Непонятно• 28 февраля в 15:05

Дитина xодить в приватну школу, а рівень як в звичайній державній.

Друзі порадьте щось.. дитина xодить в приватну школу, а рівень як в звичайній державній. Совдепія, агресивний вчитель - а це молодша школа.
Вже передивилась відгуків і всюди якийсь треш
Куратор дебошей• 28 февраля в 15:07
шукайте іншу

моя теж ходить в приватну, уже в 7 класі, але колектив учителів чудовий
So_so• 28 февраля в 15:09
Не может быть треш везде.
Я-ваш шанс• 28 февраля в 15:11
Какой город? Неужели нет выбора? У меня ребенок в частной, все замечания родителей учитывают + камеры, никакой агрессии быть не должно, даже в бесплатной школе, а тем более за ваши деньги
Добра, коли сита!• 28 февраля в 15:11
А ви перед школою відгуки шукали саме про цього вчителя?
Бутерброд и я• 28 февраля в 15:13
А зачем вы в неё ходите? Вас кто-то заставляет?
автор Непонятно • 28 февраля в 15:14
Ответ дляДобра, коли сита!
Ні, школа обіцяла нового вчителя. А по факту залишилась стара
Бойова• 28 февраля в 15:14
За таке ви ще платите? Капець. Мої діти в державній і нічого такого не має. Була тільки вихователька на групі продовженого дня якась хамовита. Наче базарна баба, а не педагог і доводилося її терпіти.
автор Непонятно • 28 февраля в 15:14
Ответ дляБутерброд и я
шукаю куди
Вилами по воде• 28 февраля в 15:16
Ответ дляНепонятно
шукаю куди
Напишите город, может Вам здесь и подскажут хорошие варианты.
Кусачая Я• 28 февраля в 15:31
Що ви маєте на увазі під «усюди треш»?
В кого тако було• 28 февраля в 15:34
Ответ дляНепонятно
шукаю куди
Як варіант, в інший клас
Anna_UA_• 28 февраля в 17:52
Це онлайн-школа чи офлайн?