Какой треш такое в прямом эфире. Чем это закончится все? Тревожно
spart-5037• 28 февраля 2025
Ответ дляYuljwa
Предложил отдать 350 млрд за поставленные 70 млрд в качестве грантов?
А если я предложу вам купить мою квартиру,это значит, что я должна отдать кё вам за сотню, которую вы вчера потратили, угостив меня чашкой кофе?
Условия сделки имеют значение?
А он их не знал ? Зачем ехал ?
Ответ длякатерина12009
Як би ми не ставилися до результату, але зелю підставили. Згодна з дописати вище - це була публічна порка розрахова на внутрішнього глядача. Сценарій був написаний заздалегідь. Не причепилася б до одягу, так до чогось іншого.
Чи міг він повестися інакше? Міг проковтнути. Питання тільки в тому чи дало б це хоч щось Україні. Думаю нічого.
Mrs.Ochmonek• 28 февраля 2025
Ответ дляFresh
Тепер Трамп просто умиє руки. І війна буде продовжуватись.
Або закінчиться Трамп, достроково
Ответ дляlilu1990
Зеленський вскрив так званий головний козир трампа - усі гарантії будуть триматись на тому шо путін нібито його поважає
Трамп, не сміши, тебе ніхто не поважає
Ты посміховисько
Трамп, не сміши, тебе ніхто не поважає
Ты посміховисько
Хотілося вірити в важелі.. в ціну на нафту, в примус до миру.
Лілу у вас розчарування? Але ж Трамп сьогодні одне , завтра інше. Хоча Венс то вже інше, інша політика. Венс не простий, там за ним- капітал і вони грають свою партію
Mrs.Ochmonek• 28 февраля 2025
Ответ дляelenze66
Все. Фініт аля комедія. Трамп сказав, що Зєля не готовий до миру, після цього Зєля достроково покинув США. Воюйте й далі українці за інтереси влади.
А пуйло готове чи було готове?
kot_begemot_kot• 28 февраля 2025
Мне до сегодня казалось, что все, что делает Трамп - какой-то хитрый ход. Теперь уже не кажется.
Mrs.Ochmonek• 28 февраля 2025
Ответ дляFresh
Тобто супер що кінця не буде, до ост українця?
А який кінець ви бачили ,при тому що завдання пуйла - знищити Україну?
Ответ дляLudaSHS
Ну я не думала шо трамп аж такий долбодятєл
Єдине шо - у нього вже було предвзяте відношення до зелі. Яке ще з часів перших виборів трампа коли зелю просили передати докази у справі Бурісма
Можливо тут дійсно особисте... але навіть без особистого. А шо трамп може? Мене путін поважає - це ваша гарантія
Та ти прикалуєшся? Я би там пирснула зі сміху
Ирина-bbd0• 28 февраля 2025
Ответ дляSonne8752
❗️Державний департамент припинив ініціативу, яка інвестувала сотні мільйонів доларів, щоб допомогти відновити енергомережу України, — USAID
вот вам и гаранты
Тасама меня только что заблочила в,своей теме за этот пост
Mariya Prokhorova• 28 февраля 2025
Ответ дляЛеска
Як переміріє якщо угода про надра, яка не має жодного слова про мир? Це маніпуляції
Так навіть якщо опустити гарантії бо то бізнесова типу угода , так там ми як раби вони хочуть сісти на наші нафту і газ , просто тупо гопніки , а не бізнесмени
Ответ дляlilu1990
Згодна з ствердженнями. що світом не повинні керувати старі люди з кучею розумових проблем
Ответ дляONatalii
Трамп і Венс оголосили, що вони на боці рф в російсько-українській війні 👀
Ну, удачи им. Даже их электорат республиканский, сколько бы им не промывали мозги такер, кеннеди и трамп мл. относятся к рахе плохо по недавним опросам
Трамп и Вэнс не самодержавцы.
Ответ дляONatalii
Трамп и Вэнс не самодержавцы.
Макака Джо• 28 февраля 2025
Ответ дляONatalii
Блін, тепер пуйлу треба методичку переписувати, що війна через те, що Україна продалася Америці.
tanysha777• 28 февраля 2025
Ответ дляLudaSHS
Це тут перетерто давно і в декілька темах по кругу
1 чула про американських солдат, вони це називали керованою ескалацією, прародитель сценарію - Д Саліван
2 вони це пояснювали вирогідність тяо на півдні або імітували, бо грали п 1
3 прикиньте трамп, я навіть в темі це обговорювала тут в 2018 році і пізніше
Тож які ваші сподівання на млд ленд лінзу від трампа, чи сподівалися ви на такі діі трампа?
Всі відповіді - вода, розрахована на місцевих
Стосовно лендлізу, законопроект вже в конгресі, але ще не голосували
Але вже зараз зеленський робить все, щоб Україна нічого не отримала, нічого
Стосовно поведінки Трампа
Очевидно, що це антитрампівська істерія ліваків по всьому світу
Так, мені близька позиція Трампа і республіканців стосовно всього того сатанізму, що захватив світ з часів обами
Стосовно сьогоднішніх подій
Я чудово розумію, що відбувається і навіщо. Задача Трампа- зупинити бійню і для цього йому потрібно так поводитись з путіним
Дуже дивно, що ви цього не розумієте і сліпо піддаєтесь лівацькій пропаганді
Так, я підтримую здоровий глузд, на сьогодні - це Трамп і команда
Стосовно поведінки Трампа
Стосовно сьогоднішніх подій
Ответ дляtarveldy
Офіційно?
Это Болтон сказал: ’Трамп і Венс оголосили, що вони на боці Росії в російсько-українській війні. Це катастрофічна помилка для національної безпеки Америки. І давайте прояснимо: тепер Трамп і Венс особисто володіють цією політикою. Це не думка більшості американців, які належать до будь-якої політичної партії чи жодної з них’, - написав колишній радник.
Ирина-bbd0• 28 февраля 2025
Ответ дляONatalii
Где оголосили? Можно источник оригинал?))
Ответ дляtanysha777
Стосовно поведінки Трампа
Стосовно сьогоднішніх подій
Стосовно поведінки Трампа
Стосовно сьогоднішніх подій
Трамп шось таке требує за все то - лендліз і все інше - останні труси. Ніби ми і так мало платимо жертвами...
Макака Джо• 28 февраля 2025
Ответ дляMrs.Ochmonek
Або закінчиться Трамп, достроково
Майдан в Америці?
kot_begemot_kot• 28 февраля 2025
Ответ дляSonne8752
Вы это про рыжего и его шавку?
Зе уже порыжел с перепугу? А шавка кто?
Ответ дляtanysha777
Стосовно поведінки Трампа
Стосовно сьогоднішніх подій
Стосовно поведінки Трампа
Стосовно сьогоднішніх подій
А що саме Зеленський робить для неотримання нами ленд лізу, не зрозуміла? Не підписав угоду про копалини на умовах Трампуши?
Ответ дляtanysha777
Стосовно поведінки Трампа
Стосовно сьогоднішніх подій
Стосовно поведінки Трампа
Стосовно сьогоднішніх подій
Навіть не доберу слів. 😏👀
Ответ дляИрина-bbd0
Ну якщо припинили відновлення енергетики, як в останніх новинах та щойно :
❗️Шеф Пентагону наказав кіберкомандуванню США зупинити всю діяльність проти Росії, включно з наступальними кіберопераціями, — профільне видання Record
Висновки звідси не такі?
ПадаюВреверансах• 28 февраля 2025
Новини несуться ожна за одною. Страшно спать лягать. Що буде завтра.
Проснутись можна або вже в росії, або в третій світовій