Балаболка• 28 февраля 2025

Питання. - болять очі коли вверх чи вниз дивитись

Казав мені син , йому 10 років, що вчора його якось так голова в школі боліла, і трохи навіть крутилася, не сильно. І каже як осі вверх чи вниз , чи вбік дивитись, то болять таке осі, самі очі коли дивитись наприклад вниз.
Вчора одягнув нову пару лінзів ( але фірма ту яку носить завжди), + думаю обмежте вечірні ігри на планшеті.
Чи що то може бути? Десь три тижні тому хворів, температура була 6 днів біля 39-40.
Мать драконов• 28 февраля 2025
От температуры и токсикоз от вируса.
автор Балаболка • 28 февраля 2025
Ответ дляМать драконов
От температуры и токсикоз от вируса.
Це потребує якогось лікування?
автор Балаболка • 28 февраля 2025
Ответ дляМать драконов
От температуры и токсикоз от вируса.
Але температура була три тижні тому, а очі почали боліти лише вчора і сьогодні
Мать драконов• 28 февраля 2025
Ответ дляБалаболка
Тогда не знаю, лучше показаться офтальмологу, вдруг осложнение какое после вируса. Я не врач.
Мать драконов• 28 февраля 2025
Кто-то впервые раскошелился на клоуна и лепит его направо и налево? 😂
ksena555• 28 февраля 2025
Ответ дляМать драконов
Хтось для себе відкрив новий смайлик 😂
Малая Налегке• 28 февраля 2025
Ответ дляБалаболка
Значить від нових лінз, поспостерігайте, поверніться до попередніх і зрівняйте стан
Може саме в той раз встали якось не так
осень харашо• 28 февраля 2025
Ответ дляБалаболка
Це потребує якогось лікування?
Послухайте ! У вас дитина носить лінзи , очевидно, що є міопія .Невже ви не знаєте, що при міопіі є обов’язковим обстеження сітківки ? І у дітей око росте , сітківка тоншає , тобто атрофія і її треба припаяти лазером .Вибачайте, але бігом до лікаря .
осень харашо• 28 февраля 2025
Ответ дляМать драконов
Так за клоуна потрібно платити?😀
автор Балаболка • 28 февраля 2025
Ответ дляМалая Налегке
Може саме в той раз встали якось не так
Можливо. До старих нереально,бо проходить місяць він їх викидує і бере нову пару.
автор Балаболка • 28 февраля 2025
Ответ дляосень харашо
Серйозно,ви думаєте я з міопією ходжу до окуліста раз в три роки? Чи ви думаєте що я вже геть дурна, очі почали боліти вчора, розказав мені ввечері. Що мені на швидку дзвонити чи як?
Ну ниче се• 28 февраля 2025
Ответ дляБалаболка
Мисс лимфоузел уже до глаз добралась
осень харашо• 28 февраля 2025
Ответ дляБалаболка
Почитайте ознаки відшарування сітківки і так , там час іде на хвилини , це питання термінове, шкода , що ваш лікар вас не попередив
Бандитка Сью• 28 февраля 2025
У меня в детстве такое при температуре было .