Мао_Мяо• 26 февраля 2025

Куди поїхати недалеко за кордон, погуляти 3 дні, у красиве місто?

У Кракові була. Які ще недалеко є варті уваги красиві і цікаві міста, щоб розвіятись на кілька днів?
Дякую)
Анонимба• 26 февраля 2025
Варшава
Звожу з розуму• 26 февраля 2025
Перемишль
Не рахую, а вважаю• 26 февраля 2025
В Румынию.
автор Мао_Мяо • 26 февраля 2025
Ответ дляАнонимба
Варшава
А що там красивого?
Скоро_вчера• 26 февраля 2025
Будапешт, Кошице, це якщо треба недалеко від кордону
Ласкове телятко• 26 февраля 2025
Краков, Вроцлав
Марафетчица• 26 февраля 2025
Ви з України їхати будете? Дуже гарне місто Прага, Відень
автор Мао_Мяо • 26 февраля 2025
Ответ дляСкоро_вчера
Будапешт була, друге подивлюсь. Дякую🌷
begovelik• 26 февраля 2025
Была отличная экскурсия на три дня, Прага-Будапешт-Зальцбург
автор Мао_Мяо • 26 февраля 2025
Ответ дляМарафетчица
Так з України. Дякую)
begovelik• 26 февраля 2025
Ответ дляАнонимба
Варшава
Там есть, что смотреть?
автор Мао_Мяо • 26 февраля 2025
Прага, Будапешт, Краків була)
Марафетчица• 26 февраля 2025
Ответ дляМао_Мяо
Так з України. Дякую)
У Відень є прямий потяг. Місто дуже гарне
автор Мао_Мяо • 26 февраля 2025
Ответ дляМарафетчица
Мм, подивлюсь. Якщо дорога нескладна, це вже плюс. Мерсі)
Скоро_вчера• 26 февраля 2025
Ответ дляМао_Мяо
Будапешт була, друге подивлюсь. Дякую🌷
У Кошице красивий старий центр, але місто порівняно невелике, не знаю, на 3 дні може його й малувато.
Марафетчица• 26 февраля 2025
Я зараз майже кожен раз їду автівкою у Краків, а звідси лечу у потрібне місце. Трохи займає час зараз допога(
Пустощі-веселощі• 26 февраля 2025
Ответ дляМарафетчица
ВИ їхали цим потягом? Бачу, пересадка в Чопі. Встигається норм? І наскільки дорого орендували житло?
Марафетчица• 26 февраля 2025
Ответ дляПустощі-веселощі
Є прямий потяг, потрібно підписуватись на вільні місця і автовикупом купувати. Я бронювала хороші готелі, тут не пораджу. Дивіться на букінг, айрбнб. Варто бронювати недалеко від центру. Центр ніби в коло взятий. Або біля Штадтпарк, тоді до будинку Хундервассера пройтись можна
Магиня• 26 февраля 2025
Прага
Any• 26 февраля 2025
Ответ дляМао_Мяо
А що там красивого?
Старе місто - суто погуляти, Копернік-центр - якщо з дітьми, ботсад на даху університету...
Турагенція Tourdream• 26 февраля 2025
Якщо розглядаєте варіант проїздом автобусом, то можна до Стамбулу.
Там як раз скоро почнеться період квітування тюльпанів.
Any• 26 февраля 2025
+ до Праги, Будапешті, Відня...але це і так всі розуміють.
Ласкове телятко• 26 февраля 2025
Ответ дляЗвожу з розуму
Перемишль

Ещё Хелм, как вариант 😂
Ласкове телятко• 26 февраля 2025
Ответ дляТурагенція Tourdream
Ага, два дня ехать в тот Стамбул
Any• 26 февраля 2025
Хто б що не казав, але на весні і Берлін варіант - музеї, музейний острів і багато чого на різний смак, а весною парки прикривають місцями сіру архітектуру і ще немає спеки. Є прямі автобуси
автор Мао_Мяо • 26 февраля 2025
Ответ дляAny
Берлін, цікаво)
Завтра не пью• 26 февраля 2025
А чому саме за кордон? Ви були в Чернівцях? Коломиї? Кам´янець - Подільську? На рожевому озері? Славське?
автор Мао_Мяо • 26 февраля 2025
Ответ дляЗавтра не пью
Чернівці, Кам´янець так, Ужгород сподобався. Думала в Одесу, але щось не знаю, я у Львові живу.
Any• 26 февраля 2025
Ответ дляМао_Мяо
Берлін, цікаво)
До речі, автобусом у мене якось вийшло 24 години і 30 хв. З Берліна до Києва, це було літо і наче ок перенесли, хоча хз, може, тому що додому
Any• 26 февраля 2025
Ответ дляЗавтра не пью
Зараз на рожеве озеро? Херсонщина, серйозно?