Чи ви вірите, що без підтримки США і з ’беззубою’ Європою вдасться (хоча б) втримати фронт?
Бо вже пишуть: ’Розвіддані, підготовка військових: Трамп може зупинити всю підтримку України – ЗМІ’.
Трамп далі може почати тиск на Європу, наприклад, погрозами вийти з НАТО...
Результат:
вже голосів:
537 (63.7%)
Не вірю
244 (28.94%)
Вірю
62 (7.35%)
Все одно
Ilonka.999• 01 марта 2025
Ответ дляnikolayev
Ошибка была в том, что в кабинет этот не надо было заходить.
Подобные встречи проводят на нейтральной территории. Тогда были бы переговоры, а так избиение.
Да, согласна.
Но уж если поехал, если зашел, нужно было понимать, что именно так и будет.
И готовиться не к схватке, а к дипломатии.
dreamsunny• 01 марта 2025
Ответ дляОдяг та сумки
ви вже на фронті? я ні - ось і усе. Трамп в одному прав в нас нема людей виграти цю війну. а інше усе без нас вирішать
Припинення вогню на умовах путіна - запорука мирного життя?
Після Криму та Донбасу путіна щось зупинило?
Ответ дляOlvia1987
А скільки в Україні загинуло?На полі бою воїнів,від ракет мирних,від дій ТЦК,від рук прикордонників?Скільки?
Ви мені скажіть, бо поки одні маніпуляції
Я свою думку з приводу цього висловила, не хочеш жити в Україні, боротися за неї , здай паспорт і їдь куди хочеш , але нажаль так не можливо
Perfect look• 01 марта 2025
Ответ дляnikolayev
Так поднимайте. У меня нет детей.
Но думайте хорошо, что безопасней, для вашего ребёнка. И про остальных детей не забывайте.
Безопаснее для детей- это жить там, где нет войны.
У вас нет детей и вы против мирных соглашений, то почему еще не на фронте ?
Ответ дляSolar Cloud
Это все понятно, решил давить на тех кто слабее, но мы зависим от их помощи, и с Америкой вообще не надо было конфликтовать. Надо было бы сейчас остановить огонь, провести выборы. А сейчас что? Я вижу полный треш
И как тут воевать? У вас есть кто то на фронте? У меня уже увы нет… все умерли
Ще раз додам
-це були не переговори про мир
Це було початок трамповсткого deals, яке не мало закінчити війну , а переслідували політичні цілі і Україна , доробивши угоду - теж переслідувала свої цілі.
Підписання угоди вчора не гарантували ніякого миру, припиненя бойових дій, це був крок до перетягування канату, Крок з десятків кроків гри на полі, щоб Трамп був хоч трохи на стороні України і отримав політичні ті перемоги - його сделку.
І ось йшли всі на підписання ( не миру, не припинення вогню), а угода про майбутній фонд по надрам.
Зараз ми маємо емоціі, взрив, президента України що не зміг стриматися, Трамп- Венса що топили там, кривляли і перекручували. В остатку маємо ображеного трампа. Ображених респів. В захваті демократи, бо у них через півроку вибори в США, будуть цим користуватися. Європа, яка офонаріла ще більше, ніж після спіча Венса в Мюнхені.
Так що, тут Не зірвані переговори з агресором про мир, їх не було і плана Трампа не було.
Тут зірвані партнерські переговори про надра в можливо, якись вплив, і то неточно, трапа на пуйла. Зірвані відносини з трампом. Але вони і не були добрі давно
Те що Україна принижена - так
І що Трамп і не давав нових пакетів допомоги - так. Це він ще в січні казав.
-це були не переговори про мир
Те що Україна принижена - так
Ответ дляlaska_vo
Так тоді, або тряпка або ваше життя. Ви готові застрелитись аби не пвднімати тряпки? Бо воно пи.. діти і розкидуваьись чужими життями легко, коли тебе особисто не стосується.
Діти тих хто прийняв тряпку, зараз гинуть за цю тряпку, працюючи відкривашками для професійної армії рф
Абхазія, чечня, придністров´я, кримчани, донеччани і луганчани , останні були мобілізовані в першу чергу
Ответ дляtarveldy
А чому неможливо?Влада не хоче відпускати масовку,якою прикривається як щитом?
Ответ дляElmyska
Посылать ’патриотов’ защищать их землю это нынче коллаборационизм ?
Так в окоп своих не хочется загонять ?
А где, в истории, заганяли воевать своих. И не загоняли, а шли сами, чтобы показать пример и отвагу. Наверное, давно, во времена гетьманства (у нас), в Европе - рыцари и короли.
Aksinia 111• 01 марта 2025
Ответ дляIlonka.999
Да, согласна.
Путин ни на какой мир не согласен в принципе сейчас, все шоу Трампа - скрыть, что он не способен договориться про мир.
О какой дипломатии речь, если Трамп кривлялся, передразнивая Зеленского . Это какой уровень дипломатии ? Наверно самый высший.
Aksinia 111• 01 марта 2025
Ответ дляLudaSHS
Зараз можна очікувати чого завгодно, хаос в світовому порядку
США можуть розпочати війну в Мексиці — заявив Міністр оборони Піт Хегсет на зустрічі з високопоставленими представниками служб безпеки Мексики
Ответ дляnavariya
Бінго! Почитайте про мобілізацію під час 1 і 2 світової , під час будь-якої
Добровільно йшли , але їх завжди і всюди було не достатньо