короткопамятна• 26 февраля 2025
Допомогу Україні припинено- Трамп
Президент США Дональд Трамп заявив, що Штати зупинили військову допомогу Україні, допоки не буде мирної угоди з рф.
Про це пише Fox News,
При цьому він наголосив, що в України на цей час є запаси озброєння, аби продовжувати бойові дії.
Сталося те, чого так всі боялися....
Про це пише Fox News,
Сталося те, чого так всі боялися....
кнопкодав• 26 февраля 2025
Ответ дляБіток чи ефір?
Має право. Україні ніхто і нічого не винний, а де зброя треба питати у минулих президентів і особливо у бубочці.
А може в Кучми?
Планшетница• 26 февраля 2025
Ответ длябуреЛОМКА
«Трамп требует от Зеленского передать яйцеклетки украинских женщин в базу США» -CNN
А яйца путина? для опытов
Біток чи ефір?• 26 февраля 2025
Ответ длякнопкодав
А може в Кучми?
І в нього теж. І у нинішнього з Ко, які перед вторгненням закривали ракетні програми.
Щебетушка• 26 февраля 2025
Ответ дляБратья Капли
В каком пункте Конституции указано,что мы хотим выступить в НАТО?
Курс України на НАТО та ЄС закріплений у Конституції України в статтях 85, 102 і 116.
Коли були внесені зміни?
7 лютого 2019 року Верховна Рада ухвалила Закон № 2680-VIII про внесення змін до Конституції щодо стратегічного курсу України на набуття повноправного членства в ЄС і НАТО. Закон набрав чинності 21 лютого 2019 року.
1. Стаття 85 – до повноважень Верховної Ради додано визначення засад внутрішньої і зовнішньої політики, зокрема курсу на членство в ЄС і НАТО.
2. Стаття 102 – Президент України визначений як гарант реалізації стратегічного курсу держави на членство в ЄС і НАТО.
3. Стаття 116 – уточнено, що Кабінет Міністрів забезпечує реалізацію цього курсу.
Коли були внесені зміни?
Свекруня• 26 февраля 2025
Лично я рада. Надеюсь что-то начнет меняться в сторону мира. ИМХО
Братья Капли• 26 февраля 2025
Ответ дляЩебетушка
Коли були внесені зміни?
И где а меморандуме написано,что это запрещено, где дата вступления,которая развязала рф руки? Вы сейчас нарративы кацапов повторили без подтверждения . Кацапы напали в 2014 году, помните?
Свекруня• 26 февраля 2025
Ответ дляМушля з Криму
У..ще риже.
А шо ви хотіли, війну заради війни? Все одно а кінці свого васала поставлять в Україні. Життя продовжується
ПочтальЁнша• 26 февраля 2025
Интересно, патриоты, которые сидят в Америке и учат не выехавших жизни, гордо поднимутся с теплых диванов и в протест решению рыжего, уедут из страны?
Перекус беру завжди• 26 февраля 2025
Ну, вот и на фига Зе согласился договор о наших ископаемых подписать????? Зачем?
Не кую, не мелю• 26 февраля 2025
Ответ дляЩебетушка
Ви його читали? Там і ми мали залишатись в нейтралітеті і не брати курс на НАТО, але ж разом нас багато взяли свій курс
Нет такого в меморандуме
Бодіпозітівна• 26 февраля 2025
Ответ дляЩебетушка
Коли були внесені зміни?
А кацапи у якому році Крим анексували? То хто що порушив? Причинно-наслідкові зв´язки у вас порушені
Щебетушка• 26 февраля 2025
Ответ дляБратья Капли
Вас в Гуглі забанили ?
Послідовність
Поняття нейтралітету та позаблокового статусу України містилися в кількох ключових документах:
1. Декларація про державний суверенітет України (16 липня 1990 року)
• У розділі IX («Зовнішня і внутрішня безпека») проголошувалося, що Україна має намір стати постійно нейтральною державою, яка не бере участі у військових блоках.
• Також зазначалося, що вона не розміщуватиме на своїй території ядерної зброї.
2. Конституція України (1996, первісна редакція)
• У першій редакції статті 17 було вказано, що Україна не входить до жодних військових блоків.
3. Закон України “Про основи національної безпеки України” (2003, ред. до 2010 року)
• Визначав позаблоковий статус України.
4. Закон України “Про засади внутрішньої і зовнішньої політики” (2010)
• Закріплював позаблоковий статус, проголошений за президентства Віктора Януковича.
5. Скасування позаблокового статусу (2014)
• Верховна Рада 23 грудня 2014 року ухвалила зміни до законодавства, офіційно відмовившись від позаблокового статусу і визначивши курс на євроатлантичну інтеграцію.
Послідовність
• Визначав позаблоковий статус України.
Щебетушка• 26 февраля 2025
Ответ дляНе кую, не мелю
Нет такого в меморандуме
Є в інших документах ( були ), в тому числі в КУ. Переліки вище
буреЛОМКА• 26 февраля 2025
Ответ дляПланшетница
А яйца путина? для опытов
Это следующая сенсация🤣
Ирина-bbd0• 26 февраля 2025
Ответ дляБодіпозітівна
Кацапы аннексию Крыма и ордло веничком под коврик заметают)))
Потом Украина сразу на всех напала)))
буреЛОМКА• 26 февраля 2025
Ответ дляПочтальЁнша
В протест какого решения?
ЦібаФу• 26 февраля 2025
Ответ дляБіток чи ефір?
Винні гаранти. Тож будь ласка, виконуйте гарантії
ЦібаФу• 26 февраля 2025
Ответ дляКовбой Хагис
Підхуйлятник. Хай ще нам лекцію почитає про ’всьо нітак адназначна’. Он папа римський нам лекції читав, поки бог його не почув.
А шо вже приставився?
Мушля з Криму• 26 февраля 2025
Ответ дляСвекруня
Я хотіла щоб ви мені нічого не писали
Мушля з Криму• 26 февраля 2025
Ответ дляМлинці зі смайликом
Швидше війна закінчиться👌
Але війна може закінчитися швидше якщо путіна завалити.
Ирина-bbd0• 26 февраля 2025
Ответ дляБіток чи ефір?
До бубочки и до пороха склады и ангары были пустые на момент нападения кацапов на Украину)))
Так в кого питать?))
Свекруня• 26 февраля 2025
Ответ дляМушля з Криму
Я хотіла щоб ви мені нічого не писали
Багато хочете)
буреЛОМКА• 26 февраля 2025
Ответ дляЦібаФу
Вони виконали 🤣🤣🤣