Анонимарик• 01 марта в 16:44
Хто купував такі костюми?
Як вони носяться? Чи ще актуальні? Пишуть, що натуральний склад тканини, а я таке люблю. Але ціна не маленька, тому не хочеться викинути після першого прання.

Анонимарик
• 01 марта в 16:46
Ответ дляПроработник
Это шо трикотажный деловой костюм со спортивками?
Ну він тіпу повсякденний. Можна і під кросівки.
Проработник• 01 марта в 16:46
Ответ дляАнонимарик
Просто забудьте о нем

Анонимарик
• 01 марта в 16:47
Ответ дляa.ostroverh
Лет 15 назад наверное и были ’актуальны’
Ну не знаю, зараз у DKNY і у Кельвін Кляйн бачу схожі, але там ціна звичайно... і тканина поліестер.

Анонимарик
• 01 марта в 16:48
Ответ дляПсихологічка
На вид как инста инкубатор из подвала
Мені теж здається, що може десь у Китаї відшивають, але я нормально до цього відношусь, аби носилося, а не було як тряпка.
Тумба-юмба• 01 марта в 16:48
Ответ дляАнонимарик
Можно ссылку?) Если нужно близко к классике, я такой купила хуго.

Проработник• 01 марта в 16:49
Ответ дляАнонимарик
Ну знаете у кутюр есть такое что и из дому стыдно выйти))) ну раз кельвин кляйн то вэщь))

Анонимарик
• 01 марта в 16:51
Ответ дляТумба-юмба
Ну ось дивлюся у Кельвін Кляйн такі є на мейсісі. https://www.macys.com/shop/product/calvin-klein-wo...
И.О. человека• 01 марта в 16:53
Ответ дляАнонимарик
Только недоступен уже ,наверно, лет 5
a.ostroverh• 01 марта в 16:57
Ответ дляАнонимарик
Ну это же не означает, что оно актуально
Тумба-юмба• 01 марта в 17:01
Ответ дляАнонимарик
Ну и посмотрите, какие брюки они к этому пиджаку предлагают, в основном свободные или расклешенные. И одни узкие, но это классические брюки слим. А что у вас на фото? Сверху спортивки, укороченные, еще и с подворотом. Сейчас такое уже не носят.

Тумба-юмба• 01 марта в 17:04
Ответ дляАнонимарик
И они со скидкой 50 проц продаются, тк немодные.
Чучело-Мяучело• 01 марта в 17:10
вони некрасиві.
оця спортивна затяжка на поясі, навіщо?
ні те, ні се.
жакет ще так-сяк, а штани підстрелені, підбори не підходять.
оця спортивна затяжка на поясі, навіщо?
ні те, ні се.

Анонимарик
• 01 марта в 17:11
Ответ дляТумба-юмба
Добре, вмовили, костюм в утиль. А що тоді на літо зараз буде актуальне? Лляні костюми я так розумію уже теж ’не альо’? Наприклад такі:https://prom.ua/ua/p1425605633-zhenskij-progulochn...
Анонимарик
• 01 марта в 17:11
Ответ дляЧучело-Мяучело
вони некрасиві.
оця спортивна затяжка на поясі, навіщо?
ні те, ні се.
оця спортивна затяжка на поясі, навіщо?
ні те, ні се.
Мені здається, така форма прикриває добре животик.
Чучело-Мяучело• 01 марта в 17:13
Ответ дляАнонимарик
ваші костюми на фото в стартпості не на літо точно
Тумба-юмба• 01 марта в 17:13
Ответ дляАнонимарик
И опять вы выбираете 2010 год, тоже пиджак+спортивки. Фасон брюк ищите более актуальный, или если хотите узкие, то классику, без отстрочек, завязок и отворотов.
Анонимарик
• 01 марта в 17:13
Ответ дляЧучело-Мяучело
Позиціонуються як літні, там бавовна у складі і віскоза.
Анонимарик
• 01 марта в 17:15
Ответ дляТумба-юмба
Хочу щось зручне і при тому актуальне. Розширені до низу зовсім не подобаються.
Тумба-юмба• 01 марта в 17:15
Ответ дляАнонимарик
Наоборот, резинка на талии живот только увеличивает своими складками.

Анонимарик
• 01 марта в 17:16
Ответ дляТумба-юмба
Та спробуй же ще знайти! Загуглила костюм на літо і видало такі варіанти, хоч через гугл, хоч через інсту.
Чучело-Мяучело• 01 марта в 17:16
Ответ дляАнонимарик
все одно в жакеті жарко.
і видно, що в таких штанах також.
я б шукала легку, вільного крою літню блузу світлих кольорів і брюки на літо вільного крою із завищеною талією.
і видно, що в таких штанах також.
Чучело-Мяучело• 01 марта в 17:17
Ответ дляАнонимарик
Ні, такі спортивні пояси, навпаки, роблять талію товще.
a.ostroverh• 01 марта в 17:18
Ответ дляАнонимарик
С каких пор лен ’не альо’
Тем более на лето
’Не альо’ может быть фасон. Вот то, что Вы показываете, в эту сторону даже смотреть не стоит
Тем более на лето