Dumky• Изменено 01 марта в 13:06

Чекаємо зустрічі Трампа з путіним?

Я просто зараз якось заздрю тим племенам забитим, які далекі від цього трешу і навіть не уявляють куди все несеться.
Буде зустріч?
Результат:
вже голосів: 131
58 (44.27%) Так
34 (25.95%) Не знаю
17 (12.98%) Ні
13 (9.92%) Європа покаже силу
9 (6.87%) Третя світова, буде не до того
Love_Love_Love_• 01 марта в 13:07
Ви завжди спілкуєтесь фразами які вичитали в інстаграмі?
iryna _b• 01 марта в 13:07
Думаю між ними не буде особисто.
Будуть представники з обох сторін, знімуть санкції з рашки, потиснуть ручки
rybka21• 01 марта в 13:08
Хто воюватиме в третій світовій і хто проти кого?
tarveldy• 01 марта в 13:08
Ха, шпагат! Китай союзник рифі, і противник США . Має бути славний жабагадюкін
автор Dumky • 01 марта в 13:09
Хто ж буде володарем ситуації? Америка просіла під росіє. Китай спостерігає. Європа поки як прибита. Ну і всякі «Ірану, Іракі, Авганістани….» уособлення різних політичних течій, які мають з США різні погляди на все.. Не знаю як на це все дивляться
Love_Love_Love_• 01 марта в 13:09
Ответ дляiryna _b
Думаю між ними не буде особисто.
Ну взагалі Трамп не одноосособний король Америки
iryna _b• 01 марта в 13:10
Ответ дляLove_Love_Love_
Ну да, ще є Венс і Маск з сином Х
Тасама• 01 марта в 13:10
Ответ дляLove_Love_Love_
А Зеленський не рабовласник України , а поводить себе саме так
Love_Love_Love_• 01 марта в 13:10
Ответ дляDumky
Чому ви дозволяєте собі писати….. ну ок Іран, а от : всякі Іракі, Афганістани…?
автор Dumky • 01 марта в 13:10
Ответ дляТасама
В чому виражається? Я про вчорашній вечір
tarveldy• 01 марта в 13:11
Ответ дляrybka21
США - Китай, Північна - Південна Корея, Ізраїль - хамас, Україна - підари, можливо Турція але не знаю з ким ...
Love_Love_Love_• 01 марта в 13:11
Ответ дляТасама
До чого тут зараз це, він вчора себе поводив як рабовласник?
tarveldy• 01 марта в 13:11
Ответ дляLove_Love_Love_
До моменту розвалу судової системи
автор Dumky • 01 марта в 13:12
Ответ дляLove_Love_Love_
Бо я уособлюю всі ті напрямки і різні політичні сили в тих країнах.
Тасама• 01 марта в 13:12
Ответ дляLove_Love_Love_
Він себе так поводить вже 3 роки
Love_Love_Love_• 01 марта в 13:12
Ответ дляDumky
Які ті всі? З чим?
rybka21• 01 марта в 13:18
Ответ дляtarveldy
Перші три ’пари’ то все через Україну?
автор Dumky • 01 марта в 13:19
Ответ дляLove_Love_Love_
Які ті всі? З чим?
Талібан, Аль- Каїда. З перечисленими країнами в США не прості відносини
Ще є Північна Корея( та теж з США не дуже хороших стосунках
LudaSHS• 01 марта в 13:19
А що трамп тепер запропонує пуйлу?
Посольства і бізнес? У нього був козир - Україна і вплив. Вчора втрата була стратегії геополітичної, перевернутий стіл знову
LudaSHS• 01 марта в 13:22
Ответ дляtarveldy
Україна це інструмент впливу на Рф . У Трампа вибили стул тут. Просто не зрозуміло наскільки ще
Якщо не має впливу на Україну, то ці козирі биті.
Ціль у трампа Нобелівська з миру - це теж вибито. Зараз Сша теж думають над новою стратегією. Бо тактика, навіть зняття санкцій не допоможе, ні в чому,
І війн не закінчує

Що хоче пуйло візьме і без Трампа, трамп перестає бути чинником впливу? Подумайте ширше по ситуацію
автор Dumky • 01 марта в 13:22
Ответ дляLove_Love_Love_
Ще Вам принесла. Повністю відповідає ситуації
https://www.facebook.com/share/r/156wrVTNcN/?mibex...
rybka21• 01 марта в 13:25
які цікаві одкровення від заокеанських товаришів
Это мир США, мы им управляем. Зеленский — наш прокси. Это закончится, когда мы скажем, а не когда он... Если он хочет продолжать в одиночку — пожалуйста. Я рад, что мы помогли им. Россия напала — мы их поддержали, это было правильно. Но теперь война закончена, и он этого не осознаёт. Реальность живьем сожрет этого парня, если он не осознает.
Ведущий Fox News Джесси Воттерс.

Зеленський проксі у війні США проти кого?
lilu1990• 01 марта в 13:25
Я рік назад створювала тему що хочу жити в первісному племені
LudaSHS• 01 марта в 13:26
Ответ дляlilu1990
Да там смертність велика
І виживали мало
Ну їх
lilu1990• 01 марта в 13:27
Трампа ніхто всерйоз не сприймає. Шо толку з ним говорити
Білий шум• 01 марта в 13:27
Ответ дляlilu1990
Щоб вас одноплемінники зжерли?😂
rybka21• 01 марта в 13:27
Ответ дляlilu1990
цей ’зелений’ туризм хіба шо на тиждень
олена олена• 01 марта в 13:27
Пуйлу доведеться добре свій гардероб продумати, а то « мало лі»…
lilu1990• 01 марта в 13:28
Ответ дляБілий шум
Щоб вас одноплемінники зжерли?😂
У більш ліберальному. У них там центристів хіба немає?
автор Dumky • 01 марта в 13:28
Ответ дляlilu1990
Жити не знаю. А от заздрю. Хотілося б десь перечекати. Є ж люди, які в сучасному світі не хочуть чути і знати, що відбувається навколо. Їм всеодно на все.