Железобетон• 26 февраля 2025
Дубайський шоколад - це халва з фісташками?
Що за тренд несеться вже не перший місяць? Звідки воно взялося? Я ще макаронами (тістечка) не встигла розжитися, а тут вже нове несеться. Мода?
Света С Приветом• 26 февраля 2025
Всі пишуть, що рідкісне Г...
Хтось пробує просунутись на ринок
Первая ласточка инфляции• 26 февраля 2025
курасаны• 26 февраля 2025
Ответ дляПервая ласточка инфляции
Дубайский неактуален. В тренде уже шоколад с волосами ✌️
Та сама халва
Та легко!• 26 февраля 2025
Ні, це фісташкова паста і тісто якесь там, забуваю назву. Мені сподобався, але за такі гроші вдруге не куплю.
Пожмаковна• 26 февраля 2025
дівчата де в Києві купити смачний свіжий?
читала що по-справжньому рецепту строк придатності 3 доби тільки
Сижуревувшоке• 26 февраля 2025
Ответ дляПервая ласточка инфляции
Волосня вкусная, раньше єта сладость в атб продавалась. Ну очень уж вкусная
Не люблю натовп• 26 февраля 2025
Ответ дляПервая ласточка инфляции
Волосы типа сладкой ваты ?
Забобонний фрукт• 26 февраля 2025
Не люблю натовп• 26 февраля 2025
Ответ дляЗабобонний фрукт
Схоже на пішманіє
Интересно. Я такого и не видела
Дівка в намисті• 26 февраля 2025
Ответ дляНе люблю натовп
Интересно. Я такого и не видела
Мука с сахаром.
Ответ дляНе люблю натовп
Волосы типа сладкой ваты ?
Да
Забобонний фрукт• 26 февраля 2025
Ответ дляНе люблю натовп
Звучит не очень ..
Пробувала сама робити. Тяжко щоб вийшла як на фото. Муку сиплеш в цукровий сироп( майже до карамелі зварений) і починаєш розтягувати поки не стане схоже на моток шерсті.
Снегопадка• 26 февраля 2025
Ответ дляПервая ласточка инфляции
Единорога закатали в шоколад?
к.Буланова• 26 февраля 2025
Ответ дляСижуревувшоке
Вам правда вкусно? Прикольно)) а я в турции покупала, вообще не понравилась ни мне, ни мужу, ни даже сыну-сладкоежке
Куплю орехи• 26 февраля 2025
Ответ дляПожмаковна
Там один сплошной сахар и жир? Чему там портится за три дня?
Шумелка Мышь• 26 февраля 2025
Самое ржачное, что местные в Дубае сами орут с туристов, которые ищут этот шоколад, тк это тупо разводняк и маркетинг.
Белая и пушистая• 26 февраля 2025
Не халва. Трохи схоже на баклаву (не плутати з пахлавою), таке саме хрумке тісто катаїфі, воно як ниточками, фісташкова паста і шоколад. Особисто мені сподобалось. Ще дуже смачно млинці з таким шоколадом.
СирОжино пирОжино• 26 февраля 2025
Ответ дляПервая ласточка инфляции
то же, что и в дубайском, только длинное)
СирОжино пирОжино• 26 февраля 2025
Ще й строк придатності справжнього дубайського шоколаду - три дні)))).
Петриківна• 26 февраля 2025
Ответ дляШумелка Мышь
100% 😂 взяла на подарунки і собі спробувати 5 шт = 2000грн
Взагалі ніачом
Наш будь який рошен значно смачніше
Взагалі ніачом
Наш будь який рошен значно смачніше