Зрадорозганячка• Изменено 26 февраля 2025
Добрий вечір. Як вам сукня?
Треба буде підшити бретельки Массімо Дутті. 100€
Ширли-Мырли• 27 февраля 2025
Ответ дляЩа как дам
Атласная юбка миди тоже в новой коллекции Zara, но в 2025 это уже антитренд как и бельевой стиль
Ні, ’шовкові’спідниці та сукні в тренді, не в тренді може бути тільки їх довжина та модель.
Ширли-Мырли• 27 февраля 2025
Ответ дляЗрадорозганячка
Так, ви праві бюстік треба , думаю на сілікованими наклейками
Не допоможе, сукня геть не на ваш зріст. Це на дівчину 175+
Замрійлива• 27 февраля 2025
Ответ дляЩа как дам
Как ночнушка. Да и бельевой стиль уже вышел из моды
Да? А на подиумах вполне себе были платья в бельевом стиле
Ms. При теле• 27 февраля 2025
Автор,приєднаюся до тих, хто вважає вас красунею! Чудова фігура, гарне обличчя і волосся. Будь-яка сукня, навіть ось така ( вибачте, не подобається цей фасон) вас не зіпсує.
Якби трішки довжину прибрати або підбори взути, тоді б було краще.
мадамГрицацуева• 27 февраля 2025
Автор, ви така гарна, що на вас хоч мішок надінь. Мені здається, сукня вам підходить по типажу. Зоч бачу більшість коментарів проти. Мереживо пасує, колір пасує, фасон сів гарно.
Але піджак зверху не завадить
Гола з конопель• 27 февраля 2025
Ответ дляПростецкая
Ви конкуренток такими порадами прибираєте?
Ну и к чему это?
Девочка стоит в ботинках, под платьем штаны
Если его обыграть, будет выглядеть совсем по-другому, например жакет льняной сверху и обувь открытую на каблуке
Или сверху свитер оверсайз
Дева Мария• 27 февраля 2025
Красивая девушка .я бы выбрала брюки Массимо атласные и топ Майка шелк . Платье не нравится .
Вредняжка• 27 февраля 2025
Ответ дляЗрадорозганячка
Да(( ріст мій 160 не дуже прям
Какая вы красивая! А сколько Вам лет?
Вредняжка• 27 февраля 2025
Ответ дляЗрадорозганячка
Висушую на діффузор. Волосся після цих засобів блискуче м’яке , хоча пористе і сухе
А что у вас за краска? Скажите пожалуйста
Айболитная• 27 февраля 2025
Ответ дляЛеди_на_драндулете
Я их не понимаю этих платьев-ночнушек, так что меня не спрашивайте..
Мне на молодых, как на авторе, нравится
Айболитная• 27 февраля 2025
Ответ дляРяженка
Сукня як ночнушка. Але ж яка ви гарна! Прям вау. Дуже схожа на одну з сестер Кардашьян.
Розкажіть будь ласка,як ви доглядаєте за своїм волоссям? В мене теж хвилясте.
Даааа, скажите? Само платье может отдельно и не айс, но на авторе агонь
Леннон_Жив!• 27 февраля 2025
Ответ дляЗамрійлива
а вы живете на подиуме?
Леннон_Жив!• 27 февраля 2025
Ответ длямадамГрицацуева
Це що за психоз масовий?
автор спитала думку їй відповіли
де психоз?
Зрадорозганячка
• 27 февраля 2025
Ответ дляВредняжка
Какая вы красивая! А сколько Вам лет?
Дякую, 37 мені
пьЯНА• 27 февраля 2025
Замрійлива• 27 февраля 2025
Ответ дляЛеннон_Жив!
а вы живете на подиуме?
Вы думаете откуда тренды приходят?
КошкинДом• 27 февраля 2025
Ответ дляЗрадорозганячка
Да(( ріст мій 160 не дуже прям
У Массімо лекала, зазвичай, на високий зріст, модель гарна, але реально не сіла по росту.
Готова до другої• 27 февраля 2025
Ответ дляЗрадорозганячка
Та я розумію. Я як в Україні жила де б я могла собі шось купити ночнушку за 100€. Знайшла за кордоном хорошу роботу з хорошою зарплатнею то дозволяю собі трішки побалувати раз на місяць
Ви викликає те у Порадниць когнітивний дисонанс. З такою яскравою зовнішністю і працювати??? Треба сісти на шию чоловіка і вимагати, вимагати.
Я, якщо що, нетипова порадниця . Поважаю незалежних жінок. Респект Вам!
Обнимашкина• 27 февраля 2025
Я такі сукні не люблю ні коли вони були в моді ні зараз.
Я зайшла написати , що ви гарна дуже. Як картинка. Ось і все,)