Прокачую сідниці• Изменено 27 февраля 2025
Вік 40 років
Кому 40 років в цьому році.
Як ви себе почуваєте/почували, коли ДН було?!
В мене вперше таке в житті, на рахунок відчуттів про вік. Через місяць 40.
Хочу перескочити цей день і не думати, що сорокач наступив.
В душі, мені звісно як 25. Але паспорт є паспорт.
І як не крути вже погляд не той. Можна обколотись всім чим тільки можна, але очі покажуть на твій вік.
А_мій_самий_самий• 27 февраля 2025
Нормально себе почувала, й зараз так само почуваюся - скоро 45
Фляшка на трьох• 27 февраля 2025
В этом году тоже 40. Правда через пол года. И тоже страшно об этом думать. Кстати 30 летие тоже меня пугало.
Фляшка на трьох• 27 февраля 2025
Ответ дляSo_so
Один из самых моих счастливых ДР, младшей дочке был год, спокойная жизнь, множество планов.
А ну хорошо когда так. А когда тебе на носу сорокет, в стране война и ты переселенка, квартира у линии фронта. То тут счастья ноль
А_мій_самий_самий• 27 февраля 2025
Ответ дляФляшка на трьох
Але ж 40-річчя тут ні до чого
Фляшка на трьох• 27 февраля 2025
Ответ дляSo_so
Да, это совершенно другая ситуация.
И я себя вот прям сейчас поймала на мысли. Ведь дело не в 40 летии, а в том что всё в жизни через жопу 😭
Фляшка на трьох• 27 февраля 2025
Ответ дляА_мій_самий_самий
Але ж 40-річчя тут ні до чого
Да согласна. Выше написала об этом
Несу добро людям• 27 февраля 2025
Я за полгода до сорокета начала себя настраивать, что мне уже 40. Так и проговаривала ’мне 40 лет’. В результате, в день Х была спокойна, как удав и подготовлена 😂
Ромашкинная• 27 февраля 2025
Уже и не помню, но точно не переживала о возрасте. И то что скоро 50 тоже не волнует.
Ответ дляФляшка на трьох
Кто ж мог подумать, что мы будем проходить через такое(
Я потому и вспоминаю 40 ДР с теплой ностальгией, что казалось вот оно - тебе 40, жизнь устоялась, можно просто жить.
А теперь мне на носу 45 и у меня совершенно другие мысли в голове(
Ждун с Нибиру• 27 февраля 2025
Почувала себе прекрасно ( вікову кризу пережила у 35). А у 40 в мене був осягнутий кар´єрний пік, репутація вже працювала на мене, усі побутові питання вирішені, діти дорослі, батьки- активні та здорові і розпочалося саме життя моїми власними потребами та інтересами.
Швендяю містами• 27 февраля 2025
Ответ дляНесу добро людям
я тоже таким занимаюсь) мне и 35 не очень нравилось, готовилась заранее
Цигарний шланг• 27 февраля 2025
Проблема не в віці, а в стані душі
В 40 років мені було важко. Здоров’я сипеться, енергії немає, роботи немає. Звільнилась через здоров’я. Ну і фінанси так собі
Зараз мені майже 45. Через терніі к зіркам. Нова робота, нові емоції, закоханність, енергія, огонь в очах
Як я до такого дійшла? Просто вставала і йшла, куди треба. На нову роботу, до нових викликів. Напала мігрень - зразу ж в лікарню прокапатись і далі по справам. Так, страшно і важко. Але це робочий варіант
Мексиканочка• 27 февраля 2025
Не пам´ятаю, але тоді я ще виглядала добре, відповідно почувалася молодше. Після 42 почало пливти обличчя різко. Зараз 47, порівняно із 40 це прірва.
Плакулька• 27 февраля 2025
Та нормально чувствовала себя. 2 года как мама молодая)
Через 2 года попала к косметологу впервые
Сейчас 47, 5 , вешу на 3 кг больше (53 кг)
В спорт бы удариться, но никак пока
В душе всё те же 25)
В спорт бы удариться, но никак пока
В душе всё те же 25)
Цвіпканя• 27 февраля 2025
Мне 41, нормально, только рожа постарела.
В душе 16 , наивная, дура, глупа и тд
Силиконочка• 27 февраля 2025
Ответ дляЦвіпканя
В душе 16 , наивная, дура, глупа и тд
Почему дура?
А_я_ЛОЖУ!• 27 февраля 2025
30 років мене лякало більше. Я навіть в той день поїхала в Прагу і відключила телефон щоб не було привітань.
А 40 мені вже навіть думати не було часу. Бо дитині було 3 місяці і купили будинок тож голова була іншим зайнята.
Цвіпканя• 27 февраля 2025
Ответ дляСиликоночка
Почему дура?
Вы не знаете что такое дура? Ума нет.
Я за правду
Кusalochka• 27 февраля 2025
’Можна обколотись всім чим тільки можна, але очі покажуть на твій вік.’ - Вы уже обкололись или?)
Дрібка щастя• 27 февраля 2025
Мені 46
Почуваюсь чудово!
І струнка, і гарна, і весела
В мене і мама така, вже майже 70, а і досі дуже приваблива жіночка)
Автор, вік, то не головне, аби здоровʼя було)
Почуваюсь чудово!
І струнка, і гарна, і весела
Карапулька• 27 февраля 2025
Мені ось 38 через місяць і я не можу повірити в це, ну дуже якось швидко😥 життя проходить, коротше кажучи я в прострації і не знаю як прийняти це.