Мао_Мяо• 26 февраля в 10:03

Куди поїхати недалеко за кордон, погуляти 3 дні, у красиве місто?

У Кракові була. Які ще недалеко є варті уваги красиві і цікаві міста, щоб розвіятись на кілька днів?
Дякую)
Завтра не пью• 26 февраля в 10:47
Ответ дляМао_Мяо
Чернівці, Кам´янець так, Ужгород сподобався. Думала в Одесу, але щось не знаю, я у Львові живу.
В Одесі я колись також була. Колоритне і цікаве місто, але зараз не наважилася би туди їхати.
У Львові була лише один день колись. Дуже цікава архітектура, але багато занедбаних будівель. Так шкода,що адміністрація міста не реставрує і не відновлює.
А от з того що я перечислила, то я не була на рожевому озері. Цікаво чи є там в околицях ще щось цікаве. Після війни планую саме туди поїхати. Це моя ціль номер один.
Any• 26 февраля в 10:54
Ответ дляЗавтра не пью
На Херсонщині багато цікавого, якраз перед повномасштабною їздили - Асканія-Нова, Олешківська пустеля, рожеве озеро, гарячі джерела, Шато Трубецького, поряд водоспадик... Гарний був тур і боляче дивитись, як його все апоганили рашисти - розграбували шато, пожежі в Асканії...
Завтра не пью• 26 февраля в 10:57
Ответ дляAny
Як боляче читати((
Девальвация• 26 февраля в 11:17
Однозначно Рим або Париж .
По перше саме туди найдешевші білети на переліт . По друге - це саме вау вау , там буде тепліше .
Булькаю• 26 февраля в 11:24
Ответ дляЛаскове телятко
Ага, два дня ехать в тот Стамбул
Почему 2 дня ехать?
Мы в прошлом году ездили в апреле на фестиваль тюльпанов. Где-то в обед сели в Измаиле в автобус и утром в 8 или 9 были в Стамбуле. Это меньше суток. И довольно легкая дорога была.
Стамбул шикарный, очень рекомендую!
Ласкове телятко• 26 февраля в 11:31
Ответ дляБулькаю
Почему 2 дня ехать?
Стамбул шикарный, очень рекомендую!
В Измаиле? )) а если автор, например, из Киева?
Новорічна пальма• 26 февраля в 11:38
Ответ дляБулькаю
Почему 2 дня ехать?
Стамбул шикарный, очень рекомендую!
А до Ізмаїлу? Чи ви спецом так радите?
автор Мао_Мяо • 26 февраля в 11:57
Ответ дляЛаскове телятко
Ахах, автору до Ізмаїлу далі, чим з Ізмаїлу до Стамбулу:))
Булькаю• 26 февраля в 12:12
Ответ дляЛаскове телятко
Автор изначально не уточнила, откуда ей ехать. Понятно, что тут все только столичные, как же иначе ))) Я написала про свой опыт.
Сонячний день• 26 февраля в 12:30
Ответ дляЗавтра не пью
А чому саме за кордон? Ви були в Чернівцях? Коломиї? Кам´янець - Подільську? На рожевому озері? Славське?
Рожеве озеро )))) та порадьте вже Бердянск….
Шо в цих перерахованих вами обʼєктах дивитися.
Коломия - почті як Прага; кП- Відень)))))
Завтра не пью• 26 февраля в 13:34
Ответ дляСонячний день
Там гарно. Після Праги лише фізична втома, а після наших міст багато вражень і позитивної енергії. Але кожному своє.
Ласкове телятко• 26 февраля в 13:35
Ответ дляБулькаю
Она написала, что из Львова, но и вы ж должны понимать, что не все живут в Измаиле)))
Ласкове телятко• 26 февраля в 13:36
Ответ дляМао_Мяо
Больше в дороге, чем в самом Стамбуле будете
Сарафанное радио• 22 марта в 02:44
Ответ дляAny
Боляче💔 все дончине дитинство з 2014 до 2021: Генгорка, Щасливцеве, вся Арабатка немов рідна. Зоопарк місцевий, озера. Рибний павільйон генічеського ринку) стільки смакоти. Передивляюсь фото та відео літа 2021, це була особлива відпустка з друзями та дітьми на Арабатці, такі щасливі обличчя. Хто ж знав, шо ми там востаннє 😭