Грабля• 27 февраля 2025

Шукаю ортопеда травматолога по коліну у Києві, порадьте

Перечитала всі теми з 2020 року найбільше тут радять клініку Сергієнка і Новікова Володимира, найгірші відгуки про інститут ортопедії. Можливо у когось є свіжі відгуки, порадьте, будь ласка. Їхатиму здалеку, то не хотілося щоб даремно
krapiva• 27 февраля 2025
Голомовзий Олег Вікторович - чудовий лікар

автор Грабля • 27 февраля 2025
Ответ дляkrapiva
дякую, а де приймає?
Меня не звали• 27 февраля 2025
В інституті найкращі лікарі. Дивно
Цветочница• 27 февраля 2025
Ответ дляМеня не звали
В інституті найкращі лікарі. Дивно
Ніколи в інституті не було найкращих лікарів, нажаль
Кошка Мурка• 27 февраля 2025
Ковальчук
ok1904• 27 февраля 2025
Знайомий тут оперувався https://www.sportmedcenter.com.ua/all-doctors/kasy... лікар прізвище Чех.
Идууу--уууу блин• 27 февраля 2025
От і я шукаючи, зупинялась на Новікову і Сергієнко).
Оперувались у Сергієнка.
Меня не звали• 27 февраля 2025
Ответ дляЦветочница
Да, розкажіть то іноземцям, які там лікувались, спеціально їхали з-за кордону, і моїй нозі.
Цветочница• 27 февраля 2025
Ответ дляМеня не звали
Іноземців могла привабити тільки ціна, але точно не якість, вашій нозі співчуваю

автор Грабля • 27 февраля 2025
Ответ дляМеня не звали
В інституті найкращі лікарі. Дивно
всі відгуки про те, що приймають неохоче, майже в коридорі ’на бігу’, вимагають додаткові оплати зверх того, що внесли в касу і часто призначають не потрібні операції. Повторюсь ще раз, особистого досвіду немає, це все аналіз відгуків звідси, виписала собі позитивні відгуки були про лікарів інституту: Костогриз Олег, Ковальчук Микола , Страфун Олександр , Полулях. Он нижче теж КОвальчук рекомендують.

Це все звичайно суб’єктивно. Але мене найбільше зараз цікавить 1) конкретно спец по коліну 2) якісна консультація 3) можливість мінімального дообстеження на місці (їздити по декілька разів не вийде)
автор Грабля • 27 февраля 2025
Ответ дляИдууу--уууу блин
Оперувались у Сергієнка.
О, дякую! А були в обох? ЧОму обрали Сергієнка? І в якого лікаря там були?
автор Грабля • 27 февраля 2025
Ответ дляМеня не звали
Ви можете порадити конкретного лікаря? Чи їхати в поліклініку через реєстратуру до якого направлять?
Идууу--уууу блин• 27 февраля 2025
Ответ дляГрабля
Це було років 10 тому. У Новікова був більше поток і черга на операцію. А, ще я начиталась) і хотіла зшити меніск, а він сказав тільки видалення.
У Сергієнка - був більше уважним, оперувались особисто в нього.
Але зараз там є вже інші оперуючі.
Знайомий був у Борсука.
автор Грабля • 27 февраля 2025
Ответ дляok1904
дякую, про такий заклад навіть не чула. Читаю. Знайомий задоволений?
автор Грабля • 27 февраля 2025
Ответ дляИдууу--уууу блин
Але зараз там є вже інші оперуючі.
Знайомий був у Борсука.
Щиро дякую Вам за відгук. І в результаті зшили чи видалили, якщо не секрет? Знайомий задоволений Борсуком?
Идууу--уууу блин• 27 февраля 2025
Ответ дляГрабля
Зшили. Борсук, наче норм, але ж проблеми у всіх різні.
Идууу--уууу блин• 27 февраля 2025
Ответ дляГрабля
А ще плюсом було, приватна клініка+ один в палаті+ медсестра через хвилину вже поряд, костилі, їжа, водичка - все включено в вартість, більше нічого не доплачували.
Новіков тоді оперував в 7 лікарні, може вже зараз що і змінилося.
автор Грабля • 27 февраля 2025
Ответ дляok1904
Продивилась їхній сайт, там працює лікар Веремій, його теж тут дуже рекомендували.
До мого вибору додався ще один :(
krapiva• 27 февраля 2025
Ответ дляГрабля
дякую, а де приймає?
В Київській обласній лікарні, а також в приватній клініці ’Опора’

