Железобетон• 26 февраля 2025
Дубайський шоколад - це халва з фісташками?
Що за тренд несеться вже не перший місяць? Звідки воно взялося? Я ще макаронами (тістечка) не встигла розжитися, а тут вже нове несеться. Мода?
Не люблю натовп• 26 февраля 2025
Ответ дляЗабобонний фрукт
Пробувала сама робити. Тяжко щоб вийшла як на фото. Муку сиплеш в цукровий сироп( майже до карамелі зварений) і починаєш розтягувати поки не стане схоже на моток шерсті.
Ого ,сколько труда. Хоть вкусно ?
Мавка• 26 февраля 2025
Ответ дляТа легко!
Ні, це фісташкова паста і тісто якесь там, забуваю назву. Мені сподобався, але за такі гроші вдруге не куплю.
Катаїфі
Викасикрет• 26 февраля 2025
Ответ дляДівка в намисті
Мука с сахаром.
Також дивуюсь захопленню жіночок - цукор з цукром, мммм…
От фісташкову пасту я б може і скуштувала, але за назву «дубайський» переплачувати навіть не збираюся.
мимАпроходила• 26 февраля 2025
Гімно, як на мене, як і всі східні солодощі. Лапша( кадаіф) з фісташковою пастою ( ну такееее, дуже на любителя) і все це в шоколаді
Гарантую неперелевки• 26 февраля 2025
Ответ дляПервая ласточка инфляции
Дубайский неактуален. В тренде уже шоколад с волосами ✌️
Это не волосы, это пишманье. Обожаю его.
Голубая фишка• 26 февраля 2025
Ответ дляПожмаковна
дівчата де в Києві купити смачний свіжий?
читала що по-справжньому рецепту строк придатності 3 доби тільки
В Ханей
Статус Ква• 26 февраля 2025
Нічого смачного там нема, мені всі східні солодощі як мило з цукром
Веселуха Муха• 26 февраля 2025
Ответ дляУдальонка
Так … на любителя , мені зовсім не зайшло бо я не люблю халву
вообще не похоже на халву. шоколад с фисташковой пастой - вкусный, хрустящий немного
Веселуха Муха• 26 февраля 2025
Ответ дляIsa Dora
Как по мне пробовала 2 разных халва хвлвой
разные ж производители, ото что хрустит внутри может вам похоже, но мне вообще нет)
Злюка-закусюка• 26 февраля 2025
Ответ дляПожмаковна
Так, бо спец тісто катаіфі зберігається до 3-х днів у холодильнику, бо інакше висохне чи можна заморозити в морозильній камері.
А також паста фісташкова робиться тільки з фісташок і цукрової пудри та трошки олії.
Нічний дожор• 26 февраля 2025
Ответ дляПервая ласточка инфляции
Обычное пимашье в шоколаде
Та же халва только в другом виде
Обнемашечка• 26 февраля 2025
Ответ дляЗлюка-закусюка
Пальмової і в шоколаді вона ж. Просто нямка 🤮
Сижуревувшоке• 26 февраля 2025
Ответ дляк.Буланова
Вам правда вкусно? Прикольно)) а я в турции покупала, вообще не понравилась ни мне, ни мужу, ни даже сыну-сладкоежке
Может у нас больше химии. Вот и вкусно
Пожмаковна• 26 февраля 2025
Ответ дляКуплю орехи
Там один сплошной сахар и жир? Чему там портится за три дня?
так ви почитайте оригінальний рецепт і я питаю не за магазинний в целофані
Куплю орехи• 26 февраля 2025
Ответ дляПожмаковна
Тесто кадаиф (мука и вода), фисташковая паста и шоколад. Может я нашла что-то не то, исправьте меня.