Анонимарик• 01 марта 2025
Хто купував такі костюми?
Як вони носяться? Чи ще актуальні? Пишуть, що натуральний склад тканини, а я таке люблю. Але ціна не маленька, тому не хочеться викинути після першого прання.
Тумба-юмба• 01 марта 2025
Ответ дляАнонимарик
Та спробуй же ще знайти! Загуглила костюм на літо і видало такі варіанти, хоч через гугл, хоч через інсту.
Ну вот такой фасон хоть, брюки узкие, но классика
Анонимарик
• 01 марта 2025
Ответ дляЧучело-Мяучело
все одно в жакеті жарко.
і видно, що в таких штанах також.
я б шукала легку, вільного крою літню блузу світлих кольорів і брюки на літо вільного крою із завищеною талією.
і видно, що в таких штанах також.
Нажаль, у брюках вільного крою моя фігура ’пісочні часи’, але з зайвою вагою (69 кг) стає схожою на тумбочку, тому й дивлюся брюки не прямі. Мабуть дійсно треба просто вузькі прямі брати. Ех... жарко буде.
Анонимарик
• 01 марта 2025
Ответ дляa.ostroverh
С каких пор лен ’не альо’
Тем более на лето
’Не альо’ может быть фасон. Вот то, что Вы показываете, в эту сторону даже смотреть не стоит
Тем более на лето
В таких брюках з моім ростом 165 я буду як шопопало нажаль.
Анонимарик
• 01 марта 2025
Ответ дляТумба-юмба
Не поганий! Але костюмна тканина буде парити.
Тумба-юмба• 01 марта 2025
Ответ дляАнонимарик
Ну странно, свободные брюки наоборот, удлиняют ноги и худят.
А вот зауженные - увеличивают зрительно попу, укорачивают ноги.
Тумба-юмба• 01 марта 2025
Ответ дляАнонимарик
ОК ищите коттон, лен. Кстати, если пишут двунитка - это голая синтетика, я такое как-то купила, не могла носить летом вообще.
a.ostroverh• 01 марта 2025
Ответ дляАнонимарик
Возможно зависит от фигуры, у меня 163 и отлично
Чучело-Мяучело• 01 марта 2025
Ответ дляАнонимарик
Можете подивитись штани, які до низу звужуються, просто не такі підстрелені і без підворотів.
Анонимарик
• 01 марта 2025
Ответ дляТумба-юмба
Двунитка це синтетика? Справді? Пишуть же що коттон і віскоза.
Тумба-юмба• 01 марта 2025
Ответ дляАнонимарик
Нет, к сожалению. Может там есть что-то кроме полиэстера, но парит, блестит на солнце, делает затяжки, вытягивается на коленях.