Хто ж буде володарем ситуації? Америка просіла під росіє. Китай спостерігає. Європа поки як прибита. Ну і всякі «Ірану, Іракі, Авганістани….» уособлення різних політичних течій, які мають з США різні погляди на все.. Не знаю як на це все дивляться
Чому ви дозволяєте собі писати….. ну ок Іран, а от : всякі Іракі, Афганістани…?
А що трамп тепер запропонує пуйлу? Посольства і бізнес? У нього був козир - Україна і вплив. Вчора втрата була стратегії геополітичної, перевернутий стіл знову
Ха, шпагат! Китай союзник рифі, і противник США . Має бути славний жабагадюкін
Україна це інструмент впливу на Рф . У Трампа вибили стул тут. Просто не зрозуміло наскільки ще Якщо не має впливу на Україну, то ці козирі биті. Ціль у трампа Нобелівська з миру - це теж вибито. Зараз Сша теж думають над новою стратегією. Бо тактика, навіть зняття санкцій не допоможе, ні в чому, І війн не закінчує
Що хоче пуйло візьме і без Трампа, трамп перестає бути чинником впливу? Подумайте ширше по ситуацію
які цікаві одкровення від заокеанських товаришів Это мир США, мы им управляем. Зеленский — наш прокси. Это закончится, когда мы скажем, а не когда он... Если он хочет продолжать в одиночку — пожалуйста. Я рад, что мы помогли им. Россия напала — мы их поддержали, это было правильно. Но теперь война закончена, и он этого не осознаёт. Реальность живьем сожрет этого парня, если он не осознает. Ведущий Fox News Джесси Воттерс.
Я рік назад створювала тему що хочу жити в первісному племені
Жити не знаю. А от заздрю. Хотілося б десь перечекати. Є ж люди, які в сучасному світі не хочуть чути і знати, що відбувається навколо. Їм всеодно на все.