Дую на вітер• 26 февраля в 17:06

Робота няні - який треш може бути?

З чим стикалися ви особисто або чули, що може бути неадекватного з боку господарів? Цікавить робота няні. Але знайома, яка довго працює в цій сфері, таких жахів порозповідала. Що мені аж якось перехотілося. Думаю, чи може в неї так було, і не обов’язково, що так скрізь. Йдеться, в основному, про приниження з боку мами дитини. Розкажіть, які підводні камені роботи няні та як ви їх вирішували? Дякую
Смешнюча• 26 февраля в 17:09
Таких мам еще нужно найти. Это раз. Не в пушку ли рыльце у няни. Это два.
Я мама, которая приглашала нянь своим детям. Мои уже школу заканчивают, с няней за тысячи км, а отношения очень теплын
палка-копалка• 26 февраля в 17:10
Иногда навешивают работу по дому - приготовить, убрать за ребёнком и тд.
парИла я парИла• 26 февраля в 17:13
Якщо няня адекватна то ніяких трешів.Моя як член родини,Довіряю дитя на всі 100,Вона у нас лише дитиною займається
УжеВотДа• 26 февраля в 17:15
Мама друзів няня дуже давно і реально профі. Освіта, досвід, виховання. Була у деяких відомих зірок. Без нарікань, супервідношення. Повернулась в рідне місто і в перший же день замовниця ввечері перерахувала пакети з чаєм та зважила цукор у банці. От воду не перевірила. Няня то не брала нічого, була зі своїм. Але пішла з родини. Досі все їм не так
А сусідка шукала няню з вимогою не виходити за межі подвір´я. Працювала вдома, їжу сама готувала, лише з дитиною сидіти-гуляти просила і вєчно няні кудись хотіли ще йти)
Гола з конопель• 26 февраля в 17:22
Подруга працює нянею і говорить що велика проблема коли переходиш в стан члена сім´ї. Обов´язків з´являється все більше, але оплачувати їх ніхто не поспішає. Тобто просять то з собакою погуляти, то за покупками сходити, то іншу якусь домашню роботу по дорозі виконати- ніхто це додатково не оплачує. З часом супутніх обов´язків, які не обумовлювалися з´являється дуже багато.
Вакцениро Вона• 26 февраля в 17:42
Ответ дляпалка-копалка
Убрать да ребенком это стандартная функция няня.
автор Дую на вітер • 26 февраля в 17:44
Ответ дляСмешнюча
Про «рильце у пушку» у випадку моєї знайомої не впевнена, бо коли ми разом працювали на офісній роботі, то звичайна людина, без моментів якихось диких. А ось на посаді няні то особисто вона стикалась з тим, що господиня просила випрати та в прасувати її одяг (одяг господині), а потім звинувачувала, що зроблено не так. Також безліч принижень щодо хатньої роботи. Хоча няня так наче і не повинна робити хатню роботу. І всілякі нюанси, склалося враження, що господиня звела не няню, а рабиню. Хоча, можливо, там в господині важкий характер, а в моєї знайомої мʼякий.
Гитта Ягг• 26 февраля в 17:44
У меня подруги были именно мамами которые нанимали нянь.
Треша не было, но как мне показалось, важно для обоих сторон сотрудничать с человеком похожим на тебя, для которого твои правила нормально выглядят.
Например - была у подруги всем хорошая няня, с одим минусом - не закрывала дверь на замок когда приходила в квартиру. То есть вышли гулять, вернулись, дверь просто прикрыла, замок открыт. В коридоре камеры, подруга обратила внимание, сказала няне, та покивала, порассуждала «да кто там зайдет» и закрывать не стала. Притом, что сама рассказывала что незадолго до того ее квартиру обокрали.
Подругу это очень напрягало, квартира довольно большая, няня с ребенком в дальней комнате, в квартире ценные вещи, хозяева на работе. Несколько дней ей напоминали, потом уволили. Очень обижалась.

