дамаБезСобачки• 27 февраля 2025
Нотариальное удостоверение договора купли-продажи
Добрий день.Збираюсь купляти квартиру та оформлювати її на себе,то мені треба нотаріально це завірити ,чи можна це зробити якщо в мене вже просрочений паспорт?Або можливо надати інший дійсний документ,наприклад закордонний паспорт?Будь ласка якщо хтось розуміється у цьому ,буду вдячна за відповідь
Юпитерная• 27 февраля 2025
Можете по закордонному, але обов´язково з витягом про реєстрацію місця проживання, ну і довідкою про присвоєння ідн коду. Чого паспорт прострочений?
Мушля з Криму• 27 февраля 2025
по загран не все нотариусы готовы оформить
проще айди карту быстро выпустить, квартира - важный вопрос
Эскиз бесконечности• 27 февраля 2025
То зробіть паспорт. Як це просрочений? Не вклеєне фото? Паспорт роблять швидко
дамаБезСобачки
• 27 февраля 2025
Ответ дляЭскиз бесконечности
вийшов термін дії,не вважаю що 20 днів це швидко...
Мушля з Криму• 27 февраля 2025
Ответ длядамаБезСобачки
терміново - 10 робочих
Мушля з Криму• 27 февраля 2025
Ответ длядамаБезСобачки
ну і вам все-одно ж треба це зробити. Подавайте документи
Поки продавці зберуть все до оформлення угоди, поки ви гроші, поки знайдете нотаріуса - то вже 10 днів і пройде
дамаБезСобачки
• 27 февраля 2025
Ответ дляМушля з Криму
що його шукати?ви якась дивна,я задала конкретне запитання,чи можна зробити цю процедуру з закордонним паспортом,навіщо мені диктувати що і як мені робити?нотаріуса не довго шукати
Lydmila408• 27 февраля 2025
Ответ длядамаБезСобачки
Я не змогла 100$ здати в Банк,тому що мені тиждень тому виповнилось 45 років,а другої фото не було в паспорті ..
Все.
Не прийняли.
Сказали,що паспорт не дійсний.
Все.
Не прийняли.
Сказали,що паспорт не дійсний.
Эскиз бесконечности• 27 февраля 2025
Ответ длядамаБезСобачки
Недавно робили, вийшло не більше 2 тижнів
Сунуся в чужі справи• 27 февраля 2025
Ответ длядамаБезСобачки
Це ви дивна, а людина вам діло говорить.
За закордониим паспортом це не оформлять, він не асоційований з вашим ІНН, також там немає українського напису вашого ПІБ, що є критичним
дамаБезСобачки
• 27 февраля 2025
Ответ дляСунуся в чужі справи
ти шо странна?я і без неї це все знаю
дамаБезСобачки
• 27 февраля 2025
Ответ дляСунуся в чужі справи
а не могла зробити звичайний паспорт бо була в цей час закордоном