Акукарача• 28 февраля в 21:49
Фітнес-браслет Samsung Galaxy Fit3 хто купував, як вам?
Перловая Кашка• 28 февраля в 22:01
Підримую, майже рік ним користуюсь. Без браслета тепер- як без рук
Заела_пластинка• 01 марта в 01:15
Ответ дляПерловая Кашка
Як без рук..
Не маю. А що він дає?
Десь читала, що норм., коштує 300 дол. у США
Не маю. А що він дає?
Перловая Кашка• 02 марта в 00:25
Ответ дляЗаела_пластинка
Як без рук..
Не маю. А що він дає?
Телефон майже на безвучному, мені так зручно по роботі, всі дзвінки і смс вібрує зразу на браслеті. Можу напр. дзвінок відхилити з короткою відповіддю також через браслет. Коли починаю йти автоматично включається час прогулянки, кроки, пульс і т.д. Погода, нагадування пити води, тренування, календар..Купляла чуть більше 2 тис грн
Заела_пластинка• 02 марта в 00:39
Ответ дляПерловая Кашка
Це не той гаджет, що я мала на увазі від Самсунг.
Ви все добре росписали, в чомусь дали мені поняття.
Але що, електроний прилад знає ваші біоритми?
Якщо ви заимаєтесь спортом, то може і нічого - міряє кроки, води попити, тренування - без цього ніяк вже? Сарказм.
Про той прилад, що я писала, 300 дол., він сертифікований, і набагато кращий від китайских самопалов. І взагалі, такі ціни і є. Амазфіт - конкурент. Суб´єктивно. Моє кредо: не маєш грошей - не купуй, будуть - тоді купи супер, і радій.
Є різниця - 2 тис грн. і 300 дол?
60 метрів сметани• 09 марта в 09:04
Ответ дляЗаела_пластинка
Є різниця - 2 тис грн. і 300 дол?
Это вы путаете смарт часы и смарт браслет. Они оба продаются в официальном магазине самсунг и по такой цене.