Второй случай в другой семье, ребенок уже на баночном питании. Няня до 13:00 (мама пол дня работала. Камеры в квартире, посмотрели кормление - няня дала ребенку пюре, ребенок съел две ложки, няня доела банку, второе пюре та же история. Очень мама расстраивалась, учитывая стоимость баночки. При том, что сразу сказали няне - берите сколько хотите - чай, кофе, сливки, печенье и + хлеб сыр колбаса на бутеры. Ну как бы там тоже пару раз попросили и расстались.
автор Дую на вітер • 26 февраля в 17:45
Ответ дляУжеВотДа
Тобто няні не могли вийти з подвір’я?
палка-копалка• 26 февраля в 17:45
Ответ дляВакцениро Вона
Да, но одно дело, когда вы с ребёнком и
играли и игрушки разбросал, а не пришли и посуда в раковине.
Вакцениро Вона• 26 февраля в 17:46
Ответ дляпалка-копалка
Да, но одно дело, когда вы с ребёнком и
Посуду нет, но помыть место после кормления, если еду разбрасали, игрушки и так далее - да
УжеВотДа• 26 февраля в 17:47
Ответ дляДую на вітер
Тобто няні не могли вийти з подвір’я?
З дитиною - ні. Без дозволу мами. Вона співзасновниця відомої торгівельної компанії. Двір великий. Дитині 3 міс))). Нащо ходити кудись ще.
А у вас няні можуть ходити з дитиною куди захочуть? Який сенс?
автор Дую на вітер • 26 февраля в 18:00
Ответ дляУжеВотДа
Я просто перепитала. Так, для мене це нормальне прохання. Щоб стояти на подвір’ї. Переживання мами цілком зрозумілі.
Анонимарик• 26 февраля в 18:18
Ответ дляДую на вітер
У меня мама работала не няней, а сиделкой. Есть разные люди и не важно обесеченные или нет. Несколько раз отказывалась от работы из-за таких вот неадекватов. Это человеческий фактор, как попадёшь.
Сердючка• 27 февраля в 10:45
Ответ дляГола з конопель
Что мешает няне открыть рот и озвучить цену на свои услуги?
Гола з конопель• 27 февраля в 12:51
Ответ дляСердючка
Вона озвучує, починаються обіжульки.

Ну ви ж всерівно йдете, по дорозі магазин, сміттєвий бак, аптека…
Є кому за такі послуги доплачують?
Сердючка• 27 февраля в 13:44
Ответ дляГола з конопель
Вона озвучує, починаються обіжульки.

Є кому за такі послуги доплачують?
На обиженных воду возят) популярно объяснить, что она не член семьи и не обязана делать это бесплатно, для нее это услуга, за которую платят. Если изначально не оговаривалось, что она оказывает такие услуги. Это не все равно идете, тратится ее время и усилия. Пусть учится отстаивать свои границы, очень пригодится в жизни)
Гола з конопель• 27 февраля в 15:20
Вам тільки рубрику врєдних совєтов вести
автор Дую на вітер • 27 февраля в 18:07
Ответ дляГола з конопель
Чому? Не зрозуміла. Чи ви не до мене?
Гола з конопель• 27 февраля в 21:41
Як ви думаєте, чи будуть нормальні відносини з сімʼєю, якщо кожного разу вимагати оплату за додаткову роботу?
Якщо вам ваш роботодавець доплачує за кожну необумовлену договором і виконану ваму роботу- я вам заздрю. Тримайтесь такого роботодавця якнайдовше.
ШобВам_КакНам• 25 марта в 20:40
я працювала нянею, але тільки в одній сім´ї. мені було неприємно, коли виявилось, що треба додатково підлогу в дитячій кімнаті мити зранку, після нічної зміни. ми про це не домовлялись. взагалі це була дуже важка робота (дитина з ДЦП, у мене було похвилинно все розписано, щоб виконати програму), з мізерною оплатою, без перерв. чай ніхто не пропонував і ніхто не піклувався. гроші отримала? молодець.
цей досвід мені допоміг пізніше, коли я наймала працівників.