Матраскин Брат• 27 февраля в 16:55
Моноцитоз по ЗАК
Дитина 11 років, хворіє з 17.02.
Все почалось з нежиттю , потім на два дні осип голос, 2 дні все добре було.
Через день з’явилися вавки червоні на гландах і небі і були білі вкраплення і темп.37-37,4
Ми звернулись до лора, той виписав антибіотик. Сказав, що після вірусу антибактеріальне.
Пропили АБ 5 днів, але температура 37.1 до сьогодні тримається.
Здали вчора кров, підвищені моноцити , 11,5%, Але абсолютні по монацитам в нормі і трішки занижені нейтрофіли в %, в нормі від 45% і далі, у дитини 43,4%
Завтра записала дитину вже до педіатра.
Але таке вперше в нас, температура фактично тримається 7 днів - 37 - 37.2
Из самопочуття є слабкість і трішки ще каже дитина, що поболює горло, але воно вже чисте і не червоне.
Що це може бути, коли субфрильна тримається і по крові мотоцитоз?
Завтра записала дитину вже до педіатра.
Саджу все зарання• 27 февраля в 17:09
Поствірусна астенія – організм відновлюється після інфекції, і температура може залишатися підвищеною протягом 1-3 тижнів. Це не потребує спеціального лікування, окрім вітамінної підтримки та відпочинку.
Наслідок бактеріальної інфекції – іноді після вірусної інфекції може приєднатися бактеріальна, яка потребує більш тривалого лікування. Але якщо антибіотик вже був прийнятий, це менш ймовірно.
Реактивний моноцитоз – нормальна реакція організму на перенесене захворювання, яка може триматися кілька тижнів.
Алергічна реакція або аутоімунні процеси – вкрай рідко, але теж можуть супроводжуватися тривалою температурою.
Схоже, що це або затяжний вірусний процес, або реакція організму на перенесену інфекцію.