короткопамятна• 26 февраля 2025

Допомогу Україні припинено- Трамп

Президент США Дональд Трамп заявив, що Штати зупинили військову допомогу Україні, допоки не буде мирної угоди з рф.

Про це пише Fox News,

При цьому він наголосив, що в України на цей час є запаси озброєння, аби продовжувати бойові дії.
Сталося те, чого так всі боялися....
Щебетушка• 26 февраля 2025
Ответ длябуреЛОМКА
Зачем? Можно просто посмотреть тик ток)
Ну да. Тому люди в нас тупі, такими легко управляти через Тік ток
буреЛОМКА• 26 февраля 2025
Ответ дляПланшетница
Гарантии безопасности
Гарантии- это созвать совет ООН при нападении на Украину.
Учите мат.часть.
Дайте вподобайок• 26 февраля 2025
И что будет с нами? Следовало конечно ожидать от америкосов такого лайна
Біток чи ефір?• 26 февраля 2025
Ответ длябуреЛОМКА
Зачем? Можно просто посмотреть тик ток)
Справді, тік ток зараз надійне джерело інформації
Тундиринда• 26 февраля 2025
Ответ дляbegovelik
При Байдене я ожидала, что они начнут шмалять друг по другу ЯО. Сейчас напряжение спало. Чем это плохо. Еще и с Си договорится, чтоб остановить этот звиздец
Серьезно? 😂 Какой-то нереальный сценарий. При Байдене было бы так, как раньше. Нам кидали бы «кость», чтоб не умерли и продолжали бы такую войну годами
dulenok• 26 февраля 2025
а все наивно полагали, что он войдет с ноги в Кремль , придушит путьку и нам вернут все оккупированные территории и Крым, будут выплачивать репарации и восстанавливать разрушенные города
begovelik• 26 февраля 2025
Ответ дляДайте вподобайок
Остается «доить» европейцев, пока «молоко» дают
Братья Капли• 26 февраля 2025
Ответ дляЩебетушка
Ви його читали? Там і ми мали залишатись в нейтралітеті і не брати курс на НАТО, але ж разом нас багато взяли свій курс
Вот зачем вы врёте,какой там пункт про НАТО и когда Украина в него вступила?
буреЛОМКА• 26 февраля 2025
Ответ дляБіток чи ефір?
Ну судя по всему там половина украинцев черпает инфо, включая журналистов))
nennsi• 26 февраля 2025
и что.хай не дает.европа даст и др страны в мире.плюс золотовалют резервы в европе кацапские.трамп разрешил покупать оружие в сша.если за 3 г сша дало 69 мил дол то на год это 23 миллиард дол.ерунда для европы и др стран союзников
begovelik• 26 февраля 2025
Ответ дляdulenok
Нет, как в «Звездных войнах», сразится с @уйлом на лазерных мечах и отрубит ему голову
Планшетница• 26 февраля 2025
Ответ дляЩебетушка
А , ну да, так бы не напали
Тундиринда• 26 февраля 2025
Ответ дляdulenok
Никто так не думал
Он никогда этого не обещал, все знали на кого он ориентирован
Біток чи ефір?• 26 февраля 2025
Ответ длябуреЛОМКА
Не тільки вони(
Щебетушка• 26 февраля 2025
Ответ дляБратья Капли
Змінив Конституцію на курс на НАТО ще Порошенко
З його часів нейтралітет вже був неможливий
Де я писала, що вступили
Обрати певну сторону, ще не значить переїхати.
dulenok• 26 февраля 2025
Ответ дляbegovelik
было бы эпично конечно
nennsi• 26 февраля 2025
считай надо на год 20 миллиардов.с нами канада юж корея япония австралия вся европа .скинутся.просто трамп хочет продавать оружие свое.
begovelik• 26 февраля 2025
Текст Меморандуму:

