Мама має цю проблему.
В грудні їй зробили операцію на коліні і з тих пір у неї діарея.
На якийсь час зупинилась. Потім з новою силою почалась да така, що в лікарню її по швидкій забрали. Там 2 тижні полежала в інфекційному відділені, покололи антибіотик, потім покапали антибіотик і інші ліки. Повністю обстежили гастро і колоноскопію зробили, всі аналізи і посіви. Все в нормі. Виписали з діареєю йти лікуватись в гастроентеролога. Лікар призначила дорогущий антибіотик за 7 тис, сказала тільки це вам поможе, доп´єте і через 14 днів прийдете. Але діарея не припиняється, ось вже 6 день антибіотику.
Мама змучилась, я біля неї.
Дієту стіл 4 дотримується.
Ми просто вже у відчаї. Яка може бути причина?
Де ще копати?
Мама змучилась, я біля неї.
Дієту стіл 4 дотримується.
Де ще копати?
Ответ дляАлина-1240
Пробиотики пропить..она от антибиотиков и взялась
Пила вже десь місяць. Може треба інші якісь
Алина-1240• 28 февраля 2025
Ответ дляПадаюВреверансах
Да.и долго пить
Ответ дляAlenka
Антибіотик-асоційована діарея? аналіз калу брали? чим спровокована?
Аналіз калу брали різні аналізи. Не зрозуміло чим спровокована.
Відхилення в роказниках тільки в панкріотичній еластазі
Lor111etta• 28 февраля 2025
Ответ дляПадаюВреверансах
Пробіотики-фігня
Ответ дляПадаюВреверансах
в аналізах мало бути якої бактерії ’забагато’, на яку вам виписували перший антибіотик
із власного досвіду - ентерол 1-2 місяці, пробіотики та пребіотики 2 місяці, скорегувати харчування
Ответ дляMarinamariana
А какая связь с операцией на колене
Не знаю. Просто написала, що буквально на 2 день після операції отаке сталося
Оксана -1f11• 28 февраля 2025
Мені допомало: ентерол, ентеросгель десь по столовій ложці на ніч, настоянка полину натщесерце та перед їдою, це все не одночасно