Пишущаяся• 26 февраля в 19:15
Порадьте курси по підвищенню самооцінки, лідерству для підлітків
Сину 12 років, хочу допомогти йому повірити в себе, підвищити самооцінку, розмови мало допомагають. Дякую за поради
Пишущаяся
• 26 февраля в 19:18
Ответ дляЭкспертиза
Книги же) фильмы
Це теж важливо, але хотілось би якісь групові заняття з сильними психологами, коучами
Пишущаяся
• 26 февраля в 19:26
Ответ длянеДодекаэдр
Лидерами рождаются
Мова йде більше про підвищення самооцінки
Пишущаяся
• 26 февраля в 19:27
Ответ длясладкий_ноябрь
Віддайте його на спорт
Ходить в тренажерний зал
Экспертиза• 26 февраля в 19:28
Ответ дляПишущаяся
Попробуйте индивидуальную терапию, работу с психологом
У моей дочери были встречи с психологом и это позитивно повлияло на неё, но у нас запрос был чуток другой)
Пишущаяся
• 26 февраля в 19:31
Ответ длясладкий_ноябрь
Це не спорт
Він не спортивний, це ще більше понизить самооцінку, проходили
Летчица• 26 февраля в 19:34
Ответ дляПишущаяся
Не може ж він бути геть не спортивний, плавання, теніс, шахи, ну хоч щось же має бути, мова ж не про те, щоб досягти спортивних результатів, а про фізичну активність в цілому, розвиток вмінь і навичок.
сладкий_ноябрь• 26 февраля в 20:09
Ответ дляПишущаяся
А за рахунок чого піднімати, якщо в дитини не має досягнень ні в спорті, ні в навчанні?
КокошинЭль• 26 февраля в 20:13
Це Вам малого треба в театральний гурток або якусь театральну студію. Звичайно там розкриваються діти, знімають оцей соціальний зажим.
Пишущаяся
• 26 февраля в 20:18
Ответ длясладкий_ноябрь
В навчанні є досягнення. А що самооцінка лише при досягненнях? Не поділяю вашої думки
сладкий_ноябрь• 26 февраля в 20:25
Ответ дляПишущаяся
В 12 років - так
Спорт, навчання.
Ну якщо дитина не є природженим лідером, а ви хочете його штучно створити
Спорт, навчання.
Шмоточницаца• 26 февраля в 20:36
Читати
Знання
Ремесло
Пусту самооцінку не треба внушати. Треба щось вкладати і в голову і в навички.
Знання
Ремесло
Оновлена версія• 26 февраля в 21:02
Групповые занятия с ’сильным психологом или коучем’ для повышения самооценки для ребенка 12 лет - это способ развести тревожную маму на деньги.
Прямо хочется спросить, что ж вы с ребенком такое делали, что у него самооценка понизилась? В 12 ребята ещё не успевают упасть в подростковые качели