YOzhik v tumane• Изменено 01 марта 2025

Чи витягне Україна війну без США?

Чи ви вірите, що без підтримки США і з ’беззубою’ Європою вдасться (хоча б) втримати фронт?

Бо вже пишуть: ’Розвіддані, підготовка військових: Трамп може зупинити всю підтримку України – ЗМІ’.

Трамп далі може почати тиск на Європу, наприклад, погрозами вийти з НАТО...
Результат:
вже голосів: 843
537 (63.7%) Не вірю
244 (28.94%) Вірю
62 (7.35%) Все одно
Ilonka.999• 01 марта 2025
Ответ дляnikolayev
Ошибка была в том, что в кабинет этот не надо было заходить.
Подобные встречи проводят на нейтральной территории. Тогда были бы переговоры, а так избиение.
Да, согласна.
Но уж если поехал, если зашел, нужно было понимать, что именно так и будет.
И готовиться не к схватке, а к дипломатии.
navariya• 01 марта 2025
Ответ дляPerfect look
В смысле ?
Если уехать за океан, то какая раша ?
Муж айти, я график
Хорошая пара)
dreamsunny• 01 марта 2025
Ответ дляОдяг та сумки
ви вже на фронті? я ні - ось і усе. Трамп в одному прав в нас нема людей виграти цю війну. а інше усе без нас вирішать
Припинення вогню на умовах путіна - запорука мирного життя?
Після Криму та Донбасу путіна щось зупинило?
tarveldy• 01 марта 2025
Ответ дляOlvia1987
А скільки в Україні загинуло?На полі бою воїнів,від ракет мирних,від дій ТЦК,від рук прикордонників?Скільки?
Ви мені скажіть, бо поки одні маніпуляції
Я свою думку з приводу цього висловила, не хочеш жити в Україні, боротися за неї , здай паспорт і їдь куди хочеш , але нажаль так не можливо
Гимли• 01 марта 2025
Ответ для-sofi-
Вам не хватает могил? Вы точно в Украине?
Удалено администрацией...
Perfect look• 01 марта 2025
Ответ дляnikolayev
Так поднимайте. У меня нет детей.
Но думайте хорошо, что безопасней, для вашего ребёнка. И про остальных детей не забывайте.
Безопаснее для детей- это жить там, где нет войны.
У вас нет детей и вы против мирных соглашений, то почему еще не на фронте ?
Elmyska• 01 марта 2025
Спасибо за демократичные сми, за свободу слова в свободной Украине, и за удаление комментариев противоречащих политики партии))))) В этом концлагере нельзя говорить свое мнение
navariya• 01 марта 2025
Ответ дляdreamsunny
Трамп вже погрожує розпочати війну з мексикою.
Це путін2:0
Не будет. Там экономика завязана. В штатах, продукция - часть производство Мексика, часть - Канада. Если зайдёт, снос кукушки, кончит как Кенеди.
LudaSHS• 01 марта 2025
Ответ дляSolar Cloud
Это все понятно, решил давить на тех кто слабее, но мы зависим от их помощи, и с Америкой вообще не надо было конфликтовать. Надо было бы сейчас остановить огонь, провести выборы. А сейчас что? Я вижу полный треш
И как тут воевать? У вас есть кто то на фронте? У меня уже увы нет… все умерли
Ще раз додам
-це були не переговори про мир

