жижифреймут• 27 февраля в 17:09
Чим збиваєте темп-ру дитині, якщо нурофен і парацетамол не допомагають?
Свій варік• 27 февраля в 17:12
Даю пити воду кімнатної температури, кладу на лоба вологу бавовняну тканину.
Це якщо вище 39,5 і піднімається ще.
Але зазвичай моїм до 38,5 добре збиває Нурофен, якщо давати зразу запити 150-200 мл води.
Парацетамол моїм гіркий, його пити не хочуть :(
Свічки поставити не даються.
Це якщо вище 39,5 і піднімається ще.
Свічки поставити не даються.
Мой завтрак• 27 февраля в 17:13
Для дітей теж https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3582166 читайте пост 29
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3582166-1 читайте пост 34-36.
жижифреймут
• 27 февраля в 17:25
Ответ дляСанта Барбара
Дозировку правильно рассчитали?
Сколько времени прошло?
Так, дозувала за вагою. Парацетамол 4 години тому, нурофен -півтори години тому. Темп-ра як застигла на 38.5. Наче й не дуже висока, але просто навіть цікаво -такого ще жодного разу не було, щоб взагалі не падала темп-ра від цих препаратів. Збиваю, бо якщо вище піднімається, то тоді цей процес дуже швидкий у моєї дитини і починається рвота. Та й загалом дитина млява, таку темп-ру переносить недобре.
Тоска в носках• 27 февраля в 17:27
Ответ дляжижифреймут
На локтевые и коленные сгибы положить мокрые полотенца ,но не холодной водой смачивать ,а комнатной температуры.
На лоб так же
Такой метод помогает снизить температуру
На лоб так же
жижифреймут
• 27 февраля в 17:29
Ответ дляТоска в носках
На лоб так же
Дякую
Томатико• 27 февраля в 17:33
Руки-ноги как, холодные? Если да, то сначала но-шпу, потом жаропонижающие.
жижифреймут
• 27 февраля в 17:37
Ответ дляТоматико
Ні, не холодні. Так, про ношпу при спазмі знаю, дякую.
lesya-0405• 27 февраля в 18:14
Ответ дляМой завтрак
І як це діє?
Мой завтрак• 27 февраля в 18:34
Ответ дляlesya-0405
І як це діє?
Как таблетка, слушаете 3 раза на день и выздоравливаете.
Брехушечка• 27 февраля в 19:09
Ответ дляМой завтрак
Напишіть мені в приватні, будь ласка
Мой завтрак• 27 февраля в 19:48
Ответ дляБрехушечка
Напишіть мені в приватні, будь ласка
Ви під анонімом, тому написати вам в приват не можливо, пишіть ваш емейл.
lesya-0405• 27 февраля в 19:53
Ответ дляМой завтрак
Ой забула зняти)
неДоЖиру• 27 февраля в 20:00
Ответ дляМой завтрак
Добрый день! Можете мне прислать, пожалуйста, буду очень благодарна, и от какие еще есть болезней такие шумы? alena300982@gmail.com
Мой завтрак• 27 февраля в 21:57
Ответ длянеДоЖиру
Лист надіслано
Мой завтрак• 27 февраля в 22:00
Ответ дляlesya-0405
Ой забула зняти)
Пишіть ваш емейл, у приватні не відправляеться з технічних причин.
Брехушечка• 28 февраля в 06:25
Ответ дляМой завтрак
lesyaolchova@ukr.net