Вітаючи приєднання України до Договору про нерозповсюдження ядерної зброї як держави, що не володіє ядерною зброєю, беручи до уваги зобов´язання України ліквідувати всю ядерну зброю, що знаходиться на її території, у визначений період часу, відзначаючи зміни в галузі безпеки в усьому світі, включаючи закінчення холодної війни, що створили умови для глибоких скорочень ядерних сил, підтверджують таке:
1. Російська Федерація, Сполучене Королівство Великої Британії та Північної Ірландії та Сполучені Штати Америки підтверджують Україні їх зобов´язання згідно з принципами Заключного Акта НБСЄ поважати незалежність і суверенітет та існуючі кордони України.
2. …підтверджують їх зобов´язання утримуватися від загрози силою чи її використання проти територіальної цілісності чи політичної незалежності України, і що ніяка їхня зброя ніколи не буде використовуватися проти України, крім цілей самооборони або яким іншим чином згідно зі Статутом Організації Об´єднаних Націй.
3. …підтверджують Україні їх зобов´язання згідно з принципами Заключного Акта НБСЄ утримуватись від економічного тиску, спрямованого на те, щоб підкорити своїм власним інтересам здійснення Україною прав, притаманних її суверенітету, і таким чином отримувати будь-які переваги.
4. …підтверджують їх зобов´язання домагатися негайних дій з боку Ради Безпеки ООН з надання допомоги Україні як державі-учасниці Договору про нерозповсюдження ядерної зброї, що не володіє ядерною зброєю, в разі, якщо Україна стане жертвою акту агресії або об´єктом погрози агресією з використанням ядерної зброї.
5. …підтверджують щодо України їх зобов´язання не застосовувати ядерну зброю проти будь-якої держави-учасника Договору про нерозповсюдження ядерної зброї, що не володіє ядерною зброєю, крім випадку нападу на них самих, їхні території чи їхні підопічні території, їхні збройні сили або їхніх союзників з боку такої держави спільно або в союзі з державою, яка володіє ядерною зброєю.
6. Російська Федерація, Сполучене Королівство Великої Британії та Північної Ірландії, Сполучені Штати Америки та Україна будуть проводити консультації у випадку виникнення ситуації, внаслідок якої постає питання стосовно цих зобов´язань.
Цей меморандум набуває чинності з моменту підписання. Підписано у чотирьох рівно автентичних примірниках українською, англійською та російською мовами.
м. Будапешт, 5 грудня 1994
(підписи) Л. Кучма, Б. Єльцин, Дж. Мейджор, Б. Клінтон
Планшетница• 26 февраля 2025
Сегодня методички новые выдали руснявым ботам
ГЛЮкоза• 26 февраля 2025
Я думала, що це станеться протягом 24 годин після інавгурації. Бо як ще Трамп збирався зупинити війну за 24 години?
nennsi• 26 февраля 2025
вопрос в бабле.скинутся и дадут и все закупят.наше оружие клепется европейское.будет по дрону и по пуле кацапу в голову
Видна міленіалка• 26 февраля 2025
Ответ дляdulenok
Хто ці всі наївні люди?
nennsi• 26 февраля 2025
тем более европа хочет наши металы.есть где деньги брать.так что сели и плачем прям.трагедия 22 миллиарда на год.
буреЛОМКА• 26 февраля 2025
«Трамп требует от Зеленского передать яйцеклетки украинских женщин в базу США» -CNN
Байрактарна• 26 февраля 2025
Ответ дляbegovelik
Текст Меморандуму:

м. Будапешт, 5 грудня 1994
Клинтон в своем интервью сказал, что именно он надавил на Украину на предмет ЯО.
И сейчас он очень сожалеет об этом
Біток чи ефір?• 26 февраля 2025
Ответ дляПланшетница
Гарантии безопасности
А де в них прописано, що повинні давати зброю, гроші чи воювати за Україну?
Видна міленіалка• 26 февраля 2025
Ответ дляnennsi
Купувати європейцмям дозволив, а передавати потім Украиїні - ні
Братья Капли• 26 февраля 2025
Ответ дляЩебетушка
Де я писала, що вступили
В каком пункте Конституции указано,что мы хотим выступить в НАТО?
begovelik• 26 февраля 2025
Ответ дляБайрактарна
И сейчас он очень сожалеет об этом
Вспомнила старушка, как девочкой была
Видна міленіалка• 26 февраля 2025
Ответ дляbegovelik
У нього три голови, або більше. Справжній змій-горинич