Оченьценная• 27 февраля 2025

Стыдно ездить на таком автомобиле

Мне 32 года, и я езжу на Ланосе. В последнее время начала себя плохо чувствовать на дороге морально, так как автомобиль уже много лет у меня, и сейчас на таком ездят подростки. Новый автомобиль хочу, но менять на что-то плюс минус 5 тыс , нет желания, так как эта машина обслужена полностью и много средств вложено. Хочу и собираю на Хонду Аккорд, но собирать еще год - полтора. Собирать ли дальше или купить что либо другое ?
Результат:
вже голосів: 188
120 (63.83%) собирать на Хонду
36 (19.15%) взять то, на что хватает денег
32 (17.02%) результат
Все і одразу• 27 февраля 2025
Ответ дляБез Баяна
Это лично мое мнение, но чем копить, лучше взять в рассрочку и ездить в свое удовольствие. А так вся жизнь проходит в накоплении на что-то.
Как в истории про бабушку , у которой было ведро груш и она каждый день ела подгнившую, так все ведро подгнившей и съела.
а вдруг автор заболеет или останется без работы, чем платить тогда
Без Баяна• 27 февраля 2025
Ответ дляВсе і одразу
Даже не знаю что вам сказать))) вдруг) бойтесь))
Все і одразу• 27 февраля 2025
Ответ дляБез Баяна
так это жизнь. То ковид, то война, то еще какая то срачка в стране
Біток чи ефір?• 27 февраля 2025
Вмієте їздити на механіці ,вже круто
Я б не змогла так
Біток чи ефір?• 27 февраля 2025
Ответ дляПушап Мі мі
Ну почти 20 лет ему.
А у вас сподіваюсь остання модель мерседесу із автосалону?)
Біток чи ефір?• 27 февраля 2025
Ответ дляОченьценная
Так, звісно. Я і це авто багато вкладаю) вже як декілька таких Ланосів) і фарбувала і кап ремонт і варила його
Один похід в автосалон може обійтися і 10-30 тисяч і це ще по дрібницям, впевнені ,що потягнете?

Яка у вас зп?
автор Оченьценная • 27 февраля 2025
Ответ дляБіток чи ефір?
Вмієте їздити на механіці ,вже круто
Я б не змогла так
Чому це ?
Аноним_Русалка• 27 февраля 2025
Ответ дляdulenok
А теперь посчитайте сколько покраска и капремонт хонды
Хонду ще треба зуміти довести до капремонту
автор Оченьценная • 27 февраля 2025
Ответ дляБіток чи ефір?