Це було початок трамповсткого deals, яке не мало закінчити війну , а переслідували політичні цілі і Україна , доробивши угоду - теж переслідувала свої цілі.
Підписання угоди вчора не гарантували ніякого миру, припиненя бойових дій, це був крок до перетягування канату, Крок з десятків кроків гри на полі, щоб Трамп був хоч трохи на стороні України і отримав політичні ті перемоги - його сделку.
І ось йшли всі на підписання ( не миру, не припинення вогню), а угода про майбутній фонд по надрам.
Зараз ми маємо емоціі, взрив, президента України що не зміг стриматися, Трамп- Венса що топили там, кривляли і перекручували. В остатку маємо ображеного трампа. Ображених респів. В захваті демократи, бо у них через півроку вибори в США, будуть цим користуватися. Європа, яка офонаріла ще більше, ніж після спіча Венса в Мюнхені.
Так що, тут Не зірвані переговори з агресором про мир, їх не було і плана Трампа не було.
Тут зірвані партнерські переговори про надра в можливо, якись вплив, і то неточно, трапа на пуйла. Зірвані відносини з трампом. Але вони і не були добрі давно
Те що Україна принижена - так
І що Трамп і не давав нових пакетів допомоги - так. Це він ще в січні казав.
Olvia1987• 01 марта 2025
Ответ дляlammama
А в каких областях не было?
Magnifique_• 01 марта 2025
Ответ дляГимли
Удалено администрацией...
Гимли• 01 марта 2025
Ответ дляPerfect look
Удалено администрацией...
tarveldy• 01 марта 2025
Ответ дляlaska_vo
Так тоді, або тряпка або ваше життя. Ви готові застрелитись аби не пвднімати тряпки? Бо воно пи.. діти і розкидуваьись чужими життями легко, коли тебе особисто не стосується.
Діти тих хто прийняв тряпку, зараз гинуть за цю тряпку, працюючи відкривашками для професійної армії рф
Абхазія, чечня, придністров´я, кримчани, донеччани і луганчани , останні були мобілізовані в першу чергу
LudaSHS• 01 марта 2025
Ответ дляdreamsunny
Це путін2:0
Зараз можна очікувати чого завгодно, хаос в світовому порядку
Гимли• 01 марта 2025
Ответ дляMagnifique_
Удалено администрацией...
Olvia1987• 01 марта 2025
Ответ дляtarveldy
А чому неможливо?Влада не хоче відпускати масовку,якою прикривається як щитом?
navariya• 01 марта 2025
Ответ дляElmyska
Посылать ’патриотов’ защищать их землю это нынче коллаборационизм ?
Так в окоп своих не хочется загонять ?
А где, в истории, заганяли воевать своих. И не загоняли, а шли сами, чтобы показать пример и отвагу. Наверное, давно, во времена гетьманства (у нас), в Европе - рыцари и короли.
Aksinia 111• 01 марта 2025
Ответ дляIlonka.999
Да, согласна.
Путин ни на какой мир не согласен в принципе сейчас, все шоу Трампа - скрыть, что он не способен договориться про мир.
О какой дипломатии речь, если Трамп кривлялся, передразнивая Зеленского . Это какой уровень дипломатии ? Наверно самый высший.
navariya• 01 марта 2025
Ответ для-sofi-
Могилы...(
Если бизнес начал отстрой крематориев - перспективно..
tarveldy• 01 марта 2025
Ответ дляOlvia1987
Потік інформації, не можливо скрити масові випадки, країна мала. Люди між собою спілкуються , військові спілкуються . Україна не росія
Aksinia 111• 01 марта 2025
Ответ дляLudaSHS
США можуть розпочати війну в Мексиці — заявив Міністр оборони Піт Хегсет на зустрічі з високопоставленими представниками служб безпеки Мексики
tarveldy• 01 марта 2025
Ответ дляnavariya
Бінго! Почитайте про мобілізацію під час 1 і 2 світової , під час будь-якої
Добровільно йшли , але їх завжди і всюди було не достатньо
Olvia1987• 01 марта 2025
Ответ дляtarveldy
Запитання було,чому неможливо здати паспорт і виїхати з України,якщо не хочеш боротися за неї?
navariya• 01 марта 2025
Ответ дляnikolayev
Не у всех ума хватает, или уже прокурено(
Amalpi• 01 марта 2025
Ответ дляtarveldy
Де фото, відео братських могил?
Удалено администрацией...
Леска• 01 марта 2025
Ответ дляBrita
Да хоть марсианский, только чтоб перестали рушить города и убивать людей
А ви впевенні що перестануть вбивати людей, чи морити голодом як 100 років тому, якщо ви піднімете рос прапор?
tarveldy• 01 марта 2025
Ответ дляOlvia1987
Законом не передбачено, а ВР не піде на таке
Olvia1987• 01 марта 2025
Ответ дляtarveldy
Але ж ми не такі,ми засуджуємо злочини радянського режиму.То чому повторюємо його дії?
tarveldy• 01 марта 2025
Ответ дляAmalpi
Удалено администрацией...
А ще я за кордом, правда не знаю де, поділіться і напишіть, у чоловіка відстрочка і ще що?
Olvia1987• 01 марта 2025
Ответ дляtarveldy
Удалено администрацией...