Радість моя• Изменено 02 марта 2025
На які закордонні новинні канали Ви підписані в ТГ? Яким довіряєте?
3 роки повномасштабної, а в мене в ТГ тільки укр.канали(
Цікавлять саме ті, які висвітлюють про нас, війну (прорусняві не цікавлять)
РокерША• 02 марта 2025
Не подписана (наверное ясно почему), но иногда русню читаю, они пишут фактически о том- что творится на курщине, мы рядом, немного стрёмно от ползновения их орды.
Радість моя
• 02 марта 2025
Ответ дляBilenkova
я дивлюсь Швеця, більш нікого, та і часу немає вислуховувати кучу спіціалістів та їх інтерпретацію подій
закордонних експертів теж багато різних дивлюсь, до Швеця в мене недовіра
але наразі цікавлять саме новинні канали, ЗМІ
Молчунья• 02 марта 2025
Ответ дляBilenkova
Дякую, що нагадали про Швеця, давно його не слухала.
Ответ дляРадість моя
а чому саме недовіра? просто цікаво ваше судження, мені особисто подобаєься що він застосовує аналітику, ознайомлюється як з американськими дежерелами , так і укр, і рос. Може розвивати думку на 2-3 кроки вперед. Єдиний недолік, його треба слухати на швидкості 1.5
Ну і як там не було, все таки позитивно налаштований, це мені імпонує. Не хочеться вірити, що ’все пропало’