АБВГДэшница• 28 февраля 2025
Класні тіні з аврори
Пігментація класна, мілкий блиск, наносяться м´яко. Є ще один варіант відтінків, ці більше підійдуть для карих очей
ЦібаФу• 28 февраля 2025
ПушАпница• 28 февраля 2025
Ответ дляХома з пастою
О , и я такая же. Крашу тени раз в 5 лет , но покупать люблю . Слава богу малая подросла ( 16лет ) , теперь есть кому.
У нее есть Диор , Ланком , Шарлота , 2 худы , денона , Бобби Браун
Вот эти получила из последних , еще 2 какие-то плывут
клас) люблю Денону, але вже не купую, теж доньці буде, але ій поки 11)
Чарочка діда• 01 марта 2025
Ответ дляХома з пастою
Ясно. Я в 16 лет эйвону была рада. Везёт вашей дочке)