Свисток ля-минор• 26 февраля в 01:07

Вам нравится водить авто?

Результат:
вже голосів: 94
49 (52.13%) Обожаю
14 (14.89%) Нравится средне
13 (13.83%) Вообще не нравится
7 (7.45%) Не очень нравится
5 (5.32%) Собираюсь учиться
4 (4.26%) Не собираюсь учиться
2 (2.13%) Учусь
Чудо Ф_ф КеДаХ• 26 февраля в 01:09
Авто это просто необходимость. Я люблю пройтись пешком - но это роскошь
Love_Love_Love_• 26 февраля в 01:10
Обожнюю.
Можу навіть в таксі підпрацьовувати
Радостина• 26 февраля в 01:11
Ответ дляLove_Love_Love_
Обожнюю.
Можу навіть в таксі підпрацьовувати
Не попадал. В ДТП ни разу?
Love_Love_Love_• 26 февраля в 01:11
Ответ дляРадостина
Не попадал. В ДТП ни разу?
Ну одного разу погнула бампер на парковці Епіцентру
Все буде Україна• 26 февраля в 01:11
Я не знаю, як то може подобатись. Так, по місту, коли погода погана, то чудово. А от, коли ми їдемо на якийсь відпочинок, всі сидять, розслабились, по бокам голови крутять, а чоловіку аж не заздрю ніяк.
Радостина• 26 февраля в 01:12
Ответ дляLove_Love_Love_
Та ну, свій?)
Радостина• 26 февраля в 01:12
Ответ дляВсе буде Україна
Ну чого, під музичку круту мммм
Love_Love_Love_• 26 февраля в 01:13
Ответ дляРадостина
Та ну, свій?)
Шо з вами?
Безсовісна кума• 26 февраля в 01:14
Это страсть, обожаю.
Радостина• 26 февраля в 01:14
Ответ дляLove_Love_Love_
Шо з вами?
Все ок, а що
Love_Love_Love_• 26 февраля в 01:14
Ответ дляВсе буде Україна
Хто голови крутить?
Лорка-хлорка• 26 февраля в 01:15
Обожаю )
Мои машины - мои ’дети’.
Работаю в автосфере - своё СТО, на выходных часто катаю на картинге ) я девушка
Все буде Україна• 26 февраля в 01:31
Ответ дляLove_Love_Love_
Хто голови крутить?
Ті, хто сидять в машині. Я, наприклад, люблю всюди все роздивитись, поїсти щось смачненьке, поспати, то святе діло в машині))))
Вкуси мене• 26 февраля в 01:34
я живу у містечку, де немає світлофорів, де всі перехрестя некеровані і кожен їде так як хоче, і якщо ти їдеш за правилами - тобі бібікають постійно і можуть навіть навалять за те, що довго стоїш на перехресті.
а ще тут купа циган і вони їздять на авто як на конях - без жодних правил і обмежень. 12-ти річний ’водій’ ромської національності, та ще й під якимость кайфом - нууууу, якщо не норма, то явище пересічне.
тому тут від їзди задоволення не отримую, хоча їздити за кермом люблю, наприклад, по трасі.
стаж водійських прав - 23 роки.
Хата на мати• 26 февраля в 09:51
Терпеть не могу. Мне дискомфортно, нервничаю, в постоянном напряжении. Поэтому не сажусь за руль. У меня ещё и муж очень не любит садиться за руль)). При том что водитель он хороший, паркуется только не очень. Машина есть, но в последнее время она тупо стоит, надо будет продавать.
ОчЕнЬ ЧуЖаЯ• 26 февраля в 10:16
Просто вожу авто, не думаючи про те подобається чи ні. Нейтрально відношусь до цього, як до будь-якої рутини.
Вероятненько• 26 февраля в 12:40
Ответ дляВсе буде Україна
міняйтесь з ним. дві-три години він за кермом, потім дві-три години ви.
Вероятненько• 26 февраля в 12:42
я дуже люблю. особливо кудись довго їхати.
можу спокійно бути в дорозі 14-16 годин з перервами на поїсти і туалет