Evgenia_aa• 26 февраля в 10:11

Де відсвяткувати день народження дитині 14 років В Києві на лівому березі?)

У дитини 5 березня день народження, хоче піти в якийсь ресторанчик або кафешку та запросити подружок , замовити піцу, суші та тд, порадьте будь ласка де можна відсвяткувати, щоб не космічно дорогий був ресторанчик або кафе)))
ОноВамнадо• 26 февраля в 10:23
Здание ТЦК… любого из районов, которой расположен на Левом Берегу
миссДавеча• 26 февраля в 10:25
Мені Мафія не дорого. Вдень там можна орендувати окремий зал з караоке.
Чи кіно з фут зоною.

А ви дивіться на свій гаманець та ті заклади, що будуть зручно по розташуванню.
Жинси на дитину• 26 февраля в 10:25
Шось мережеве дивіться- Євразія,песто, рукола і тд
75В• 26 февраля в 10:28
Не погане кафе на Осокорках very well, дитина там святкувала 16 років
Не виправдовуюсь• 26 февраля в 10:59
Мій з друзями ходять до трц, наприклад Рівер молл. Там і кафешки і кіно.
Така бойова Я• 26 февраля в 11:58
Дайте денег-сам пойдёт с друзьями
автор Evgenia_aa • 26 февраля в 12:02
Ответ дляТака бойова Я
Дайте денег-сам пойдёт с друзьями
Хочеться щоб було якось заплановано, організовано, а не так що піти куди небуть 🥲
Така бойова Я• 26 февраля в 13:01
Ответ дляEvgenia_aa
14 лет- это не ребенок уже..
Ему Ваша организация- может и не нужна.
Поговорите с ним и спросите об этом.
автор Evgenia_aa • 26 февраля в 13:45
Ответ дляТака бойова Я
14 лет- это не ребенок уже..
Ему Ваша организация- может и не нужна.
Поговорите с ним и спросите об этом.
Так як раз таки й говорила , каже що хоче
Щоб я допомогла обрати якийсь заклад ,аби відсвяткувати, бо думає що так буде прикольно, а я оце не знаю який заклад обрати)
Посудомойка• 26 февраля в 13:52
Вери велл кафе на осокорках.