короткопамятна• 26 февраля 2025
Допомогу Україні припинено- Трамп
Президент США Дональд Трамп заявив, що Штати зупинили військову допомогу Україні, допоки не буде мирної угоди з рф.
Про це пише Fox News,
При цьому він наголосив, що в України на цей час є запаси озброєння, аби продовжувати бойові дії.
Сталося те, чого так всі боялися....
Про це пише Fox News,
Сталося те, чого так всі боялися....
Мама Никитки-2• 26 февраля 2025
Ответ дляlilu1990
Я вам кажу шо це вистава на двох. І трамп тільки тоді зніме лапшу, якшо путін кине його на гроші а не на обіцянки припинити вогонь. Вони так довго будуть типу ’перемовлятися’, поки путін не завершить наступальну операцію. І трамп йому в цьому підігрує
Трамп обіцяв зупинку вогню. Хуйло кине його на цьому. До грошей чи надр навіть не дійде.
Фрау Донна Роза• 27 февраля 2025
Ответ дляKriskaA
мерсидис и хуайвей - жинтльмєнській набір іліти
Вы сейчас оскорбили всех украинцев на мерседесах