*За матеріалами СБУ 15 років тюрми отримала зрадниця, яка «зливала» рашистам позиції ЗСУ на Донеччині*
За доказовою базою Служби безпеки 15 років ув’язнення з конфіскацією майна отримала агентка фсб, яку у січні 2024 року затримали на Донеччині.
Мова йде про 33-річну працівницю будинку культури у місті Новогродівка, яка передавала окупантам бойові позиції Сил оборони на найгарячішому напрямку фронту – Покровському.
За даними контррозвідки СБУ, тоді ворога найбільше цікавили геолокації укріпрайонів, блокпостів та артилерійських позицій українських військ.
Для збору розвідданих жінка на маршрутних таксі долала сотні кілометрів у районах Курахового, Мирнограда, Новогродівки, Селидового та Михайлівки.
Там вона приховано фіксувала ймовірні локації ЗСУ і месенджером передавала координати своєму російському куратору. Його особу вже встановлено Службою безпеки.
Результат:
вже голосів:
23 (52.27%)
Ні
21 (47.73%)
Так
Ответ дляРеверанс
Так і буде.На жаль
Ви також співчуваюча наводчикам і ждунам?
Ответ дляL-i-s-a-92af
А кого відпустити треба? Ця курва з Новгородівки заслуговує виправдання ви вважаєте? Чи може навіть заохочення?
я про цю курву нічого не знаю....може заслуговує, а може й ні. Але я знаю, приклади коли саджали по таким звинуваченням лівих людей. Нашим органам треба ’робити вітер’ та виконувати плани. Ну і показові виступи робити, ніби вони роблять важливу справу
Ответ дляL-i-s-a-92af
Стаття 111. Державна зрада - Кримінальний кодекс України
Державна зрада карається позбавленням волі на строк від дванадцяти до п´ятнадцяти років з конфіскацією майна або без такої.
Раніше ця стаття передбачала вищу міру покарання-страту
Починати треба з верху.Риба гниє з голови.Ленка-скумбрія пропонувала їй зливати пересування ЗСУ в 2014 році.За гроші.
Клоун забезпечив вільний проїзд кацапні майже до Києва.Познімав улістрони з ПВО і повернув тільки через 4 місяці повномаштабного нападу.Всім найкращим,найрезультативнішим генералам забезпечив кримінальне провадження.Справа навіть в Залужного є...Отак.
Баканов напхав росіян на всі пости СБУ і вони добре відпрацювали для росіян.
Портнов для росіян складав списки проукраїнських активістів.
Ирина-bbd0• 26 февраля в 13:08
Ответ дляРеверанс
Я кстати не в первый раз встречаю про скумбрию
Это было видео с прямой речью? Можете ссылку дать с полным интервью дабы контекст понять весь
Ответ дляИрина-bbd0
З її Фейсбуку був скрін.Там не вирвано з контексту.Вова давав лкупантам концерти в Горлівці,де вже різали проукраїнських депутатів,Лена збирала інфу про пересування ЗСУ.
Ирина-bbd0• 26 февраля в 13:12
Ответ дляРеверанс
А у Вас остался этот скрин?
Ни разу его не видела
Можете показать?
Ни разу его не видела
Можете показать?
Ответ дляL-i-s-a-92af
Де Ви таке прочитали?Бо я ніде і ніколи подібного не писала.
А,як працюють суди в Україні бачу.
Взяти того ж Малахова,три подання на Героя України Зельц не побачив,а кримінальну справу відкрив.Подяка за захист України.
А,як працюють суди в Україні бачу.
Ответ дляL-i-s-a-92af
Для чого цих боровів у в´язницях годувати? Повна конфіскація,заборона на працю на будь-якій посаді в держструктурах.
Нет. Полная конфискация и на виселицу . Запрет на работу на любых должностях это для всех членов семьи. Чтоб понимали , что взятками не только себя жизни лишают , но и всех своих родных , включая потомство наказывают.
Только так можно искоренить коррупцию. Истреблением.
Ответ дляL-i-s-a-92af
Думаєте є шанс,що конкретоно ця жіночка невинувата?
Конкретно тут - ні. Але принцип важливий. А от якщо не винна? Розстріляєте і потім така на могилку квіточки ’вибачте нехарашо получилось’. Так же ж? В автора взагалі пост маніпулятивний - береться якийсь випадок, йде тиск на емоції і тут же вкидують глобальне питання. Це огидно. Такі питання не вирішують на емоціях.
Ирина-bbd0• 26 февраля в 16:31
Ответ дляРеверанс
А,як працюють суди в Україні бачу.
Реверанс.скрин про скумбрию есть ?
Ответ дляИрина-bbd0
Реверанс.скрин про скумбрию есть ?
Гугліть літо 2014 р.Скріни були по всіх центральних виданнях.
Це не секрет зовсім.
Наприклад
16 квітня 2014 року в соцмережі Facebook дружина кандидата на пост президента України Олена Зеленська поширила допис російського пропагандистського ЗМІ Life Новости щодо руху українських військ на Донбасі.
“Надсилайте відео пересування українських військ. Гонорар – 15 тис. рублів”, – йдеться у дописі.
Зеленська поширила допис, утримавшись від власних коментарів. Її репост зібрав аж один лайк та… 275 поширень.
Сьогодні, за кількадесят хвилин після того, як ЗМІ та соцмережі почали поширювати інформацію, допис було видалено.
Але скріни не горять:
Це не секрет зовсім.
Наприклад
Але скріни не горять:
Ответ дляlus_so
Питання ждунів і зрадників на зросійщених територіях має вже глобальний характер.І це питання має вирішуватися радикально.Якщо вони не згодні бути українцями в Україні,а все мріють про совок,то хай або шурують в рашку,або бояться,бо будут фізично знищені за зраду.
🫡 Завдяки СБУ на 15 років сів агент гру, який шпигував за військовими ешелонами ЗСУ на Черкащині.
Сергій Жаданов з Луганщини переїхав на Черкащину як переселенець, а згодом його дистанційно завербувало гру. Зрадник отримав завдання відслідковувати ешелони ЗСУ та локації вузлових станцій Укрзалізниці, на яких вони робили зупинки. Крім того, окупанти сподівались отримати від агента координати складів із озброєнням Сил оборони та шпиталів, де проходять лікування українські воїни.
СБУ затримала зрадника у лютому 2024го. Також тоді були проведені заходи для убезпечення локацій Сил оборони. Вироком суду йому призначено 15 років тюрми з конфіскацією майна.
Знищити таких-це інстинкт самозбереження.
Або ми,або вони.