Самая СоветЧиваЯ• 01 марта в 14:42
Как перестать бояться нежеланной беременности? Боюсь даже с защитой
Каждый раз переживаю, боюсь, что что-то порвется или еще что то.
Даже когда все нормально, придумываю, что вдруг где то температура не соответствовала для сохранения презервативов, или просто брак попался, может где то в кармане/сумке повредился
Как от этого избавиться?
Стефанія• 01 марта в 14:45
Использовать более надёжные средства контрацепции. Например КОК. Или трубы перевязать, если беременность вы не планируете.
Забобонний фрукт• 01 марта в 14:46
Ну якщо презерватив порнвеьься,ви це побачите,партнер так сто відсотків.Можете ппа використовувати і презерватив,або пігулки,спіраль і презерватив.
Міс Всесвіт• 01 марта в 14:47
У вас є діти, чи ще немає? Заміжня?
Використовуйте два методи контрацепції. Якщо для вас прийнятно гормональні таблетки, кільце, пластир, ін´єкції.
Я незнаю чи можна свічки використовувати в парі з презервативами.
Миссис Буркул• 01 марта в 14:48
Ответ дляСтефанія
КОК не всім підходить особливо для категорії 40+. Перевязати труби це полосна операція, а не за хлібом сходити.
Міс Всесвіт• 01 марта в 14:48
Ответ дляЗабобонний фрукт
Як побачити, це ж не кулька що лопає в шмаття. Дуже часто ту маленьку дірочку чи тріщинку може бути не видно просто так
Летала_НаМетле• 01 марта в 14:48
Ответ дляДуша компанії
Не займатись сексом. Це вас заспокоїть?
Я так и сделала, живу спокойно
Міс Всесвіт• 01 марта в 14:48
Ответ дляМиссис Буркул
Да ще й дорога дуже. Дешевше чоловікові вазектомію зробити
Миссис Буркул• 01 марта в 14:49
Автор, я втомилася. Сказала чоловіку або ти робиш вазектомію або ніякого сексу.
Міс Всесвіт• 01 марта в 14:50
Ответ дляДаЗдраПерма
Минет спасет от аборта.
Очень смешно, а девушке какое от этого удовольствие?! Ппц
Стефанія• 01 марта в 14:51
Ответ дляМиссис Буркул
Большинству КОК подходит. Нужно только подобрать какой именно препарат. Мне 40 + , спокойно пью КОК. Никаких проблем . И перевязку сейчас делают с помощью лапароскопии, а не полостной операции. Если вы не знали )))
#Пойду_кгадалке• 01 марта в 14:51
Ответ дляМіс Всесвіт
Беспокоится не будет
Разве это не удовольствие не беспокоиться?
Міс Всесвіт• 01 марта в 14:51
Ответ дляAllemagne
Перевяжите трубы.
Прям у всіх є стільки грошей на цю операцію. Вазектомія дешевше
ДаЗдраПерма• 01 марта в 14:52
Ответ дляМіс Всесвіт
Нуществует много способов секса и доведения девушки до оргазма и без проникновения члена во влагалище.
Стефанія• 01 марта в 14:52
Ответ дляМіс Всесвіт
Так это автор панически боится беременности, а не мужчина \мужчины. Не хочет тратить деньги на КОК , значит может сложиться так , что придётся тратить на аборт.
Міс Всесвіт• 01 марта в 14:52
Ответ дляДаЗдраПерма
Ну минет не всем нравится, такая себе замена
Міс Всесвіт• 01 марта в 14:54
Ответ дляСтефанія
При чем тут тратить на кок, кок не витаминки вообще то, я против такого влияния на организм женщин. Ради чего гробить свое здоровье?
Шалена красуня• 01 марта в 14:54
Ответ дляЗабобонний фрукт
це напівмери. вариант автора не їбстись!?
Мій не такий• 01 марта в 14:55
В мене видалені труби. Це такий спокій. Все життя боялася небажаної вагітності. Це реально камінь з душі. Але мені тоді було 38, та 2 дітей коли видалили. Якщо ви молода-гормональні таблетки+презік.
Міс Всесвіт• 01 марта в 14:57
Ответ дляМій не такий
Ну Ви мабуть видаляли під час пологів? І це ж не амбулаторно то ще в лікарні полежати треба з дренажем і тп. І вартість яка?
Тракторні війська• 01 марта в 14:57
Ответ дляМиссис Буркул
Яка полосна операція?))) ви що в 90х застрягли?)
Я зробила і живу щасливо)
Мій не такий• 01 марта в 14:58
Ответ дляМіс Всесвіт
це була гінекологічна операція лапараскопічна.
Тракторні війська• 01 марта в 14:58
Ответ дляМіс Всесвіт
Тю блин) а скільки ви думаєте, треба грошей?🤔
Міс Всесвіт• 01 марта в 14:59
Ответ дляТракторні війська
Я цікавилася мені озвучили жінці перев´язати лапароскопічно тільки сама процедура 42тис, чоловіку вазектомія 15тис.