Retu• 28 февраля 2025

Какой цирк устроили, Трамп и Зеленский

Какой треш такое в прямом эфире. Чем это закончится все? Тревожно
Yuljwa• 28 февраля 2025
Ответ дляkot_begemot_kot
нех было лезть в президенты, раз ты плохой дипломат
Вы хотите сказать, что Трамп и Вэнс, и устроившие перепалку, прирожденные дипломаты?
kot_begemot_kot• 28 февраля 2025
Ответ дляSonne8752
я думала вы про гарантов
тю
надо было меньше тех гарантов слушать...
Леска• 28 февраля 2025
Було б смішно, якби не такий привід
tanysha777• 28 февраля 2025
Ответ дляlilu1990
Трамп шось таке требує за все то - лендліз і все інше - останні труси. Ніби ми і так мало платимо жертвами...
Так вам на шару дають - на шару і беріть
А лендліз байден поховав
Sonne8752• 28 февраля 2025
Ответ дляkot_begemot_kot
так зачем вы все время их слушали?
tanysha777• 28 февраля 2025
Ответ дляЧомучка
А що саме Зеленський робить для неотримання нами ленд лізу, не зрозуміла? Не підписав угоду про копалини на умовах Трампуши?
Х...юши
tarveldy• 28 февраля 2025
Ответ дляLudaSHS
Навіть не доберу слів. 😏👀
Секта , трампізм вже має ознаки релігійного культу ...
kot_begemot_kot• 28 февраля 2025
Ответ дляSonne8752
так зачем вы все время их слушали?
Я не слушала, меня за это здесь банили. И сейчас , чувствую, что забанят))
myVogue• 28 февраля 2025
Ответ дляYuljwa
Все було сплановано ними, це ж очевидно, такий був план, вони тільки й виводили спеціально, щоб оголосити про закінчення допомоги Україні
Чомучка• 28 февраля 2025
Ответ дляtanysha777
Х...юши
Правильно, і на умовах хуйлюши з кремля також підписувати ніц не варто)
Ирина-bbd0• 28 февраля 2025
Ответ дляLudaSHS
Згодна з ствердженнями. що світом не повинні керувати старі люди з кучею розумових проблем
Если представить себе.что старики это только внешняя картинка.а за ними все молодые и угашенные ’новым миром’ .то не такие уж те старики и поганки)))))
Кстати маски такие прикольные современные))))
Sonne8752• 28 февраля 2025
Ответ дляtanysha777
А лендліз байден поховав
нашару это отдайте в два раза больше чем вам дали?
ниче такая шара
давайте я вам сто тысяч, а вы мне уже 200
tanysha777• 28 февраля 2025
Ответ дляLudaSHS
Навіть не доберу слів. 😏👀
Та я розумію, без тексту важко
Не переживайте
lilu1990• 28 февраля 2025
Ответ дляtanysha777
А лендліз байден поховав
Ніхто на шару не дає. За нього розплачуватись треба
Макака Джо• 28 февраля 2025
Ответ дляtanysha777
Всі відповіді - вода, розрахована на місцевих

Стосовно лендлізу, законопроект вже в конгресі, але ще не голосували
Але вже зараз зеленський робить все, щоб Україна нічого не отримала, нічого

Стосовно поведінки Трампа
Очевидно, що це антитрампівська істерія ліваків по всьому світу
Так, мені близька позиція Трампа і республіканців стосовно всього того сатанізму, що захватив світ з часів обами

Стосовно сьогоднішніх подій
Я чудово розумію, що відбувається і навіщо. Задача Трампа- зупинити бійню і для цього йому потрібно так поводитись з путіним
Дуже дивно, що ви цього не розумієте і сліпо піддаєтесь лівацькій пропаганді

Так, я підтримую здоровий глузд, на сьогодні - це Трамп і команда
Смешались в кучу - люди, кони. Так с кем там бореться Трамп и его молодая команда?
kot_begemot_kot• 28 февраля 2025
Ответ дляПадаюВреверансах
Новини несуться ожна за одною. Страшно спать лягать. Що буде завтра.
Проснутись можна або вже в росії, або в третій світовій
Удалено администрацией...
LudaSHS• 28 февраля 2025
Ответ дляtanysha777
Та я розумію, без тексту важко
Не переживайте
Да чого мені то переживати.
Це не я вірила в теорії змовуи, і оце все, що , приклад- байден наслав шторм на Флориду і далі по тексту
Не пройшла мимо, бо згадалося.
Цікаве спостереження в копилку
Ирина-bbd0• 28 февраля 2025
Ответ дляМакака Джо
Блін, тепер пуйлу треба методичку переписувати, що війна через те, що Україна продалася Америці.
А комаров вкуда теперь? Это их общие полезные комары были? Экологически-чистые?
natali ja• 28 февраля 2025
Ответ дляBilolena
Как алкашня под магазином, разборки какие-то а не дипломатические обсуждения. Венс вообще мразина.
Так у этого Венса на роже всё написано, я мерзкая сволочь. Он ещё и в президенты метит 100%
.
LudaSHS• 28 февраля 2025
Ответ дляИрина-bbd0
Так, як то кажуть ТехноОлігархія ступає по світу.
Mariya Prokhorova• 28 февраля 2025
Ответ дляSonne8752
ниче такая шара
І ще пожиттево будуть мати ренту з ваших доходів
tanysha777• 28 февраля 2025
Ответ дляlilu1990
Так чому від лендлізу відмовились?
Пісяли тут на арестовича
Макака Джо• 28 февраля 2025
Ответ дляYuljwa
Акцентувати на одязі запрошеного гостя - перлина дипломатичної майстерності
lilu1990• 28 февраля 2025
Ответ дляnatali ja
.
А жінка в нього. Бррррр
Макака Джо• 28 февраля 2025
Ответ дляЛеска
Було б смішно, якби не такий привід
Викреслюємо!
musilda• 28 февраля 2025
Ответ дляtarveldy
Ні, це все залежить від нас і ЗСУ
Помощь и финансирование закончится и увидите от кого что зависит
tanysha777• 28 февраля 2025
Ответ дляLudaSHS
Да чого мені то переживати.
Не пройшла мимо, бо згадалося.
Цікаве спостереження в копилку
Яка теорія?
Вже давно практика
Чомучка• 28 февраля 2025
Ответ дляИрина-bbd0
Ну по суті да, адже маразматиком Трампом наразі керує молодий Маск..
LudaSHS• 28 февраля 2025
Ответ дляtarveldy
Про цікава відповідь була в процесі сьогоднішніх новин. Такий штрих до картини вірячого

Ну про молитви за Трампа і т д - всі в курсі
Yuljwa• 28 февраля 2025
Ответ дляМакака Джо
Они же знали, что он приедет именно в такой форме.
Чем это мероприятие выше рангом, чем встреча с другими лидерами стран или выступление на G7?
То есть это был сознательно разыгранный конфликт.