Чи ви вірите, що без підтримки США і з ’беззубою’ Європою вдасться (хоча б) втримати фронт?
Бо вже пишуть: ’Розвіддані, підготовка військових: Трамп може зупинити всю підтримку України – ЗМІ’.
Трамп далі може почати тиск на Європу, наприклад, погрозами вийти з НАТО...
Результат:
вже голосів:
537 (63.7%)
Не вірю
244 (28.94%)
Вірю
62 (7.35%)
Все одно
Magnifique_• 01 марта 2025
Ответ дляЛеска
Ну вы як маленька.
Зупинм вогонь, лавров заходить і бере що хоче, кінець війні. Але чи кінець смертями? Та пох їм.
Удалено администрацией...
Natalia505• 01 марта 2025
Не знаю. Для мене особисто все це шоу, як прилюдія до закінчення війни. Трамп її закінчить, досягне всіх, особистих цілей, так чи інакше. Щоб наш не робив, нічого не вирішує ... І качати, копати, добувати будуть що захочуть, з тезою, допоки ми тут ви маєте мир.
Magnifique_• 01 марта 2025
Ответ дляtarveldy
Дайте посилання, цей скрін я ніяк не почитаю як звати хлопця, в якій області це сталося, що кажуть місцеві соціальні служби і ТД
Удалено администрацией...
Ответ дляNatalia505
Как никогда с вами согласна
Magnifique_• 01 марта 2025
Ответ дляЛеска
Ви позавчора зареєструвалися щоб відкривати очі українцям?
Удалено администрацией...
Ответ дляtarveldy
Бінго! Почитайте про мобілізацію під час 1 і 2 світової , під час будь-якої
Добровільно йшли , але їх завжди і всюди було не достатньо
Але перемогти змогли разом (про першу не знаю, я про другу).
Впаде Україна, далі сволота попхається, і тоді окупація Європи?
Шкода за хлопців...
Люди змучились, починається паніка( Ніхто не готувався до такого життя(
Шкода за хлопців...
Aksinia 111• 01 марта 2025
Ответ дляMagnifique_
Удалено администрацией...
В Украине никто не топит за войну. Огласите мирный договор и условия !
Фрау Донна Роза• 01 марта 2025
Ответ дляArven-Ring
Кулеба сказал, что будем воевать с лопатами, значит, будем
Стальными яйцами зе
Фрау Донна Роза• 01 марта 2025
Ответ дляSolar Cloud
А у нас что будет?
У нас только рост Рейтинга потужного, больше ничего
Magnifique_• 01 марта 2025
Ответ дляAksinia 111
Я вижу, что происходит.
У меня нет полномочия оэпредлагать, как и у вас что-то решать по этим договорам и у меня требовать
Natalia505• 01 марта 2025
Ответ дляФрау Донна Роза
Рост рейтінга дуже просто обвалити. Якщо це буде потрібно, а воно саме до того йде, на світ Божий витягнуть все що влада робила в минулому і продовжує робити, результати діяльності. Підняти когось на Олімп просто, як і опустити. Важелі в спецслужб точно є. Ще цілі такої не було. Поки що шоу попередження.
Ответ дляnavariya
Шкода за хлопців...
Тут цікаво виходить, жодна країна не поремагала самостійно в жодній війні. Жодна і ніколи. Наші союзники трохи всрались, і тут чи вони постають дупцю і вдягнуть штанці, або варто шукати нових союзників . І тут я бачу 2 варіанти, 1 може бути, 2 та ну газ, але...
Ilonka.999• 01 марта 2025
Ответ дляAksinia 111
Путин ни на какой мир не согласен в принципе сейчас, все шоу Трампа - скрыть, что он не способен договориться про мир.
О какой дипломатии речь, если Трамп кривлялся, передразнивая Зеленского . Это какой уровень дипломатии ? Наверно самый высший.
А я и не спорю что:
Путин ни на какой мир не согласен в принципе сейчас
Я про то что наш зеля подыграл Трампу вот в этом:
все шоу Трампа - скрыть, что он не способен договориться про мир.
А мог быть умнее и хитрее. Должен был. Даже не имел права по-другому в своей ситуации.
А будет в другой ситуации, тогда уж он так точно и не такое выкинет:
Но он не будет в другой ситуации.
Ответ дляtarveldy
Я там знаходилась до 2014 року, а ви й досі ... Пропонуєте залізти у вашу ракушку руського міра і вєлічія Путіна? Ні, дякую . Беріть самі своє
Я всё думала,кого такие люди как вы мне напоминают?Или что?Потом поняла: импотентную ООН.Те тоже всё время беспокоятся,осуждают,требуют,рассказывают о ценностях демократии и свободы и всё бестолку.
Ирина-5470• 01 марта 2025
Ответ дляArven-Ring
Кулеба первый с лопатой а вслед за ним и остальные
Aksinia 111• 01 марта 2025
Ответ дляMagnifique_
Я вижу, что происходит.
Тогда почему Вы утверждаете, что кто то топит за войну? Вот если нам ПРЕДЛОЖАТ мирный договор и найдутся те, кто будет против, тогда логично выступать, против тех, кто против .
Пока что никто не предложил Украине мир и условия этого мира.
Perfect look• 01 марта 2025
Ответ дляtarveldy
В Україні нема рабів, це вам до путіна і ина. Мені важко відповісти , бо я не вважаю що треба тримати громадян, які не хочуть бути громадянами
Можете показать информацию, в какой еще стране мира, проф военные, вместо того, чтоб воевать самим - выполняя свои прямые обязанности, хватали на улицах гражданских, чтоб бросить воевать вместо себя ?
Есть хоть еще одна такая страна в мире ?
Magnifique_• 01 марта 2025
Ответ дляAksinia 111
Зачем мне ваш альтернативный взгляд на очевидные вещи и перевирание ?
И да, почему у вас ник такой рашистский?