Всім шампаньського• 26 февраля в 10:08

Летний отдых мама+ребенок без машины, как планируете?

Девочки, кто ездит одна с ребенком, как планируете свой летний отпуск, куда ездили, где вам понравилось?
Куда планируете летом? На какой бюджет расчитываете?
Коренная киевлянка• 26 февраля в 12:34
Ответ дляГоспожа Белладонна
Ми були весь липень і серпень. Місто Суто море назва. Так.готували самі.там багато супермаркетів. Ціни мабуть як у нас . Перевізник Альф був автобус
Скажіть будь-ласка,який там пляж,і захід в море:зразу глибоко чи поступово глибина?
Госпожа Белладонна• 26 февраля в 15:19
Ответ дляКоренная киевлянка
Там не один пляж .ми були на трьох. Плавний кругом
Госпожа Белладонна• 26 февраля в 15:21
Ответ дляДобра всем!
це Чорногорія?
Ну да
Коренная киевлянка• 26 февраля в 15:23
Ответ дляГоспожа Белладонна
Скільки коштували вам апартаменти,якщо не секрет,і де їх краще шукати,щоб точно не підвели,коли приїдеш на відпочинок?
Госпожа Белладонна• 26 февраля в 15:25
Ответ дляКоренная киевлянка
У нас були великі,1500 євро. Місяць Бо ми були кількома сім´ями. Да ніхто не підведе .там здають всі. На букінгу
Коренная киевлянка• 26 февраля в 15:27
Ответ дляГоспожа Белладонна
Ви лише в Сутоморе були в Чорногорії чи може ще в якихось містечках?Збираюсь їхати в Бечічі влітку,може щось про них знаєте.
Госпожа Белладонна• 26 февраля в 15:31
Ответ дляКоренная киевлянка
Гуляти їздили в будву і бар