотятся дать. Но на Западе агенты по недвижимости норма.
Вкаблучках• 25 февраля 2025
Ответ дляПутающаяся
Судячи з Вашого коментаря, у нас одна і та ж знайома. Кппцова, ікона, соц.мережі заповнені контентом в якому вона - типу психолог.
Але оця ще Ліліана...мене геть добило і розмазало.
Криниця щастя• 26 февраля 2025
мені випадково попався рілз «ваша сумочка отраженіє вашей піс*кі» 🤣
я така з рюкзаком або екоторбою 🗿 окей
Пупуговка• 26 февраля 2025
Соромно сказати, моя мама полюблює цю Капцову. Чогось її тягне на подібних бидло-персонажів, чим більш зверхня та самовпевнена подача - тим краще. Неважливо, яку чухню воно несе, головне що несе з максимально авторитетним (на погляд деяких людей) та пихатим виглядом, робить із себе вигляд носія супер-знань. При тому, вона чогось ненавидить Арестовича і називає його ’блювотним’)
Але мати, нажаль, все життя така - є в неї певні психологічні особливості, що змушують сильно не довіряти собі, постійно перебувати у пошуках авторитету, який розкаже як і що. Капцова то ще досить невинне захоплення, моя бідова маман встигла у 90-ті побувати у секті, голову якою раптом посадили на 8 років за шахрайство, захопитись християнством, потім розчаруватися та піти у психологію не у кращому розумінні цього слова, далі зацікавитися таро та астрологією... Навіть боюся думати, що буде наступним))