Грабля• 27 февраля 2025

Шукаю ортопеда травматолога по коліну у Києві, порадьте

Перечитала всі теми з 2020 року найбільше тут радять клініку Сергієнка і Новікова Володимира, найгірші відгуки про інститут ортопедії. Можливо у когось є свіжі відгуки, порадьте, будь ласка. Їхатиму здалеку, то не хотілося щоб даремно
автор Грабля • 27 февраля 2025
Ответ дляЗапасная спина
На жаль, я в цьому не розуміюся...
Але як пересічний пацієнт, який теж має проблему з коліном, порадила б Вам їхати до Сергієнка. У нього я не була, але тут читала, що він радить і консервативне лікування. А ось інші лікарі, з якими мені довелось спілкуватись, відразу радили операцію.
щиро дякую Вам, напевно не даремно я тут написала, а Ви зайшли в мою тему

Галя-краля• 27 февраля 2025
Ответ дляГрабля
Я шукаю лікаря, який хоча б розглядає варіанти лікування без операції. І свіжого МРТ у мене немає, а на останньому все було добре з ногою, хоча боліло і тоді і зараз болить. В клініці Сергієнка є УЗД, я думаю, може варто записатися на нього, можливо воно буде інформативніше
узд для коліна буде замало, попросять свіже мрт
автор Грабля • 27 февраля 2025
Ответ дляГаля-краля
Наберу в клініку проконсультуюсь, можливо відразу скажуть робити
ЖонДуан• 27 февраля 2025
Ответ дляГрабля
Продивилась їхній сайт, там працює лікар Веремій, його теж тут дуже рекомендували.
До мого вибору додався ще один :(
нам Веремій не дуже допоміг. а в інституті так. багато років там лікуємось