На привозе• Изменено 01 марта 2025
Ви вкурсі, що якщо відкладати всього по 100$ в місяць
То до пенсії, може бути непогана фін.подушка, а ви так робите?!
Шумелка Мышь• 01 марта 2025
Ответ дляviter33
Так не працює(((
До прикладу:
За час війни можна б було відкласти 3600 дол.(36 міс*100 дол)
При тому ціна квартир (принаймі, у Львов) зросла ЗНАЧНО більше , ніж на 3600 дол.(навіть за найменшу вторинку 1к)
До прикладу:
За 5000 можно купить довольно неплохой дом, с газом, отоплением от котла, с/у в доме. Но в обстреливаемых населенных пунктах.
Ответ дляШумелка Мышь
Питання безпеки
Скажу про Львівщину - що можна було купити в житловому стані по ціні до 30 000 дол. - вигребли ще в 2022 і ціни лише вверх
І після вчорашньої зустрічі у Вашингтоні ціни навряд чи впадуть(((
Барабан для дорослих• 01 марта 2025
Ответ дляМию вікна у мороз
А если по 500$, то еще лучше финансовая подушка получится…
То вже матрас буде
Скляна миша• 01 марта 2025
Ответ дляНа привозе
200💵, січень, лютий😁
Ну всё, можно и на пенсию.
А вот недавно• 01 марта 2025
Так це ж треба кудись на депозит відкладати в банк, який не збанкрутує. Не має сенсу під подушку складати, бо всі гроші знецінюються.
Шукаю стакан• 01 марта 2025
Устала копить. Честно.
Есть фин подушка.
Иногда откладываю, если платят в уе. Кто ж пойдет в своем уме сдавать
Есть фин подушка.
Джавеліна• 01 марта 2025
Ответ дляМудрецыха мира
Смех смехом, но я так на квартиру насобирала
Ага. Вы еще скажите, что судья инвалид с пенсией в 100к. Мы такие, которые верят.
Шумелка Мышь• 01 марта 2025
Ответ дляА вот недавно
В банк под 1-2%, из которых 23% налогов? Очччень выгодно! А главное - спасает от обесценивания.
Бараболька• 01 марта 2025
Ответ дляНа привозе
Ну так 100 не накладно для бюджету, а 500 в когось вся зп.
А 100 для когось - це пів-зарплати.
Бараболька• 01 марта 2025
Ответ дляНа привозе
Якщо живете впроголодь зараз, коли отримуєте зп 500+-$, то як виживете на пенсію, коли вона буде 100$?!
А який сенс жити впроголодь в молодості, щоб колись там на пенсії, можливо (і то не факт) не жити впроголодь?
Бараболька• 01 марта 2025
Ответ дляШумелка Мышь
1-2% - це ще шикарні умови для валюти.
Джем Шакіри• 01 марта 2025
Не именно так, но приблизительно) Мы так делаем, для своих детей. С момента рождения, каждому ежемесячно откладываем по 50€.
Мрію про пончик• 01 марта 2025
Ответ дляОхиИВздохи
Дивно, що когось це смішить. В мене таким чином зібрано вже по клька тисяч на фондовому ринку та на криптобіржі.
Давно ви відкрили рахунки там? На арипті що купуєте?
тянитолкайка• 01 марта 2025
Ответ дляМудробаба
Автор АЖ 200 доларів накопичив, прийшов поділитися з нами своїм безцінним досвідом. Немає для автора не існує.
Зачем вы обесцениваете и высмеиваете ?
В нынешних реалиях и 200 хорошо, может автору лет 20, то до пенсии и накопит
тянитолкайка• 01 марта 2025
Ответ дляШумелка Мышь
Остается небольшая проблема: что делать со старыми баксами, где их сдать.
Сейчас купюры 1996 года берут неохотно, хотя еще в начале 2000х я расчиталась купюрой 70х годов и было все ок.
Открыть валютную карту и скормить банкомату, потом в кассе новые снять
Одяг та сумки• 01 марта 2025
усі в курсі. ви краще скажіть тим у кого зп 10 тис де узяти ті 100
Шумелка Мышь• 01 марта 2025
Ответ длятянитолкайка
Банки закрыли возможность пополнения валютных карт через терминал. Только в кассе.
Намакушка• 01 марта 2025
Ответ дляНа привозе
Ви ку-ку? Ви не розумієте, що у багатьох бюджет 25 тис грн на трьох?
TANYA 0 0 0 0• 01 марта 2025
Ответ дляНа привозе
Уявіть, комусь і100 баксів дуже накладної, але головне до тієї пенсії дожити
тянитолкайка• 01 марта 2025
Ответ дляШумелка Мышь
Это когда ?
В декабре 24 принимал прокредит
очки_ннадо• 01 марта 2025
Ответ дляКоли мовчу- приємна жінка
Головне останні не відкладати і не жити впроголодь чи не дозволяти собі у відпустку поїхати. Бо скільки випадків- літня людина померла, а у житлі згодом знайшли заощадження великі, навіть купюри, що давно вийшли з обігу.
У мене так у батька. Все думав гроші онуці подарувати, бо я з ним не спілкувплася А потім прийшли чужі люди , забрали ті гроші, а він собі в усьому відмовляв.
очки_ннадо• 01 марта 2025
Ответ дляБараболька
Це якщо доживемо. Памятаю слова свого главбух, що він вийде на пенсію і нарешті відпочине. Купив собі будиночок. Але не довелося в ньому пожити. На жаль.
ПП-шница• 01 марта 2025
Ответ дляНа привозе
200💵, січень, лютий😁
а вы в курсе, что доллар инфлирует также и довольно существенно
НаливайКа• 01 марта 2025
Ответ дляОхиИВздохи
Та пусть себе смеются. Как правило, это финансово безграмотные люди
ProstoKoschka• 01 марта 2025
Ответ дляНа привозе
В кого немає, той хоч 50$ нехай відкладає, головне в цьому ділі стабільності.
Ви показали стабільність, цілих 2 місяці відкладаєте
НаливайКа• 01 марта 2025
Я откладываю всегда. При любых обстоятельствах с тех пор как начала зарабатывать. Минимум 10% от дохода. В ковид по 50-70% даже, потому что тратить некуда было, работала на удаленке. Дети никуда не ходили (кружки и секции).
Ещё 10% отправляются на благотворительность. Обычно это животные или дети, которые нуждаются в помощи. Все виды донатов на войну-табу.
Детей научила тому же.
НаливайКа• 01 марта 2025
Ответ дляА вот недавно
Таких банков не существует в принципе.
Собираете наличными некую сумму, а потом ищете во что инвестировать. Фьючерсы, акции, недвига, криптовалюты, золото. У каждого свой портфель