Успокойся_Успокойся• 27 февраля в 21:00
Питання тим, хто подавав церковні записки онлайн
Де це можна зробити?
Злюка-закусюка• 27 февраля в 21:01
В нашей парафии можно в общем чатике или в личку Священнику.
Гарачий Чокалад• 27 февраля в 21:05
вы реально думаете, что кто-то там будет ваши он лайн писульки вычитывать?))
Успокойся_Успокойся
• 27 февраля в 21:09
Ответ дляЗлюка-закусюка
Підкажіть, як знайти чей чат?
За ким я буду?• 27 февраля в 21:09
Ответ дляУспокойся_Успокойся
Підкажіть, як знайти чей чат?
На вебсайті храму можна.
Успокойся_Успокойся
• 27 февраля в 21:09
Ответ дляЗа ким я буду?
На вебсайті храму можна.
То я і питаю, який храм.
За ким я буду?• 27 февраля в 21:10
Ответ дляura1981
А яка різниця онлайн чи папір???
Особливо немає, важливо про них думати коли пишеш та вказувати, записка за здравіє чи за упокій, та чи боляща/подорожуюча людина/дитина
За ким я буду?• 27 февраля в 21:11
Ответ дляУспокойся_Успокойся
То я і питаю, який храм.
Там де вам комфортно. Де Ви були і вам там добре було.
За ким я буду?• 27 февраля в 21:13
якщо немовля - то за здоров´я младенца/немовля Степана/Стефана наприклад, якщо це дитинка 4-15 років, то за отрока/отроковицю (ім´я)
Злюка-закусюка• 27 февраля в 21:15
Ответ дляУспокойся_Успокойся
Підкажіть, як знайти чей чат?
У Вайбері. Можете попитати Священика чи парафіян, чи існує чатик Вашого храму, куди Ви зазвичай ходите.
За ким я буду?• 27 февраля в 21:15
Я рекомендую писати імена великими (печатними) літерами щоб священник точно зміг прочитати, бо усі ми пишемо по-різному, деколи важкувато прочитати.
Кнопкотиць• 27 февраля в 21:19
Ответ дляЗа ким я буду?
Еще любят писать «болящая Людмила», «воин Сергий» и тп
мадамГрицацуева• 27 февраля в 21:26
Ого, яка еволюція церкви.
Скоро онлайн і хрестить, і відспівувать будуть
Успокойся_Успокойся
• 27 февраля в 21:27
Ответ длямадамГрицацуева
Ого, яка еволюція церкви.
Вже багато років тому на сайті Києво-Печерської Лаври можна було подати записки онлайн.
Чудо Ф_ф КеДаХ• 27 февраля в 21:41
я коли лежала з сином в лікарні то просто користувалася пошуком і подавала в усі храми що знаходились. Але не знаю чи вони туди доходили, чи їх хтось читав.Я просто не могла виходити нікуди тоді, бо не можна його було лишати без нагляду. Ну і плюс писала у Фейсбук настоятелю нашого ’районного’ храму.