Розбещена цяточка• 28 февраля 2025
Вы часто пользуетесь обычным кошельком?
Заметила, что многие уже не пользуются портмоне, кошельками. Карты тольтко
Как у вас?
Stepa_nida• 28 февраля 2025
Ответ дляКарусель-весель
А ті люди котрі платять телефоном не мають карток зовсім?? Водійські права, тех паспорт, картки мед страховки, дисконтні, ід карта, в мене ще картка в,їзду на парковку спортклуба
В мене є всі ці картки, але спокійно можу обійтись і без них
Документи - в Дії
Дисконти - по номеру телефона або по фото картки в телефоні
Коли ходила в зал, то в них взагалі було дуже зручно, система face id без карток і браслетів
Документи - в Дії
Карусель-весель• 28 февраля 2025
Ответ дляStepa_nida
Документи - в Дії
тобто якщо тел розрядився ви як без рук ))
В мене невроз мабуть і фобія, я вже напружуюся коли заряда меньше 50%.
В мене до речі в ДІЇ нема водійського посвідчення, не підтягнулося (можливо тому що паспорт книжчека ще) а авто записано на чоловіка, тож ношу з собою картку.
А спортклуб по кр коду, але на парковку по картці.
Stepa_nida• 28 февраля 2025
Ответ дляКарусель-весель
Чому ж ’як без рук’, я ж написала що в мене є всі ці картки і документи. Просто я ними не користуюсь. Гаманець завжди валяється в сумці.
Телефон у мене завжди заряджений - заряджаю щоранку і ввечері перед сном маю десь 30% заряду. В авто і на роботі лежать зарядки для форс-мажорів.
В Дії є водійське, хоча в мене теж паспорт книжечка.
Якщо б не підтягнулось, то я б звернулась до МВС, чи внесено до діючого реєстру моє водійське (бо знаю купу прикладів, коли інфу не перенесено зі старих реєстрів або посвідчення мають ’привидів’-дублерів).
Авто теж на чоловікові - в Дії оформлений шеринг техпаспорта.
Карусель-весель• 28 февраля 2025
Ответ дляStepa_nida
аа ну тобто ви все одно з гаманцем в сумці, про шо ж і мова
А шерінг тех паспорта треба поивитися... дякую
маминаБубочка• 28 февраля 2025
Ответ дляКарусель-весель
Боже яка ви обмежена 🤪
А ви дуже-дуже близька. Ну, в сенсі - недалека.
Оскорбляю всячески• 28 февраля 2025
Як вкрали гаманець років 20 тому, то й не користуюсь. У кожній сумці є кишені всередині, туди й кладу гроші. Але багато з собою не ношу, користуюсь картками. Також лежать в іншій кишеньці в сумці всередині.
Stepa_nida• 28 февраля 2025
Ответ дляКарусель-весель
Ну воно то так, але за останні 5 років я його практично не дістаю) інколи навіть думаю - купити б новий, але ж він просто там десь на дні сумки лежить забутий))