ok1904• 27 февраля 2025
Ответ дляГрабля
Так, при тому рекомендація серйозної людини, що рахує кожну копійку і якість на першому плані, яка багато займалася спортом
ok1904• 27 февраля 2025
Ответ дляГрабля
До мого вибору додався ще один :(
Підібрана серйозна команда лікарів
Подвійна веселка• 27 февраля 2025
в клініці Сергієнка оперувалась у Сатишева М.М..задоволена.
автор Грабля • 27 февраля 2025
Дякую всім, тепер вагаюсь між клінікою Сергієнка і Центром спортивної травматології.

Цікаво чи є сенс сходити на консультації до обох?
Запасная спина• 27 февраля 2025
Ответ дляГрабля

Звичайно, треба сходити до обох. Дізнатися, що порадить лікар, подивитись на умови, запитати вартість операції і т.д. .
автор Грабля • 27 февраля 2025
Ответ дляЗапасная спина
Та я розумію, що це краще, але мені до Києва їхати більше 4х годин, якби за один день все встигнути.
Запасная спина• 27 февраля 2025
Ответ дляГрабля
Встигнути можна, звичайно.
Консультація триває хвилин 15.
Лікар дивиться документи, запис МРТ і каже: потрібна операція
автор Грабля • 27 февраля 2025
Ответ дляЗапасная спина
Встигнути можна, звичайно.
Консультація триває хвилин 15.
Я шукаю лікаря, який хоча б розглядає варіанти лікування без операції. І свіжого МРТ у мене немає, а на останньому все було добре з ногою, хоча боліло і тоді і зараз болить. В клініці Сергієнка є УЗД, я думаю, може варто записатися на нього, можливо воно буде інформативніше
Запасная спина• 27 февраля 2025
Ответ дляГрабля
Тобто У Вас немає ні свіжого МРТ, ні УЗД, ні встановленого діагнозу?
Просто болить коліно?
автор Грабля • 27 февраля 2025
Ответ дляЗапасная спина
Просто болить коліно?
не зовсім так. У мене була травма у березні 2024 року :
МР-ознаки перелому малогомілкової кістки по типу ’тріщини’. Стресреактивні зміни латерального виростку стегнової кістки, надколінка та великогомілкової
кістки. Частковий розрив переднього рогу латерального меніску (Stoller3a). Набряк
м´яких тканин. Мінімальний (реактивний) синовіт

Потім було лікування, реабілітація і у липні 2024 року повторне МРТ:
При МР-дослідженні правого колінного суглобу МР-картина позитивної
динаміки загоєння стрес-перелому голівки малогомілкової кістки в динаміці від 18.03.2024
року. МР-картина часткового пошкодження двохголового м’язу стегна. Ознаки
супрапателярного імпінджмент-синдрому на тлі гіпертрофії супрапателярного та
префеморального жирового тіла. Помірний об’єм внутрішньосуглобового випоту.

В процесі і після цього були консультації з 4ма різними ортопедами-травматологами, які запевняли, що це все ок, біль має пройти протягом 6-9 місяців.

Пройшло майже 12, функціональність коліна відновилася (я займаюся йогою), але больові відчуття залишилися, періодично посилюються і я наче відчуваю під коліном якийсь ’наростень’ + в ЗАК постійно високий ШОЕ і низький гемоглобін

Йти до лікарів в яких була , сенсу не бачу, тому шукаю кваліфікованого спеціаліста
Запасная спина• 27 февраля 2025
На жаль, я в цьому не розуміюся...
Але як пересічний пацієнт, який теж має проблему з коліном, порадила б Вам їхати до Сергієнка. У нього я не була, але тут читала, що він радить і консервативне лікування. А ось інші лікарі, з якими мені довелось спілкуватись, відразу радили операцію.