Класс
Ответ дляSoulsister
До російської агресії маємо тепер і американську. Здається ми в дупі
Можливо якоаз таки, ми опустились до самого дна і почнемо якось вирулювати… тепер і ми, і Європа побачили, що справа утопаючих у руках самих утопаючих.
Добре, що Зеля не такий як петро і юля, бо ті б вже продали все і всіх.
А цей хоч пручається. Бо нашу країну так і сприймають у всьому світі-як нуль без палички. А ще трамп доказав, що вони не раді, що ми рипаємось, вони чекали що ми швидко впадемо.