Астановитесь• 26 февраля в 21:55
Зрозуміла, що настав і мій час поставити крапку.
Важко, звичайно, але більше так не можу. Прошу підтримки Вашої. Я віддала багато років свого життя людині, яка взагалі не ставила мене у ні що. Зараз мені 31, є спільна дитина. Знаєте про що я мріяла? Про кращі житлові умови, які він міг надати, але не захотів. І про другу дитину. Такі знаєте земні бажання. Одне питання коли людина справді немає змоги, а тут я знаю що заробляє дуже добре, але відповідь завжди ні. Ми живемо в старій дуже квартирі, цієї квартири взагалі не достатньо вже і для нас 3, не кажучи про другу дитину. Фінансова можщивісьь є, але він завжди був дуже і дуже скупий і економний.
Тепер мене чекає вільне плавання😢🥺 Страшно, дуже страшно. Але я розумію що жити з дуже жадною людиною (не тільки через житло я кажу, ця жадність проявлялась у всьому) я більше не можу. Тікайте не тільки від абюзерів, але від скупих також…
Проблема не тільки в скупість, наприклад обзивати міг мене, хамити, ніколи не вибачається і не визнає власних помилок. Скупий до грошей дуже, хоча має хороші можливості. Скупий до слова не тільки до мене але і до всіх.
Так би хотілось зустріти адекватну людину, не жадну і яка має такі ж бажання і цілі як і я😢😢той мене не любить, я бачу
Астановитесь
• 26 февраля в 21:55
Знаєте іноді дивлюсь на сімʼї дуже і дуже бідні де 2-3 діток і по доброму заздрю…бо в мене забрали мої права на адекватні і земні речі.
Корсет_на_шурупах• 26 февраля в 21:57
Ответ дляАстановитесь
Не сумуйте. Без грошей з двома дітьми не солодко. Просто повірте
Инфотуфелька• 26 февраля в 21:57
Лягати спати голою з людиною . Яка не ставила в ніщо - якась єрєсь
І хотіти від нього дитину ?
Ріалі?
Це хто вигадав цей диктант ?
І хотіти від нього дитину ?
Ріалі?
Це хто вигадав цей диктант ?
Свисток ля-минор• 26 февраля в 21:57
У Вас проблема не в дітках, Ви серйозно збиралися народжувати від людини, яка вас обзиває і хамить?
Сірничок• 26 февраля в 21:57
Вы, серьёзно, от него ещё планировали рожать? И это: а где Ваши хоромы?
Астановитесь
• 26 февраля в 21:57
Ответ дляСама не знаю
Навіщо друга дитина в бідності ?
Ви не зрозуміли що бідності немає, а є скупість партнера?)
Астановитесь
• 26 февраля в 21:57
Ответ дляКорсет_на_шурупах
Я вірю. Просто образливо що фінансові можливості в нього є на 4 дітей)
Инфотуфелька• 26 февраля в 21:58
Ответ дляАстановитесь
А секс є
Ха-ха-ха
Значить як спати з ним - то він класний
)))
Ха-ха-ха
Значить як спати з ним - то він класний
)))
Астановитесь
• 26 февраля в 21:58
Ответ дляИнфотуфелька
А секс є
Ха-ха-ха
Значить як спати з ним - то він класний
)))
Ха-ха-ха
Значить як спати з ним - то він класний
)))
Сексу майже немає також між нами.
Сама не знаю• 26 февраля в 21:58
Ответ дляАстановитесь
Конкретно у вас який дохід ?
І це -Ми живемо в старій дуже квартирі.
Це не бідність ? Ок.
І це -Ми живемо в старій дуже квартирі.
Це не бідність ? Ок.
Сірничок• 26 февраля в 21:58
Ответ дляАстановитесь
Это же было ясно с самого начала, но Вы упёрто вцепились и приготовились рожать одного за другим. Чтобы что?
Сірничок• 26 февраля в 21:59
Ответ дляАстановитесь
Ему не нужны 4 детей от нелюбимой тётки.
Астановитесь
• 26 февраля в 21:59
Ответ дляСама не знаю
Конкретно у вас який дохід ?
І це -Ми живемо в старій дуже квартирі.
Це не бідність ? Ок.
І це -Ми живемо в старій дуже квартирі.
Це не бідність ? Ок.
Це маленька і дуже стара квартира, в які валиться все. Йому ок
хоча можливість змінити є. Тим паче це ЗЙОМНЕ ЖИТЛО, не наше
Сірничок• 26 февраля в 21:59
Ответ дляАстановитесь
Где Ваше жильё, на которое Вы заработали?
Астановитесь
• 26 февраля в 21:59
Ответ дляСірничок
думаєте тому що він не любить мене? Тому так?
Астановитесь
• 26 февраля в 22:00
Ответ дляСірничок
в ньому живуть батьки мої. бо своє втратило після окупації
Астановитесь
• 26 февраля в 22:00
Ответ дляМанюнайтед
Сколько он мутит в месяц?
Декілька тисяч доларів
Астановитесь
• 26 февраля в 22:01
Але при цьому я ходжу як бомж) житло жах
бо треба бути економними
Сама не знаю• 26 февраля в 22:01
Ответ дляАстановитесь
А у вас що є? Який ваш дохід ?
Забрала і не сказала• 26 февраля в 22:01
Ответ дляАстановитесь
Жлобство это
- для семьи ничего не буду делать
- мне плевать на вас
- ты для меня удобство и ресурс
- я женился чтобы БРАТЬ И жить в комфорте..
- мне плевать на вас и качество вашей жизни
Автор, Вы все верно поняли и жадность не проходит...
- для семьи ничего не буду делать
- мне плевать на вас
- ты для меня удобство и ресурс
Сірничок• 26 февраля в 22:02
Ответ дляАстановитесь
Не, любит, ценит, горы свернёт. Шутка. А почему он должен Вас любить, если Вам самой на себя начхать? Что Вы представляете из себя в 31 год? Чего достигли? К чему стремитесь, кроме рожать ежегодно?
Астановитесь
• 26 февраля в 22:02
Ответ дляЗабрала і не сказала
Жлобство это
- для семьи ничего не буду делать
- мне плевать на вас
- ты для меня удобство и ресурс
- для семьи ничего не буду делать
- мне плевать на вас
- ты для меня удобство и ресурс
Оце так і є все…
І я помітила та скупість до усіх абсолютно
Сірничок• 26 февраля в 22:02
Ответ дляАстановитесь
бо треба бути економними
Вы не можете себе на съём и вещи заработать?
Астановитесь
• 26 февраля в 22:03
Ответ дляСірничок
Ну яке кожного року народжувати
Хіба 2 дитина це 15-та?..
Я просто думала що жадність лікується але ні
Хіба 2 дитина це 15-та?..
Астановитесь
• 26 февраля в 22:03
Ответ дляКсюшка94
Жесть так топорно троллить. Не, ну есть конечно в жизни такие незамутненные, но они не создают здесь темы с вопросами. Для них это норма
Було б так класно як би то все було вигадано
Сірничок• 26 февраля в 22:04
Ответ дляАстановитесь
Ну яке кожного року народжувати
Хіба 2 дитина це 15-та?..
Чем она должна лечиться? Вашим нытьём про квартиру, деток и новое платье?