Яка у вас зп?
30 тисяч
Потужна махіна• 27 февраля 2025
Ответ дляОченьценная
В Хонді, на яку збираю я, 2013 року, таких функцій звісно не буде) але подобається дуже вона, коли бачу на дорозі милуюся
В мене Хонда 2007 року. Так що раджу просто поцікавитися що, взагалі, там є.
В мене ще й купа того, чим я мало користуюся. Панорамний дах, наприклад, чи той самий підігрів сидінь.
автор Оченьценная • 27 февраля 2025
Ответ дляПотужна махіна
Я думала у Вас 24 року, там вище писали про нову, у когось 23-24 року
Білий Лосик• 27 февраля 2025
Ответ дляВсе і одразу
Вы так и не ответили, на какую вы насобирали?))
І ваш татусь на якій їздить?
Пушап Мі мі• 28 февраля 2025
Ответ дляБіток чи ефір?
Последняя, но не мерседеса
Это на что-то влияет?
Пока не заработали, ездила и на машине которой 25 лет, я знаю как это ездить на старой. Так что не язвите.
Жінка з перцем• 28 февраля 2025
Ответ дляЯ_з_Франека
Я не знаю щодо 24-25 років, але у мене хонда аккорд 23 року гібрид, то до 23-го точно є, але автору на таку треба 20-30 ланосів продати (не знаю, скільки він коштує)
.
Жінка з перцем• 28 февраля 2025
Ответ дляАноним_Русалка
Ну так не особливо треба старатися, якщо машині 10+ років
Ніколи не знаєш, хто на ній їздив і як ставився до неї
В мене знайомий мазду купив
Років 5 їй було, вона була вбита в хлам просто, хоча один господар і авто з салону було
Двигун робив відразу майже
Агент Пинкертона• 28 февраля 2025
Мені 35. Я їжджу на Матізі. Він ще й згнив (усі двері), ну немає в мене грошей на більш нову. Нема. Соромно трохи, але ж…не на зупинці чекаю автобуса/тролейбуса. І пакети важкі не в руках тягну. Це мене заспокоює.
Біток чи ефір?• 28 февраля 2025
Ответ дляАгент Пинкертона
Чого згнив?
Біток чи ефір?• 28 февраля 2025
Ответ дляОченьценная
Чому це ?
Бо важко на механіці
Біток чи ефір?• 28 февраля 2025
Ответ дляОченьценная
30 тисяч
Як ви збираєтеся ремонтувати за ці гроші хонду?)
автор Оченьценная • 28 февраля 2025
Ответ дляБіток чи ефір?
А що кожен місяць потрібно 30 тис віддавати на ремонт?
Біток чи ефір?• 28 февраля 2025
Ответ дляОченьценная
Не кожен,але потрібно ,а це ваша місячна зп
До речі 30 тисяч,це не ремонт ,а тільки обслуговування може бути на таку суму,ремонт значно дорожчий на японські автомобілі може і 100000 тисяч бути ,тим паче якщо машину бу купувати ,проблем там в майбутньому буде
Ручки-Крючки• 27 марта 2025
Ответ дляОченьценная
2013 рік хочу
2013 года- новая? Да тоже будет ведро с гайками
Ручки-Крючки• 27 марта 2025
поездийте пару еще несколько лет и закажите с США машину, поновее, лучше уж хюндай какой-то, но поновее, лет 5-6 чтоб было хотя бы ,н е страше...
Біток чи ефір?• 28 марта 2025
Ответ дляРучки-Крючки
Вони дорогі
Все знаю від і до• 10 апреля 2025
Ответ дляИграю у края
Ездила на Киа Рио и мечтала о мерсе, накопила и приехала в Испанию где испанцам вообще пох какая у тебя машина , они просто бамперами растолкают и станут если места нет. Моя Киа уже вся поцарапанная , уже не полируй потому что смысла нет, каждую неделю новая царапина. Жизнь идет а я все мечтаю о мерсе. На вашем месте я бы собирала на хорошую машину , которую хотите. Купите хлам сейчас, будите работать на ремонт и еще дольше собирать на хорошую
Я тоже в ахркне от местных методов , особенно латиносы ..и рот как хлеборезка
Машина моя как в прыщах (
Киа соул
Не будь КакСвета• 15 апреля 2025
Автор , я не парюсь зовсім . Мені чоловік до війни купив бмв x6 новеньку з салону .
І є робочий Ланос , на якому я по місту завжди катаюсь .
Сказати що мені стидно за Ланос - ніколи . Це моя машина на яку я заробила.
Бавовна• 19 апреля 2025
А чому стидно? Якщо вам комфортно, то їздіть на здоров´я)
Бутерброд и я• 26 апреля 2025
Ответ дляdulenok
Наші друзі мають civic, купували нову у 2007 році. Об’їздили нею всю Європу, були навіть в Турції. Крім планового ТО і поточних розхідників, типу ременів, гальмівних колодок, акумулятора чи свічок або лампочок до фар, більше ніякого ’капремонту’. І покраски ніякої, крім заміни заднього правого крила з підмальовкою багажника, куди в’їхав задом якийсь олень. І то за рахунок страхової
Бутерброд и я• 26 апреля 2025
Ответ дляЖінка з перцем
Я просто останнім часом на дорозі не бачу нових хонд акорд, то і зробила висновок, що вже нових їх нема скоріш всього
просто ті, хто мають гроші, купують іншого класу машину. А хто не має, а хоче хорошу машину, той купує б/у
Бутерброд и я• 26 апреля 2025
Ответ дляЖінка з перцем
Таки нема нових
Не помилилася

https://www.motortrend.com/cars/honda/accord